SMOK Vape Pen Plus sada - 3000mAh

+
-
Smoktech
24 měsíců
Jednoduché a výkonné elektronické cigarety vždy slavily úspěch a platí to také v případě Vape Pen. Cenově dostupná e-cigareta na pořádné mraky nyní přichází v ještě zajímavější verzi. Narostla sice trochu v rozměrech, ale za to se může pochlubit baterií s vyšší kapacitou a s objemnějším integrovaným clearomizérem, díky čemuž nebudete muset tak často doplňovat e-liquid.

Vape Pen Plus nabízí integrovanou baterii o výborné kapacitě 3000mAh. Její ovládání je velice jednoduché a vše zvládnete pomocí jediného tlačítka, které dokáže baterii uzamknout a odemknout. Baterie navíc nabízí řadu ochran. Spolehnout se tak můžete na osmivteřinovou ochranu proti přežhavení, ochranu před nízkým odporem a napětím a ochranu proti zkratu.

Základna clearomizéru je sice součástí těla baterie, ale skleněné tělo je vyměnitelné. Stejně tak žhavící hlava. Ta je nízkoodporová a je určena pro přímé potahování do plic. Nově v sadě Vape Pen Plus naleznete hlavy s odporem 0,25Ω. Šroubujte se přímo do základny baterie a díky tomu, že není spojena s žádným komínem a páru vdechujete přímo z ní, je chuť velmi věrná.

Obsah balení a parametry

1x Vape Pen Plus
2x žhavící hlava 0,25Ω Dual Core
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 118,4mm x 24,5mm
Výstupní napětí: 3,3V-4,2V
Kapacita baterie: 3000mAh
Kapacita clearomizéru: 4ml
Nabíjení: micro USB port

Plnění

Vylepšený systém horního plnění usnadní doplňování e-liquid. Stačí odšroubovat vrchní část Vape Pen Plus i s náustkem a poté e-liquid nalít kolem prostřední trubičky.

Žhavící hlava

S nově zpracovanými hlavami vás Vape Pen překvapí. Vzhledem k tomu, že tank nemá komín a páru vdechujete přímo z hlavy, čeká vás výborná chuť.

Baterie a nabíjení

Vape Pen baterii rychle nabijete pomocí micro USB port přes počítač, nebo pomocí adaptéru ze zásuvky.

Přívod vzduchu

Přívody si sice nedají nastavit, ale nabízejí dostatečně volný potah k dosažení výborné produkce páry.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Korzeniowski Michael | dnes
Dobrý den mohu poprosit o radu zařízení sem cele rozebral s kontroloval zadne těsněni nechybí vyměnil zhavici hlavu stále teče liquid do pusy i ven Prosím o radu Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, problémy s vytékáním liquidu jsou vcelku časté a mohou být způsobeny mnoha důvody. Nicméně se hned nejedná o důvod (tento jinak perfektní stroj) reklamovat. Problém může nastat třeba také z důvodu špatného potahování Až ve vyjímečných případech se pak může jednat o závadu na výrobku. Ve Vašem případě bych ale nejdříve vyzkoušel přečíst si náš článek, který se této problematice věnuje: https://www.vasecigareta.cz/clanek-285-zakladni-chyby-uzivani-e-cigaret.html Pokud i potom bude Vaše cigareta protékat, tak se s zboží zastavte na kterékoliv naší pobočce , kde by vám zcela jistě poradili více, nebo by vaše zařízení převzali do reklamace. Reklamace vyřizujeme v zákonné lhůtě 30 dnů, ale většinou je odesíláme do 14 dnů.
Koudela Lukáš | tento měsíc
Dobrý den, Včera jsem zakoupil tento produkt,ale jsem velmi zklamaný tím,jak protéká liquid.Neprotéká sklíčkem,ale stéká az do nasávacích otvorů.Zkousel jsem to znovu vsechno rozebrat a slozit zpatky ale porad to tece,aji kdyz to jen nahnu.Tesneni je ok.Chci se zeptat co s tim,a zda-li je to na reklamaci?Dekuji
Korzeniowski Michael | před více jak měsícem
Dobrý den koupil sem 70/30 a stejně to občas teče všude mi radili že to je ideální dripper a pořad to teče prosím o radu děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Nejdříve bych zkusil zařízení celé rozebrat a zas složit. A zkontrolovat zda někde nechybí těsnění.
Poslt Michal | před více jak měsícem
Mohu použít i adapté s výstupním napětím 5V? Děkuji za odpověď
Růžička Adam | před více jak měsícem
Chtěl bych se zeptat jestli by nevadilo koupit pro tuhle vape liquid Dekang classic line?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Pro tuto cigaretu je tento liquid příliš tekutý. Od Dekangu bych vám spíše doporučil Cloud Line
Vanesa | před více jak měsícem
Chtěla bych se zeptat, jaký už před chystaný liquid bez nikotinu se dá použít po případě i značku
VaseCigareta.cz
Dobrý den, využít můžete například naše nové ovocné liquidy Frutie (https://www.vasecigareta.cz/sekce-naplne-e-liquidy-7-podsekce-frutie-726.html) kde je u všech k dispozici i beznikotinová varianta.
Váša | před více jak měsícem
Dobrý den, je možné aby jste naskladnili žhavící hlavy přesně na tohohle Vape Pena ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v současné době nám výrobce nedodává žhavící hlavy s odporem 0,25Ω. Nicméně v naší nabídce naleznete žhavící hlavy s odporem 0,3Ω (https://www.vasecigareta.cz/produkt-2317-zhavici-hlava-smok-vape-pen-22.html), které jsou zcela jistě vhodnou alternativou.
Patrik | před více jak měsícem
Dobrý den, lze sehnat i někde náustek na tento typ cigarety?
Hynšt Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den Chtěl jsem se zeptat s ženou máme tuto cigaretu a máme teď nové hlavy 0.3 ohm ale už po prvním je chuť spálená bude to hlavou nebo liquidem? Děkujeme za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, přikláněl bych se spíše k liquidu, pokud používátě moc řídký např. 50/50, ten není vhodný. Doporučil bych hustotu alespoň 70/30 nebo 80/20
Hynšt Ondřej | před více jak měsícem
Děkuji koupil jsem 70/30 a jede to parádně
Štícha Jiří | před více jak měsícem
Pro všechny kdo má problém se sklíčkem, tak si vemte pet flašku, uřízněte závit na víčko a dejte to místo sklíčka. Na Smok TFV8 to funguje. Neprotýká, pevně drží
Monča | před více jak měsícem
Dobrý den, mám dotaz zda se dá používat liquid Joytech PG+VG ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, moc bych to nedoporučoval, lepší by byl liquid s vyšším poměrem VG. Ideálně 70/30, například Frutie nebo Dekang Cloud Line.
Honzaa | před více jak měsícem
Dobrý den chtel bych se zeptat zda mají hlavy na smok vape pen 22, které mají odpor 0,3 ohmů, stejný výkon jako ty co jsou v balení u této ecigarety.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlavy jako takové výkon nemají, ten má baterie a vypočítá se právě podle použité hlavy. Obě baterie mají stejné výstupní napětí, takže pokud do obou dáte stejné hlavy, výkon bude stejný. Vzhledem k tomu, že v Plus verzi je hlava s o něco nižším odporem, výkon bude o něco málo vyšší než u klasické 22 verze.
Paxo | před více jak měsícem
Dobrý den, Od prvního dne mi cigareta blbne, je někde špatný kontakt (bliká a bliká a bliká, ale nežhaví...) Po pár hodinách odpočinku začala fungovat, tak jsem to neřešil a poškodil jsem sklíčko, které zatím není v nabídce... Mám vyrobené železné tělo, které plní svou funkci, jenže cigareta mi opět začala blbnout a již třetí den nežhaví, jen problikává. Bojím se, že na reklamaci by servisáci moji cigaretu odmítli s tím, že jsem si jí poškodil sám(což není pravda). Poradíte mi, jestli mám cigaretu reklamovat, nebo počkat až bude v nabídce skleněné tělo, které mi schází? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkoušel jste měnit žhavící hlavu, to co popisujete zní jako špatný kontakt žhavící hlavy s baterií, ale to jen odhaduji. Doporučil bych vám spíš zajít na prodejnu (pokud máte tu možnost), ať se vám na to podívají a poradí, co s tím dál.
Vlastik123 | před více jak měsícem
Dobry den.Chci se zeptat,zde píšete *výrobek je určen pro náplně bez nikotinu*.Znamená to,že by se nějak poškodila,když bych tam dal i nikotinovou náplň? diky za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nijak se nepoškodí, tato poznámka je vyžadována novou legislativou.
Polednová Milena | před více jak měsícem
Dobrý den. Rozbilo se mi sklo a nevím jak teď postupovat... prosím o radu.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náhradní skleněné tělo bohužel zatím v nabídce nemáme.
Paxo | před více jak měsícem
Buď sežeňte sklo, nebo požádejte někoho, kdo dělá někde u mašin, aŤ vám vyrobí to tělo v nerezové oceli --> Vyzkoušeno a funguje to skvělé, navíc to je pěkné i designově :)
honzik | před více jak měsícem
dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč má múj liquid spálenou a hnusnou chuť u této elektronky. je možné že je to tím že mám řídký liquid ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vypadá to spíše na spálenou hlavu. Nechal jste ji dostatečně dlouho nasát? Jak dlouho ji používáte? Jak dlouho a jak často potahujete?
Novák Jakub | před více jak měsícem
Chci se zeptat mohu dát na tento vape pen plus sklíčko z smok vape pen 22
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel sklíčko není kompatibilní.
Šipulová Eliška | před více jak měsícem
Dobrý den. Včera mi Cigareta normálně fungovala a z ničeho nic přestala žhavit.... Ikdyz jsem ji nabíjela tak pořád bliká červeně a nechce žhavit. Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste dotáhnout žhavicí hlavu do základny, popřípadě ji vyměňte. Žhaví zařízení na nabíječce? Samozřejmě, že pokud to nepomůže, tak můžete cigaretu předat k reklamaci.
Marty | před více jak měsícem
Dobrý den Chtěl bych se zeptat zdali tento model mohu nosit normálně na volno v kapse nebo třeba v batohu ptám se protože se bojím že mi zní začne téct liquid. Předem děkuji za odpoveď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to je samozřejmě vždy riziko. Zvláště když je e-cigareta v batohu volně, jak se hýbe, může dojít k protečení. V kapse je ta šance menší, protože tam není tak na volno, ale také se to bohužel může stát. Ostatně záleží také na staří žhavící hlavy a použitém liquidu.
| před více jak měsícem
Dobrý den jaký typ ( od jakeho vyrobce ) by jste doporučoval/a liquid na tuto elektronickou cigaretu ? předem Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste Dekang Cloud line, Aramax, popřípadě některý z prémiových liquidů - Fuug Life, nebo Cosmic Fog.
Břízič | před více jak měsícem
A nějaké jiné sklíčko od jiné eCigarety na něj pasuje ? Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nejsem si vědom, že by pasovalo jiné.
Břízič | před více jak měsícem
Pokud mi u této ecigarety praskne sklíčko, které sklíčko je možno zakoupit místo něho ,děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náhradní sklíčka jsme zatím od výrobce bohužel neobdrželi.
Břízič | před více jak měsícem
Jaká je lepší kombinace náplňe pro tuto cigaretu 70/30 nebo 80/20 díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, spíše bych volil 70/30.
Chlubnová Tereza | před více jak měsícem
A odkaz na hlavy mi pošlete prosím vás děkuji mockrát :) :) :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, naleznete je zde - https://www.vasecigareta.cz/produkt-2317-zhavici-hlava-smok-vape-pen-22.html
Dave | před více jak měsícem
Dobry den, neviete mi povedat preco mi pri potahovani strieka liquid do ust aj ked mam liquid 70/30?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pravděpodobně máte přesycenou žhavící hlavu, což je způsobeno nesprávným potahováním. Z této e-cigarety je potřeba potahova zprudka přímo do plic, ne šlukovat (pusa-plíce), jako z klasických cigaret. Nejprve bude potřeba hlavu zbavit přebytečného liquidu. Párkrát si bez žhavení potáhněte a pak vyklepejte liquid směrem z náustku. Případně můžete zkusit během žhavení místo potahování do sebe, foukat do vnitř atomizéru. Pokud by se vám to nepodařilo, zastavte se když tak na prodejně, aby vám s tím pomohli.
Chlubnová Tereza | před více jak měsícem
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaký do toho jdou hlavy jestli tovární nebo i motaci a ještě bych se chtěla zeptat jdou vyměnit i atiky děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlavy jsou pouze tovární. Vzhledem ke konstrukci vše v jednom, není možné atomizér vyměnit, základna je totiž integrovaná v baterii.
suttner adam | před více jak měsícem
Dobrý den, pri cca 10 potahu se atomizér zahřívá, nevíte čím by to mohlo být?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, právě tím, že děláte 10 potahů po sobě. Spirálka se zahřívá na 200°C a více, takže při takhle intenzivním žhavení se atomizér zahřeje. Ideální je si vždy 3-4 potáhnout a několik minut pak nechat atomizér odpočinout.
Lochman Petr | před více jak měsícem
Dobrý den.Součástí sady jsou dvě hlavy 0,25 ohm/dual core?Nenašel jsem je v nabídce.Pouze 0,3 ohm,pod označením smoke vape pen 22.Je kompatibilní?abyc ji nekupoval zbytečně. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, ty jsou kompatibilní. Hlavy 0,25 jsme od výrobce zatím neobdrželi.
Lochman Petr | před více jak měsícem
Dobrý den.Četl jsem že je možné používat take liqid od Aramaxu?Při prodeji mi byla doporučena dekang a liqua.Diky.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Dekang Cloud Line je hustší, ten je ideální. LIQUA Elements a Aramax mají poměr 50/50. Někteří uživatelé hlásili, že jim s tímto poměr liquid protékal, jiní zase, že je vše v pořádku. Pokud však budete zařízení správně používat, mělo by být vše v pořádku.
suttner adam | před více jak měsícem
Dobrý den, jde sehnat náhradní sklíčko ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím jej v nabídce bohužel nemáme.
Minařík Mikuláš | před více jak měsícem
Dobrý den, dnes jsem si na poste vyzvedl cigaretu, sestavil jsem ji, nabil ale ona nekouri... co muze byt spatne? Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, je možné, že je špatně nainstalovaná žhavící hlava, zkuste ji vyšroubovat a znovu našroubovat. Chyba může být také ve žhavící hlavě jako takové, zkuste proto ještě druhou. Pokud bude problém přetrvávat, chyba bude nejspíše v baterii. V tom případě doporučuji zastavit se na prodejně i dokladem o koupi, případně zavolat na infolinku a zeptat se, jak dále postupovat.
Minařík Mikuláš | před více jak měsícem
Ted jsem si vsiml ze mi blika 4x. Co s tim mam udelat?
suttner adam | před více jak měsícem
Dobrý den, ješte bych se chtěl zeptat, jestli jde sehnat žhavící hlava 0,25 ohm.
Dan Marek | před více jak měsícem
Dobrý den. Myslíte že Stick V8 (Big Baby Tank) je lepší v produkci páry? Díky.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel je nemám osobně vyzkoušené, takže nemohu s určitostí říci, ale podle parametrů to bude podobné, respektive s Big Baby máte více možností, co se hlav týče, takže by mohla produkovat i více páry.
suttner adam | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych si koupit smok vape plus a mám dotaz jestli můžu dát žhavící hlavu 0,3 z smoke vape pen 22 do smoke plus jestli se nebude pálit třeba. děkuji za odpověd
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, hlavy jsou komaptibilní. Pálit se nebudou, obě e-cigarety pracují na stejném principu přímého výstupního napětí.
Honza | před více jak měsícem
Dobrý den, mám tento stroj 2 dny a hned po naplnění nad otvor, kde vtéká liquid, se mi stalo, že likquid protekl a vytekl mi otvory pro vzduch dole. Maximální naplnění není stanoveno? Jak se tohle může stát? U starého X-Jet s odporem 1,5 ohm a zcela uzavřenou hlavou s komínem se to cígo dalo naklonit třeba vzhůru nohama. Tady se bojím dát ho do kapsy.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, X.Jet byl zcela jiný systém, to se nedá srovnávat. E-liquid je potřeba co nejrychleji naplnit, nenechávat clearomizér dlouho otevřený. Je potřeba mít dostatečně hustý e-liquid. Svou roli může hrát také stáří hlavy, respektive vaty uvnitř, nemusí totiž už dobře sát. Na dálku se toto těžko odhaduje. Pokud by však problém přetrvával, doporučil bych zastavit se na prodejně, ať vám poradí.
Staněk Jan | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, za jak dlouhou dobu po předobjednávce si budu moci tuto e-cigaretu objednat?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tady neexistuje fixní čas, po naskladnění zboží.
Štícha Jiří | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat jestli je v krabičce i kryt na náustek. Jestli není, může se koupit ??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, kryt naustku není bohužel ani v krabičce, ani v naší nabídce.
Štícha Jiří | před více jak měsícem
Dobrý den, je pravda že Vape Pen Plus nebo Vape Pen, již párkrát bouchla v puse ?? Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s tímto problémem jsme se nesetkali.
Jordán Radek | před více jak měsícem
Bude v balení i nějaká náplň,pokud ne kde ji můžu koupit? Předem děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náplň není součástí balení. Můžete si vybrat ze sekce náplně e-liquidy. Pro tento typ doporučuji Aramax nebo Dekang Cloud line.
Patrik | před více jak měsícem
Dobrý den, černá varianta nebude ještě na skladu toho 24.4.? Respektive, nevíte, kdy by mohla být?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel se dodávka trochu zpozdila, ale do konce dubna tu bude.
Benke Filip | před více jak měsícem
Ked si predobjednam vape pen plus s nejakimy liquidmy.Tak mi to pride až ked sa naskladní vape pen plusko?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, funkce předobjednávek je vysvětlena zde - https://www.vasecigareta.cz/clanek-265-spustili-jsme-pRedobjednAvky.html - liquidy můžete přidat až po naskladnění předobjednávaného kusu.
Tomáš K. | před více jak měsícem
Když si ji teďkon předobjednám tak co to pro mě znamená?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vysvětlení funkce předobjednávek naleznete zde - https://www.vasecigareta.cz/clanek-265-spustili-jsme-pRedobjednAvky.html
Selha Pavel | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl jsem se zeptat kdy to už buď na skladě ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím bohužel neznáme bližší datum naskladnění.
Solender | před více jak měsícem
Dobrý den, rozhoduji se mezi Smok stick V8 a tímto pruduktem. Nevím co by pro mě bylo na začátek vapování lepší. Mohli byste mi vypsat nějaké + a - těchto mrakostrojů ?Předem děkuji za odpověď :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tady si myslím, že jasně vítězí SMOK Stick V8. Máte dobrý clearomizér, která lze odšroubovat a případně jej dát na mod, pokud ho v budoucnu koupíte. Má jednodušší plnění, nemusíte nic šroubovat, stačí povysunout horní část a je to. Stick V8 má také větší výběr žhavících hlav. Celkově vychází tedy Stick V8 lépe, alespoň z mého pohledu.
Chreno Marek | před více jak měsícem
Môžem tam naliať liquid v pomeru PG/VG 70/30? Ak nie tak mi poradte aký by bol najlepši
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete, ikdyž bych se klidně nebála i hustších.
Holčík jiří | před více jak měsícem
dobry den co je pravdy na tom že od června bude zakaz prodeje atomizeru s vetší kapacitou než 2ml
VaseCigareta.cz
Dobrý den, toto omezení se týká pouze clearomizérů, které se prodávají již naplněné liquidem.
Selha Pavel | před více jak měsícem
Dobrý den bude i dodání potom zadarmo?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, dodání zásilky nad 500,- je vždy bez poštovného.
Hradecký Pavel | před více jak měsícem
Dobře a je možnost protečení náplně?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nejspíš se to stát může, ale prozatím nemáme osobní zkušenost, tak těžko říct.
Hradecký Pavel | před více jak měsícem
Dobrý den je to samý systém jako u AIO, že je to ,, jedno ,, tělo a tudíž nemá šanci náplň vytéct? Toto se mi u AIO hrozně zamlouvá, a doufám, že toto je to samé..děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel ne, zde je vyměnitelné sklíčko.
Vachy22 | před více jak měsícem
Je daný nějaký přesnější datum kdy se Pen plus naskladní?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím bohužel ne.
Petr L.
Naprosto spokojenost,výdrž baterie.Občas protéká liqid.
Valeria B.
Pavel S.
Luděk K.
Michal B.
Eliška S.
cena, výdrž baterie, velikost, dýmivost, nesení chuti, vzhled (kvalitní černo-červené provedení), tank 4mlv teple protýká i hustčí liquid, nikde nelze vyčíst stav baterie (zjistíte, až když se vypne úplným vybitím baterie)
5+ ks
89 Kč
Žhavící hlava SMOK Vape Pen 22Není skladem
99 Kč

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím