Eleaf iJust X AIO set

+
-
eLeaf
24 měsíců
Hledáte kompaktní elektronickou cigaretu pro přímé potahování do plic, která se pohodlně drží, má velkou kapacitu baterie i tanku? Nehledejte. Máme pro vás Eleaf iJust X. Nový model ze série iJust se může pochlubit zcela novým designem vše v jednom, díky němuž je e-cigareta nejen praktická, ale také skvěle padne do ruky.

Eleaf inovuje design, ale moc dobře ví, co máte rádi. iJust X tak využívá časem ověřené EC hlavy. Ty v sadě naleznete hned dvě, a to 0,3Ω a 0,5Ω, obě určené pro přímé potahování do plic. Dokoupit však lze také novější ECL hlavy a případně i ECML pro klasické potahování pusa-plíce. iJust X pracuje na jednoduchém principu přímého výstupního napětí, kdy čím více je baterie nabitá, tím více se žhaví spirálka. Nemusíte se tak starat o nastavování výkonu.

Obrovskou výhodou iJust X oproti podobným modelům je kapacita tanku. Čeká vás totiž až 7ml. E-liquid tedy nemusíte doplňovat tak často jako u jiných e-cigaret. Chybět samozřejmě nemůže ani série ochran dvojího obvodu, který zajišťuje ochranu proti přebití, podbití a nadproudu.

Obsah balení a parametry

1x iJust X
1x žhavící hlava EC 0,3Ω
1x žhavící hlava EC 0,5Ω
1x micro USB kabel
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 101mm x 50,7mm x 25,7mm
Výstupní výkon: Max. 50W
Podporovaný odpor: 0,15Ω-3,0Ω
Kapacita baterie: 3000mAh
Nabíjení: micro USB port
Kapacita tanku: 7ml

Konstrukce

Oblíbená konstrukce vše v jednom se dostala také k sérii iJust. Příjemné rozměry se perfektně drží a e-cigareta se krásně vejde do kapsy.

Baterie a nabíjení

Integrovaná baterie o kapacitě 3000mAh vám vydrží klidně celý den. Dobít ji navíc lze snadno pomocí bočního micro USB portu.

Plnění

iJust X nabízí jednoduché horní plnění. Snadno tak kdykoliv doplníte svůj oblíbený e-liquid. S kapacitou až 7ml navíc nebudete muset doplňovat tak často jako u jiných modelů.

Žhavící hlavy

V balení naleznete hned dvě žhavící hlavy s odpory 0,3Ω a 0,5Ω. Obě jsou určené pro přímé potahování do plic. Dokoupit však lze další typy žhavících hlav, jako například ECML pro klasické potahování pusa-plíce.

Indikace

Indikátor v podobě podsvíceného tanku vás informuje o stavu nabití baterie. Čím rychleji indikátor po stisknutí tlačítka bliká, tím více je baterie vybitá.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Šulc Adam | tento týden
Dobrý den, Dnes jsem si byl vyzvednout I just x u vás na prodejně. Po zhlédnutí videa jsem udělal vše podle kroků,ovšem elektronka po stisknutí tlačítka bliká modře dál sem ji na nabíječku chvilku svití červeně a pak červené světlo zhasne.Zkoušel sem snad všechno vyměnoval jsem žhavicí hlavy. Nevíte co stým
VaseCigareta.cz
Dobrý den, V tomto případě bych se spíše zastavil na prodejně , jelikož takhle na dálku jste již vyčerpal všechny možnosti, které bych vám doporučil. A na místě vám poradí lépe.
Tomáš C. | tento měsíc
Dobrý den, s protékáním po naplnění mám úplně stejný níže popsaný problém.
Irbe Ondřej | tento měsíc
Dobrý den, taky máte problém s hlavou 0,75ohm? MTL na tomto gripu vzdávám, zkusím hlavy 0,3 a 0,5 a DL liquid 70/30.
Libor S. | tento měsíc
Dobrý den, u žhavících hlav 0,3 a O,5 doporučujete liquidy 70 VG/30 PG. Ale co u hlavy 0,75? 50/50?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, přesně tak, liquid s poměrem 50/50 je pro hlavy s opodrem 0,7 a více naprosto ideální volba.
Irbe Ondřej | tento měsíc
U hlavy 0,75 mi liquid 50/50 párkrát protekl otvory pro přívod vzduchu. Kromě toho jsem musel snížit obsah nikotinu. Chtělo by to hlavu tak 1,5ohm na MTL. Cigaretu si nechám na DL, ale MTL na tom dobrý není.
Irbe Ondřej | tento měsíc
Dobrý den, začal jsem iJust X používat dva dny zpátky a mám jeden problém - když plním liquidem, začne po pár vteřinách liquid vytékat vesped otvory pro přívod vzduchu. Jakmile zašroubuju horní část s náustkem a fouknu do naústku, vyteče další část liquidu otvory pro přívod vzduchu. Utřu to a pak už vše funguje bez protékání. Není to tím, že v tanku je podtlak, který uvolním tím, že odšroubuju horní část a v tu chvíli má liquid jak vytéct otvory vespod cigarety? Používám na MTL s hlavou 0,75 a liquidem 50/50. Nemůže být v zařízení vada? Eleaf u tohoto gripu uvádí "leakproof" a přitom to při plnění fakt teče, nejedná se o pár kapek. Děkuji.
Tauwinkel Petr | před více jak měsícem
Dobrý den, 2.5.2017 jsem tento grip zakoupil a nyní po dvou měsících užívání se mi úplně vymačkalo žhavící tlačítko. Aby spustilo žhavení je potřeba mačkat čím dál větší silou a někdy trvá najít kontakt třeba i deset pokusů než začne žhavit.. Chci se zeptat, jak dlouho bude trvat reklamace? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, standardně se snažíme reklamace vyřizovat v cca 14 dnech.
Löfelmann Vaclav | před více jak měsícem
Zdravím , Karotka řekl že nejlepší poměr bázi je 70/30 a moje otázka zní mohu do tohoto tanku dát i bázi 80/20 ? Děkuji za odpověd
VaseCigareta.cz
Dobrý den, 70/30 bude skutečně ideální. 80/20 můžete taky použít, ale asi bude potřeba si dávat pozor na četnost potahů, aby se stíhal zásobit vata náplní.
Dudys Dominik | před více jak měsícem
Dobrý den Chtěl by jsem se zeptat, co byste mi doporučili jako první cigaretu, ijust s nebo ijust x.Nezáleží mi na velikosti tanku ale spíše na chuti a objemu mráčků. Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, obě tyto e-cigarety jsou v podstatě stejné, liší se pouze tvarem, objemem clearomizéru a možností nastavovat přívod vzduchu. Neměl jsem sice možnost vyzkoušet, ale pokud bych si měl tipnout, tak u iJust S bude lepší chuť, vzhledem k tomu, že má kratší komín. Jen bych upozornil, že obě e-cigarety jsou určeny pro přímé potahování do plic, ne na klasické šlukování (pusa-plíce) jako u normálních cigaret.
Blažek Jakub | před více jak měsícem
dobrý den, mám malý problém s touto elektronkou respektivě s nabíječkou... dneska jsem si šel na poštu pro vyzvednutí eleaf iJust X AIO set po přečtění manuálu a zhlédnutí recenzovaného videa jsem udělal vše na postup. Problém nastal s tím, že když jsem dal tuto elektronku do nabíječky svítíla červeně, ale po necelých 2 minutách barva zhasla... zkoušel jsem 5x stisknutím tlačítka elektronku zapnout, ale po držení tlačítka blikala rychle modrá barva tím jsem učinil, že je baterie opět vybitá dal jsem to znova na nabíječku a zase to svítílo necelé dvě minuty červeně a pak to zhaslo, nevím jestli se to nabíjí i bez barvy, ale opět to bliká rychle modře a žádná pára mi do plic/úst nejde...
VaseCigareta.cz
Dobrý den, baterie bývájí z výroby často téměř plně nabité. Přijde mi, jakoby baterie byla už nabití. Blikání po zapnutí může znamenat jiný problém, a to například ve žhavící hlavě. Může být špatně našroubovat, nemít kontakt, může zkratovat apod. Zkuste ji vyšroubovat a znovu zašroubovat, případně zkuste jinou žhavící hlavu.
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, zkoušel už někdo žhavící hlavu Eleaf ECML 0,75ohm pro MTL na tomto gripu? Nemá to regulaci airflow, tak bych chtěl znát názor na MTL z tohoto gripu. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, sice jsem osobně nezkoušel, ale troufám si tvrdit, že to s ECML hlavou ideální nebude.
Tauwinkel Petr | před více jak měsícem
Velice různě, první hlava 19 dní, druhá jen 8 dní, třetí cca 14 dní. Čím to nechápu. Styl mám pořád stejný... Takže asi tak :)
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
To Petr Tauwinkel: Jak to vypadá s výdrží těch ECML hlav? Děkuji.
Tauwinkel Petr | před více jak měsícem
Za mě MTL super. Už ji mám tři dny a plně mi vyhovuje volný potah. Na mé předchozí cigaretě(Joyetech eGo One MEGA V2) jsem měl přívod pořád dokořán :) Teď jsem jen zvědav kolik ta ECML hlava vydrží..
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, cituji z popisu zboží: "Dokoupit však lze také novější ECL hlavy a případně i ECML pro klasické potahování pusa-plíce." Proč tedy to nebude ideální? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Ony tam půjdou našroubovat, jsou kompatibilní, ale jestli to bude tak dobré jako v tanku, kde si můžete přizpůsobit přívod vzduchu, to skutečně netuším. Každý oblíbené jiné nastavení, každému vyhovuje něco jiného. Někomu mohou vyhovat volné, vzdušné potahy, jinému zase ne.
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
Dobry den, bude mozne koupit ijust x i po omezeni prodeje e-cigaret s tankem nad 2ml od pulky kvetna? Nektere e-shopy tvrdi ze koupit nepujde. Dekuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím o tom bohužel nemám bližší informace.
Podruh Lukáš | před více jak měsícem
Proč tam máte AIO, když i na oficiálních stránkách je to iJust X? Nespadá AIO někam jinam? Nebo je to nějaká tajná zkratka?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, AIO je zkratka pro All In One - to znamená taková zařízení, která nejdou rozebrat - nelze u nich vyměnit clearomizér a podobně.
Sláva | před více jak měsícem
Dobrý den, tento produkt mám předobjednaný ve stříbrném provedení. Dostal jsem info.SMS, že lze objednat Rezervace je do 22.4. Předpokládám, že vzhledem k pozdějšímu naskladnění bude prodloužena, případné info. že nebude a mám si objednat černou. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, SMS zpráva Vás má informovat až ve chvíli kdy je mod skutečně skladem. Každopádně nám napište na info@vasecigareta.cz, prověříme, co se stalo. Stříbrná varianta bude naskladněna záhy.
Sláva | před více jak měsícem
Dobrý den. Prosím o info, jestli tento produkt bude vůbec možné koupit. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, toto zboží bude brzy zařazeno do nabídky.
sláva | před více jak měsícem
Dobrý den, v jakém časovém rozmezí bude možné tento produkt zakoupit. Děkuji za info.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel zatím nemáme daný jasný termín.
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, tušíte kdy se začne prodávat? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím bohužel neznáme datum naskladnění.
Vaclav L.
Vaclav L.

Není příslušenství


NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím