Frutie Variety Pack - 5x10ml

Novinka
+
-
Frutie
24 měsíců
Skvělé náplně Frutie s bohatou ovocnou chutí ve výhodném balení.

Nevíte, kterou z báječných Frutie náplní si vybrat? Vyzkoušejte všechny. Díky tomuto praktickému balení máte možnost si Frutie užít naplno.

Mistrně vyvážená kombinace sladkého červeného a lehce nakyslého zeleného jablka vytváří dokonalou a plnou ovocnou náplň.

Čerstvě utržené zralé jahody se v této náplni vyznačují svou neobyčejně sladkou chutí, která vás nadchne a nebudete moci se jí nabažit.

Směs vybraných lesních plodů ukrývá to nejlepší ovoce, které vám učaruje a přinese to nejlepší z různých druhů bobulí. Výrazně ovocná chuť pro celý den.

Tato lehká příchuť svěžího vodního melounu je příjemně nasládlá. Ideální pro všechny, kteří si chtějí odpočinou od intenzivních příchutí.


Křehká, dokonale vyzrálá příchuť sladké meruňky nemá obdoby a okouzlí vás svou jedinečností.

Ze zkušenosti víme, že existuje hned několik osvědčených ovocných příchutí, ke kterým se naši zákazníci neustále rádi vracejí. Ať už je to osvěžující meloun, šťavnatá jahoda, sladká meruňka, lahodné lesní plody, nebo zralé jablko, náplně Frutie vám nabídnou plnou ovocnou chuť věrnou své předloze.

S poměrem 70VG / 30PG si budete moci kromě jedinečné chuti vychutnat také mraky páry. Frutie náplně jsou se svojí hustotou univerzální a ideálně se hodí jak pro nízkoodporové atomizéry a přímé potahování do plic, tak pro menší e-cigarety, jakými jsou například oblíbené eGo AIO a eGo ONE. Díky různým silám nikotinu si na své přijde každý.

Prvotřídní kvalitu náplním Frutie zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně Frutie testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Pytlík Ondřej | tento týden
Dobrý den, prosím Vás, jsou vhodné do Pico 80w?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Ano, jsou vhodné
Zachař Michal | tento týden
Dobrý den. Kolik mg nikotinu bych si měl vzít pokud kouřím kolem 5ti cigaret denně? Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, něco mezi 1-4mg
Janeš Vladimír | tento měsíc
Dobrý den,chci se zeptat jestli můžu liquidy rovnou kapat do tanku nebo je potřeba je míchat?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jelikož se nejedná o příchuť, ale o čistý liquid, tak není potřeba nic míchat a přidávat. Liquid tedy můžete nakapat přímo do tanku a rovnou vapovat.
Glaser Vojtěch | tento měsíc
Obsah baleni: Chtel jsem se jen zeptat, jaky je pomer prichuti v baleni. V poslednim jsem totiž našel 5x wild berry, tak jestli to funguje jako loterie nebo jestli muzu priste ocekavat od kazde prichute jeden kus...? Dik
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tomto balení je skutečně od každé příchuti 1 kus. Pokud si nejste jistý, která příchuť by právě Vám vyhovovala, tak můžete využít ideálně právě tento Variety Pack.
Hnízdil Lukáš | tento měsíc
Dobrý den nejsem Kuřák takže nechci moc Chuti nikotinu Kolik bych měl zvolit mg? ?? a jsou vhodný pro Smok Stick One Plus? nebo Smok Stick V8 Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Hodí se spíše do V8. A pokud nejste kuřák tak vám doporučuji 0mg.
Hnízdil Lukáš | tento měsíc
dobrý den dobře já si totiž chci koupit SMOK stick V8 a kuřák nejsem Děkuji a měl bych je míchat s nějakýma jinýma nebo není potřeba
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jelikož se jedná již o smíchané a hotové liquidy tak není potřeba vůbec nic míchat. Stačí pouze naplnit tank a začít vapovat.
Ružička Tomas | tento měsíc
Dobrej, je to vhodné pro vape pen plus?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s těmito liquidy nebudete mít žádné problémy.
Pavel V.
Eliška S.
David D.
Ivan J.
Patrik Č.
Simona S.
Všechny prichute moc dobre -
Denis K.
Marek D.
Petr K.

Není příslušenství


NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím