Brno - střed - specializovaná prodejna VaseCigareta.cz

Hybešova 61, Brno, 602 00

Veškeré zboží z tohoto internetového obchodu si můžete koupit i přímo v naší kamenné prodejně v Brně – Hybešova 61.

Rádi vám přímo na prodejně s čímkoli poradíme, pomůžeme s výběrem nejvhodnější elektronické cigarety i náplně (e-liquid) a zodpovíme vaše dotazy.

Zboží si můžete dopředu objednat skrz tento náš e-shop, kdy ho pro vás dopředu připravíme a informujeme vás na mail o možnosti vyzvednutí, nebo můžete přijít i bez objednávky a vybrat si na místě přímo v prodejně.
Vážení zákazníci. V sobotu 30. 6. bude v naší prodejně zavřeno z důvodu stěhování prodejny. Ale nebojte se, zůstáváme ve stejné budově, pouze jdeme do větších prostor, abyste měli nakupování komfortnější. Z technických důvodů bude ještě chvíli trvat, než bude nová prodejna řádně označena, ale snad to nebude trvat dlouho. Jedná se o prostory po pravé straně budovy, kde dříve sídlila prodejna s korálky. Vchod do prodejny bude z rohu domu, tak se nelekněte, když na původní prodejně bude stažená mříž. Děkujeme za pochopení.

Otevírací doba

Po - Pá9:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00
Sobota9:00 - 13:00
Nedělezavřeno


AdresaHybešova 61, Brno, 602 00
GPS souřadnice49.1888259, 16.5991178


Telefon na prodejnu773 255 411
E-mailbrno@vasecigareta.cz

Možnost platby v hotovosti, nebo platebními kartami Visa, Visa Electron, Vpay, MasterCard, Maestro, Dinners


Jak se k nám dostanete?

Najdete nás na konci ulice Hybešova (za zatáčkou směrem od centra), kousek od zasávky Václavská. Zaparkovat se dá přímo před prodejnou, či v přilehlých uličkách.
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím