KangerTech NEBOX 60W TC - kompletní sada

+
-
Kanger
24 měsíců
Takzvaná „all-in-one“ zařízení (tedy vše v jednom) mají své nesporné výhody. Své o tom ví majitelé eGripu. Ale právě maličký BOX MOD od Joyetechu má také svá omezení, kvůli kterým nemusí každému vyhovovat. Kangertech však všem výtkám dává na frak a představuje sadu NeBox.

Kanger NeBox vychází z úspěšné série Subox a posouvá tento MOD ještě dále. K chodu je zapotřebí jedna baterie typu 18650, tu můžete kdykoliv vyměnit a nejste tak odkázáni na vestavěné baterie, které vám nemusejí vyhovovat svou kapacitou. K dobíjení navíc není zapotřebí externí nabíječka, na boku NeBox se nachází micro USB port, pomocí něhož MOD pohodlně nabijete a zároveň ho během nabíjení můžete i používat.

Vestavěný clearomizér vychází z další veleúspěšné Kangertech série Subtank. S jediným rozdílem. Clearomizér v NeBox má neuvěřitelnou kapacitu 10ml. K dispozici pak máte SSOCC žhavící hlavy (hlavy z nerezové oceli s organickou vatou) s odporem 0,5Ω, Ni200 hlavy s odporem 0,15Ω a také mini RBA hlavu, do které si lze namotat vlastní žhavící spirálky.

Výkon režimu VW pro klasické hlavy s odporem 0,5Ω je až 60W. Pro niklové, titanové a nerezové spirálky jsou zde režimy nastavování teploty TC.

Kanger NeBox nabízí všechny moderní funkce nízkoodporového vapování v rámci jednoho MODu s vestavěným clearomizérem s extrémní kapacitou, vyměnitelnou baterií a vysokým výkonem.

Obsah balení:
1x Kanger NeBox
1x SSOCC 0,15Ω
1x SSOCC 0,5Ω
1x RBA hlava
2x RBA spirálka
1x japonská organická vata
1x micro USB kabel

Parametry:

Kapacita: 10ml
Výkon: až 60W
Režimy: TC a VW
Baterie: 18650 s alespoň 20A (není součástí balení)
Nabíjení přes micro USB

Výrobce: Kangertech
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
8 - 13 a 13 - 20
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím