Joyetech eGo ONE XL sada - 2200mAh

+
-
Joyetech
24 měsíců

Znovuzrození eGo e-cigaret v podobě eGo ONE. Díky své rozmanitost se skutečně jedná o elektronickou cigaretu pro všechny. K dispozici je jak slabší 1100mAh baterie, tak silnější 2200mAh baterie. Stejně tak jsou k těmto bateriím k dostání atomizéry s různou kapacitou (1,8ml a 2,5ml) a žhavící hlavy s různým odporem (0,5 a 1,0 ohm).

eGo ONE se zaměřuje na dva typy „vaperů“. Ti, kteří rádi vdechují páru rovnou do plic a potřebují tak nižší odpor spirálky a co nejvolnější potah, jistě ocení nízkoodporovou žhavící hlavu s širokým přívodem vzduchu.

Naopak ti, kteří by raději něco, co by se více přiblížilo tradičním cigaretám páru nejdříve vdechnou do pusy a až později do plic, mohou použít žhavící hlavy s vyšším odporem. Tyto žhavící hlavy totiž nemají tak široký přívod vzduchu a potahování tak není příliš volné a více simuluje tradiční cigarety.

Pro obě varianty však platí jedno – eGo ONE je neskutečně výkonná a hlavně malá elektronická cigareta. Verzi 1100mAh bez problému ukryjete v dlani a lze ji uložit do jakékoliv kapsy. Může tak být stále po ruce, je skladná, přenosná a i přes své menší rozměry se vyrovná větším GRIPů. Je tak ideálním společníkem pro případy, kdy potřebujete diskrétnější e-cigaretu, ale nehodláte dělat kompromisy ohledně výkonu.

Spolehnout se navíc můžete na velmi kvalitní baterie, jejichž součástí je i ochrana proti zkratu, ochrana atomizéru, ochrana před nízkým napětím a kontrola odporu spirálky.

K dostání je také sada se slabší baterií o kapacitě 1100mAh.

Sada obsahuje:
1x eGo ONE baterie
1x eGo ONE tělo atomizéru
2x eGo ONE CL atomizérová hlava (0,5/1,0ohm)
1x eGo ONE základna atomizéru
1x eGo ONE kovový náustek
1x eGo ONE náustek z organického skla
1x USB kabel
1x Návod
1x Síťový adaptér (1A)

Parametry:
Rozměry: 131,2mm x 19mm
Kapacita atomizéru: 2,5ml
Kapacita baterie: 2200mAh
Odpor: 0,5 / 1,0 ohm
Závit: 510
Barva: Stříbrná

Výrobce: Joyetech

Funkce a hlavní přednosti Joyetech eGo ONE XL 2200mAh

  Upravit můžete i přívod vzduchu. Na základně atomizéru se nachází otočný kroužek, pomocí kterého si přizpůsobíte přívod vzduchu ke žhavící hlavě.
  eGo ONE je k dostání ve slabší a menší verzi s 1100mAh baterií, nebo v silnější a větší verzi s 2200mAh baterií. Vyberte si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.
  Stejně jako jsou k dostání dvě varianty baterií, k dispozici jsou i dva atomizéry s rozdílnou kapacitou. S 1100mAh baterií je v základu ten s kapacitou 1,8ml. Pro 2200mAh baterii si pak Joyetech připravil atomizér o kapacitě 2,5ml.
  Žhavící hlavy jsou k dostání i s nízkým odporem 0,5ohm. Mají široký přívod vzduchu, takže jsou ideální pro potahování přímo do plic.
  Žhavící hlavy jsou k dostání také s odporem 1,0ohm. Ty mají užší přívod vzduchu a spíše simulují potah z klasické cigarety.
  Doplňování e-liquidu je velmi jednoduché. Po odšroubování základny stačí atomizér naplnit podél stěny kolem prostřední trubičky.
  Indikace vybíjení baterie. Podsvícené tlačítko vás bude neustále informovat o stavu baterie. Budete tak vědět, kdy svou baterii dobít.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Eva | tento měsíc
Dobrý den, zakoupila jsem se tuhle cigaretu a po pár potaženích začala náplň po zmáčknutí prskat a probublávat. Kde je chyba? Děkuji za odpověď
Přibylová Dagmar | před více jak měsícem
síla je 6mg
VaseCigareta.cz
Dobrý den, báze byla doporučena správně, chyba musí být někde jinde. Doporučuji clearomizér rozebrat. E-liquid určitě natelk do základny, umyjte ji pod tekoucí vodou a pořádně vysušte. Poté vše zkompletujte. Bohužel takhle na dálku se těžko odhaduje, jaká je příčina. Něco mohlo být nedostatečně dotaženou, například hlava v základně. Případně mohl být přeplněn clearomizér a e-liquid natekl do prostřední trubičky. Ideální by bylo se zastavit na některé prodejně.
Přibylová Dagmar | před více jak měsícem
už jsem na to přišla, všechno jsem vysušila dala novou nápň (stejnou bázi i sílu), a zase to teklo - já jsem si totiž všimla že tá hlava 1,0, která byla namontována v došlé cigaretě smrděla spáleninou a uvnitř byla ta síťka tmavá, přesto jsem ji použila. Napadlo mě vyměnit hlavu a ejhle už neteče, ale musím si objednat novou . I tak děkuji za radu a jednu hlavu byste mi mohli dát zdarma nebo odečíst poštovné.budu teď objednávat.
VaseCigareta.cz
To jsem ráda že je vše v pořádku.
DagmarP | před více jak měsícem
dnes jsem dostala cigaretu, dala bázi vapegear 50/40(byla mi telef.doporučena) a po několika potáhnutí, hlava s odporem 1,0 a po přestávce asi 2 minuty začal liquid vytékat kolem reg.kroužku, co mám dělat??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakou máte sílu báze? Překontrolujte dotažení spirálky a doporučuji vyndat a vysušit spirálku a základnu na upravu vzduchu.
Jiří B. | před více jak měsícem
Dobrý den,
černá barva se do budoucna s největší pravděpodobností plánuje, přece jen je pro ní kolonka na krabičkách s eGo One. Zatím však není možné říct, kdy bude.
Náhradní baterie také budou časem k dostání.
Honzák | před více jak měsícem
2 týdny a žádná odpověď... :(
Ale nijak s koupí nespěchám, tak bych dále
rád věděl, jestli bude možnost přikoupit náhradní baterie...
Honzák | před více jak měsícem
Dobrý den, budete mít i jiné barevné provedení- např. černé?
Pavel Š.
Jan F.
Radek H.
Eva K.
Daniel K.
Michal P.
Michal P.
Michal P.
Miloslav F.
aaa a.
Miroslav H.
Výborný dým, dlouhá výdrž baterie, vcelku spokojenostObčas se stane, že atomizér jakoby nasaje (přeteče) moc liquidu a pak bublá při potažení
David Š.
Super kouř a dlouhá výdrž v kompaktním balení, atomizer jde rozebrat (čímž se naštěstí dají vyřešit zmíněné zápory)Atomizér občas trochu protéká a taky moc nevydrží (za tu cenu)
Zdeněk K.
Jan H.
Naprosto spokojen. Supr dým a přádně kope.Zatím nic. Chce to čas, a ???
Radek T.
Super , nedá se s ničím srovnat. Maximální spokojenost.zátím nic
Radek Š.
Výdrž baterie....to je ale tak všechno.Ijust2 od Eleaf,to je jiná liga.Levnější,kouří luxusně,doporučuji všem.Bublá,protéká přes vzdušní regulaci.Joyetech chrlí nové typy jeden za druhým,ale "nedodělané".Pro mne velké zklamání.
Alena D.
výborná výdrž baterie, kouřivost super, kompaktní rozměry, spokojenost :)občas protéká (ale zažila jsem i daleko horší), na sluníčku špatná viditelnost indikace nabití
Robert N.
Miroslava V.
mám krátce zatím dobrý hodně dýmu,regulace vzduchušpatně je vidět na kontrolku baterie moc malé světýlko,baterie mi vydrží jeden den asi moc tahám......
Kryštof K.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím