GeekVape Ammit RTA Dual Coil verze

+
-
GeekVape
24 měsíců
Oblíbený RTA tank na jednu spirálku od GeekVape nyní přichází v nové verzi na spirálky dvě. Ammit RTA Dual prošel změnami nejen v rámci základny, ale také v celkové konstrukci. Narostl jak do šířky, kdy průměr základny je 25mm (kolem těla pak 27mm), tak do výšky, a to díky speciálnímu adaptéru, pomocí kterého zvětšíte kapacitu ze základních 3ml na úctyhodných 6ml.

Nová základna nabízí spoustu místa pro dvě velké spirálky. Každá má svůj vlastní spodní i boční přívod vzduchu a vy tak můžete očekávat excelentní podání chuti. Kontakty pro instalaci spirálek jsou zabudovány přímo v základně a jsou dostatečně široké. Větší jsou také přívody e-liquidu, díky kterým Ammit RTA Dual zvládá bez problému zásobovat vatu. Specialitou původního Ammit RTA byla základna na jednu spirálku. Díky speciálnímu bloku si jednu spirálku užijete i u této novější verze.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

Obsah balení a parametry

1x Ammit RTA Dual 3ml
1x náhradní skleněné tělo 3ml
1x skleněné tělo 6ml
1x 6ml adaptér
1x horní část pro plnění
1x šroubovák
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 40,9mm x 25mm (3ml verze)
Průměr základny 25mm
Průměr těla: 27mm
Náustek: 7mm x 15mm
Kapacita: 3ml / 6ml
Závit: 510

Konstrukce

Ammit RTA Dual lze snadno rozložit na jednotlivé díly. Bez problému tak můžete oddělit základnu od komory, skleněného těla a horní části. Na komín komory je také možné našroubovat speciální adaptér a za pomocí větší skleněného těla navýšit kapacitu tanku na 6ml.

Základna

Nová základna na dvě spirálky. Kontakty jsou skryty přímo v základně. Každá spirálka má svůj spodní i boční přívod vzduchu, což zaručuje výjimečné podání chuti a skvělou tvorbu páry. Přívody e-liquidu jsou schopny zásobovat vatu i na vyšší výkony.

Jedna spirálka

Speciální blok vám umožní uzavřít polovinu základny a Ammit RTA Dual používat pouze s jednou spirálkou.

Plnění

Pro naplnění stačí odšroubovat horní část tanku s náustkem. Během plnění doporučujeme přidržovat skleněné tělo, protože drží pouze na těsnícím kroužku.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Bečka Tomáš | tento měsíc
Dobrý den, jaké by jste mi poradili předmotané spirálky a vatu pro výkon cca 120-180 W? Děkuji za odpověď.
Hála Ondřej | před více jak měsícem
Pokud si nyní Ammit Dual objednám z e-shopu, dostanu Ammit Dual V2(s adaptérem pro horní plnění) nebo dostanu tu první verzi, která je k ničemu jelikož ten adaptér nemá a sklo vypadává ?
Jakoubě David | před více jak měsícem
Dobrý den, je možné koupit náhradní pyrexové sklo 6ml? Zakoupil jsem jej na pobočce, bohužel při rozbalení bylo prasklé, ale předpokládám, že to stejně na reklamaci neuhádám :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, od výrobce jsme náhradní skla zatím bohužel neobdrželi. Zkuste leda kontaktovat info linku a popsat jim svůj problém.
Sonnini Ivan | před více jak měsícem
Dobrý den,tak tím pádem se omlouvám.Jenom že na YouTube jsou recenze na Ammit dual coil kde ten díl není a jiné označení jako Ammit V2 kde díl je.Na ten váš není napsáno v2 proto jsem myslel že jedná se o první verze.Tak objednám to.Hezký den.
VaseCigareta.cz
Recenzenti na Youtube dostávají vzorky, které často neodpovídají finálnímu produktu. Na základě jejich připomínek GeekVape do prodávané verze přidal horní část pro snazší plnění.
Sonnini Ivan | před více jak měsícem
Nemám to ale je vědět na YouTube v spousta video!
Sonnini Ivan | před více jak měsícem
Dobrý den,v balení je jenom prodloužení komín pro věci sklo.Takže pořád není díl co drží sklo nahoru,že jako na Ammit singl coil nebo Griffin zůstává kdy vyndam vršek a naustek.Tak musí být v2 verze,alespoň doufám.Hesky den.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, součástí balení je i díl, co drží sklo u komínu. Je zvlášť v pytlíku mezi dalším příslušenstvím.
Maxa | před více jak měsícem
V balení je redukce na větší sklo kdy je sklo napevno a pro naplnění se odšroubuje jen vršek s drip tipem
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, máte pravdu, součástí balení je už i tato redukce, takže se v podstatě jedná o druhou verzi s lepším systémem plnění.
Sonnini Ivan | před více jak měsícem
Děkuji moc za odpověď,čekám na to!
Sonnini Ivan | před více jak měsícem
Dobrý den,verze s tím vrchního dílů budete mít?Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím o tom nemám informace, ale myslím si, že je to více než pravděpodobné.
AP | před více jak měsícem
Dobré ráno, jedná se prosím o Ammit v2, tedy ten s"aktualizovaným" horním plněním, kdy je sklo drženo ještě vrchním dílem nebo o původní verzi, kdy je sklo po odšoubování čepice drženo jen spodním těsnením? Ta první verze totiž moc nefungovala. Díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím se jedná o první verzi, takže bez toho extra vrchního dílů. Teď jsem to zkoušel odšroubovat a sklo drží pevně, otázka však je, jak to bude, až se k těsnění dostane e-liquid.
AP | před více jak měsícem
No, první verzi jsem měl taky, ale to těsnění je docela malé a tenké a jakmile je tam liquid, stačí malé drcnutí a sklo odpadne - kvůli tomu jsem ji poslal pryč. Děkuji tedy za odpověď a počkám na v2. Hezký den :)
Ivan S.
Konstrukce,hodně místo na spiralky a skvělý chuť -

Není příslušenství

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím