SMOK TFV12 Beast Tank

+
-
Smoktech
24 měsíců
Král je mrtev, ať žije král. Vládnutí nízkoodporového tanku TFV8 netrvalo dlouho, o své místo se už totiž hlásí SMOK TFV12. Ten kromě vylepšené konstrukce, nových žhavících hlav a RBA hlav přináší také mraky, jaké jste ještě neviděli.

S touto základní sadou budete moci naplno využít hotové žhavící hlavy pro TFV12. V balení najdete hned tři. Dvě se čtyřmi spirálkami V12-Q4 a V12-X4, odpor mají 0,15Ω a zvládnou 60W-220W. Třetí hlava je skutečný unikát, ukrývá v sobě hned dvanáct žhavících spirálek, odpor nabízí 0,12Ω a s výkonem si starosti nedělá, zvládne vše od 60W do 350W.

Kvůli takovým výkonům bylo samozřejmě potřeba zvětšit spodní přívody vzduchu a komín. Spirálky se tak budou ještě lépe chladit a vy budete vdechovat příjemnou páru. Pro tento parní stroj si ovšem připravte výkonný mod na alespoň dvě baterie a s výkonem kolem 200W, jinak to nebudou mraky, ale jen mráčky.

Obsah balení a parametry

1x TFV12
1x žhavící hlava V12-T12 0,12Ω
1x žhavící hlava V12-X4 0,15Ω
1x žhavící hlava V12-Q4 0,15Ω
1x náhradní skleněné tělo
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 70mm x 28mm
Průměr skleněného těla: 27mm
Průměr základny: 25mm
Hmotnost: 91g
Kapacita: 6ml
Závit: 510

Žhavící hlavy

Součástí balení jsou tři velké žhavící. Dvě s odporem 0,15Ω a čtyřmi spirálkami. V12-Q4 zvládne 60W-190W, ale nejvíce si ji užijete na 90W-160W. S V12-X4 můžete nastavit 60W-220W, ideálně však bude pracovat na 100W-170W. Tou nejvýkonnější hlavou je V12-T12 s dvanácti spirálkami. Doporučené nastavení je 60W-350W, nejlepší nastavení je na 130W-200W.

Plnění

Klasické plnění TFV série nemůže chybět ani u verze TFV12. Stačí otočit horní část a e-liquid naplnit do oválného otvoru.

Přívod vzduchu

Kvůli větším hlavám a vyšším výkonům se musel zvětši přívod vzduchu, aby zvládal lépe ochladit spirálky a abyste vytvořili ještě více páry. Širší je také komín a náustek.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Michal | tento týden
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli se hodí pro G150. Pokud ano jaké bude nejlepší žhavicí tělísko a na jaký výkon. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vzhledově to nebude moc pěkné, ale lze na to dát. Ideální hlava je V12-Q4
Jasanský Jan | tento měsíc
dobrý den, chtěl bych zeptat, zda zvládne Smoke Alien mod tento clearomizér. dekuji https://www.vasecigareta.cz/produkt-2229-smok-alien-samotny-mod.html
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s použitím tohoto clearomizéru u módu SMOK Alien nebudete mít zcela jistě žádný problém. Jak s rozměry, tak s použitím.
Matěj | tento měsíc
Dobrý den je tento aotmizér vhodný pro xcube ultra?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, pro nevyužití tohoto atomizéru není žádný důvod a vše bude fungovat naprosto bez problémů.
Palušík Lukáš | tento měsíc
Dobrý den prosím vas chci se zeptat jestli jsou na tento tank nějaká namotavaci žhavicí hlavy předem děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Jsou dvě: https://www.vasecigareta.cz/produkt-2728-rba-set-dual-coil-pro-tfv12.html https://www.vasecigareta.cz/produkt-2729-rba-set-triple-coil-pro-tfv12.html
Božek David | tento měsíc
Dobrý den mám v TFV12 danou žhavící hlavu V12-X4 a nejde me tam rovne nasadit nevíte čím to bude? pokážde to zkusím rovně ale nikdy se netrefím ale když tam dám jinou žhavící hlavu tak bez problému napoprvvé rovně nasazená..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, V tomto případě se může jednat o špatný závit. Doporučuji se s tím zastavit na prodejně, kde to s vámi odzkouší.
Palušík Lukáš | tento měsíc
Dobrý den koupil jsem si smok tfv 12 best tank a mám takový problém vyzkousel jsem zatím v12-q4 a protéká mi už 4 krát co jsem ho do plnil takže 50% liqvidu spalin a zbytek proteče nějaké rady jak zabránit tomuto? Zkoušel jsem i rozebrat a znovu složit a furt teče předem děkuji za radu
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Jakou bázi/liquid používáte?
Palušík Lukáš | tento měsíc
Dobrý den prosím vas chci se zeptat jestli prodělat na tento tank nějaká namotavaci hlava předem děkuji za odpověď
Palušík Lukáš | tento měsíc
Používám od kamose je to 80 na 20
Hepner Denis | tento měsíc
Dobrý den chtel jsem se zeptat jestli se vejde na SMOK T-Priv.Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano vejde
samek filip | před více jak měsícem
Dobrý den chci se zeptat,bylo by mozne ho použivat na modu SMOK X CUBE Ultra 220w přdem děkuji za info :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Ano lze
Nimmerfroh Bořivoj | před více jak měsícem
Dobrý den, jde to nasadit do modu gx2/4 kit ? :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, tato kombinace bude fungovat, bez problémů.
Beránek Jiří | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat, proč nemohu používat náplně s nikotinem ? Už delší čas v něm kouřím náplně s obsahem 3mg a nevidím v tom problém. Navíc koukám na to až teď cca po 3 měsících po nákupu, protože mě paní v Ostravě absolutně vůbec o tomhle nepoučila...
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Dle nové vyhlášky EU č.37/2017 sb není určen pro náplně s nikotinem, ale nikterak mu neublíží.
Průša David | před více jak měsícem
Dobrý den Budete mít někdy v nabídce i další žhavící hlavy? V12-T14, V12-T8, V12-T6
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Prozatím nemáme informace o naskladnění těchto hlav.
Vojtěch | před více jak měsícem
Dobrý den můžu ho použít na grip G-PRIV 220W
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tyto výrobky jsou kompatibilní.
R3PI | před více jak měsícem
Dobrý den, uvažuji o koupi tohoto atomizéru a chtěl bych se zeptat jestly by šel dát na Smok Stick v8 předem děkuji za odpověd.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to určitě ne. Pro takto výkonný tank bude potřebovat regulovatelný mod minimálně na 2 baterie, ale ideálně na 3.
Polívka Aleš | před více jak měsícem
Dobrý den, zvažuji koupi TFV12ky, ale chtěl bych se zeptat jestli to není trochu zbytečné když mám TFV8 CloudBeast na Alienovi 220W. Co myslíte ? Je to zbytečné? Většinou jedu tak na 130W a nechce se mi opravdu kupovat další mod (například GX350ku) děkuji za radu.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Za mě ta TFV8 je úplně dostačující.
Eww1e | před více jak měsícem
Dobrý den, Rád bych se zeptal jaký mod by jste mi doporučili pro vapování při 200W Dále bych se také rád zeptal zda-li tento "atík" zvládne 100% VG Předem děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, atomizér 100%VG zvládne. Z modů bych vám doporučil: G320 Marshal, GX350, GX2/4, Think Vape Finder 250W, Lost Vape Triade DNA200, Lost Vape Triade DNA250.
Pilař Jan | před více jak měsícem
Dobrý den, včera mi od vás přišla TFV12. Před pár minutami mi tady na stole z ničeho nic kompletně popraskalo celé sklo tanku. Nemám absolutně ponětí čím k tomu došlo. Cca 20min je odložen na stole, protože dobíjím baterie. Beast King tedy neuvěřitelně topí, takže popraskání skla tanku (ačkoliv by materiál měl nějakou teplotu vydržet) bych spíš pochopil při nepřetržitém žhavení. Topení ale beru v potaz a nechávám ho "vydechnout". Navíc jak jsem uvedl, momentálně jsem ho zhruba 20 min. nežhavil. Sklo tedy budu měnit za náhradní, ale nerad bych skončil stejně. Je nějaká zásada o které nevím, něco co jsem mohl dělat špatně ? Zdravím a děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tak to něčem takovém slyším poprvé. Vím o liquidech, které jsou schopny ničit plastové tanky, ale právě sklo je pro ně doporučené. Bohužel mě nenapadá žádná zásada nebo něco, na co si během používání dávat pozor. Ještě bych třeba pochopil, když se toto stane při přechodem z různých teplot, ale při běžném položení na stole ne. Není možné, že by vám to třeba stole v minulosti několikrát upadlo, sklo se narušilo a poté vlivem teploty popraskalo? Osobně mi jeden z mých tanků spadl i na zem a nic se nestalo, ale po té jednou, když byl našroubovaný na modu, se převrhl na stole a sklo prasklo.
Pilař Jan | před více jak měsícem
Nene, tank nepadal. Za ten 1 den jsem toho s ním moc nestihl. Zřejmě bylo sklo defektní, jinak nevím. A ještě jeden dotaz - při plnění neustále vyskakuje gumové těsnění pod odklopným víčkem, jaksi tam vůbec nesedí. Zkoušel jsem ho pořád dokola "štelovat", aby sedlo, ale stejně se neustále různě kroutí a při plném otevření často vyskočí. Zkoušel jsem dávat i druhé náhradní, ale problém je bohužel i u něho. Nemáte s tímto problémem zkušenost ? Občas se mi to stávalo i u TFV8, ale tam to po chvilce snažení a trošku vzteku vždy sedlo. Tady nikoliv.
Sosík03517 | před více jak měsícem
Dobrý den, smok stick one pul tuto hlavu zvládne?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to bohužel nezvládne. Pro tento atomizér budete potřebovat regulovatelný mod, ideálně na tři baterie.
Cettl Radim | před více jak měsícem
Dobry den chci se zeptat jakou hustotu do tohoto atiku
VaseCigareta.cz
Dobrý den, 70VG/30PG a více.
Cettl Radim | před více jak měsícem
Děkuji a ještě jeden dotaz kde seženu nové tesneni jak mezi sklicko tak ze shora. Jestli to treba nedostanu k tomu ze si koupím sklicko. Dekuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Náhradní těsnící kroužky jsou součástí balení, samostatně se bohužel neprodávají.
Cettl Radim | před více jak měsícem
Hustotu liqidu
Venek | před více jak měsícem
Dobry den ,jmenuje se smoant rabox Poradite mi tedy nevim vubec jaky atomizer na to dat ,je to 3300MAH a 100W predem diky za odpoved.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tohle na Rabox určitě ne. Sám výrobce doporučuje spirálky s odporem kolem 0,3ohm, navíc 100W pro TFV12 je takové minimum. Spíše TFV8 Big Baby. Ideálně nějaké RTA, RDTA, kam si namotáte spirálky v daném odporu.
Venek | před více jak měsícem
Dobry den ,chtel bych se zeptat koupil jsem si Mod do 100W s integrovanou baterii 3300MAH a nevim zda-li by tam sel tento clearomizer a nebo TFV8 cloud beast ,nebo jaky by jste mi doporucili? Diky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, TFV12 určitě ne, ani TFV8 bych příliš nedoporučoval. Pro takové tanky to chce mod s výkonem 200W a více na dvě baterie a pro TFV12 mod na tři baterie. Než vám začnu doporučovat atomizér, jaký přesně máte mod?
Janúch Radek | před více jak měsícem
Zdravím, dnes jsem si u Vás objednal tento atomizer, chtěl bych vědět jaky mod k tomu by jste mi doporučili který jde nabíjet přes usb kabel. Děkují
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ideální by byl mod na tři baterie, například od SMOK GX350, ten však nelze nabíjet přes USB. Dvě a více baterie je vždy lepší nabíjet externě. Šel by použít i SMOK Alien, ten lze nabíjet přes micro USB, ale pokud chcete využít potenciál tanku, GX350 by byla ideální volba.
Janúch Radek | před více jak měsícem
Byl jsem na prodejně tak jsem si ho vyzkoušel ve zlaté barvě s duhovým atomizerem a parada.
Janúch Radek | před více jak měsícem
A co Marshal?
VaseCigareta.cz
Marshal by také nebyl špatný.
Krček Václav | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bude tento tank s 12ti spirálkovou hlavou na 200 wattů, což je best nastavení (jak je uvedeno) vhodný pro SMOK Alien ? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, Alien zvládne až 220W.
Marek Jiří | před více jak měsícem
Dobrý den Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem TFV12 a nemohu ji rozebrat ručně. Nevíte čím to může být? Předem děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, clearomizér může být z výroby hodně pevně dotažený. Pokud to skutečně nejde rozhodně nepoužívejte žádná nástroje. Jediná rada na dálku jsou gumové rukavice - clearomizér v nich neprokluzuje a mělo by se tak podařit ho povolit.
Wessy | před více jak měsícem
Nebo jinak. Koukal jsem ze existuje SmokGX350 v tě duhové, měli byste možnost jej objednat?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím ho SMOK nenabídnul, ale jelikož jsme distributorem, tak se dá předpokládat, že ho časem zařadíme do nabídky.
Wessy | před více jak měsícem
Chci se zeptat, mate tu nějaký mód který by byl vhodný a v duhové barvě? Chtěl bych komplet duhový . :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tuto chvíli bohužel ne.
Adam | před více jak měsícem
Mam Smok Stick ONE plus, s baterii, ktera byla v sade (2000mah) .. Uvazuji o koupi tohoto produktu, ale bojim se, aby to ta mala baterka utahla. Jsou me obavy zbytecne nebo ne? Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, rozhodně bych doporučovala nastavitelný mod.
Cloud Beaster | před více jak měsícem
Dobry den, chci se zeptat zda-li půjde TFV 12 nasadit na eLeaf iStick QC 200w. Zda-li se tam za 1) vejde a za 2) zda-li to IStick QC 200w na 200w utahne. Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, půjde nasadit a bude fungovat.
Moravec Ladislav | před více jak měsícem
logicky?
Cloud Beaster | před více jak měsícem
A pokud ne tak stejná otázka s TFV 8 :-)
Jakub | před více jak měsícem
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se atomizér dá použít na mod Pico dual od Eleafu. Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to bohužel nepůjde, TFV12 se tam nevejde.
Podstawka Honza | před více jak měsícem
Dobrý den myslíte že by se vlezl na mod limitless arm race . děkuji předem.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vzhledem k tomu, že Arm Race podporuje atomizéry do 24mm a TFV12 má průměr 25-28mm, tak to vypadá, že se tam nevejde.
Podstawka Honza | před více jak měsícem
Ty průměry jsem taky ověřoval ale na internetu je hodně fotek kde je na tfv12 našroubvana na tom módu takže nevim.
VaseCigareta.cz
To leda vyzkoušet přímo na prodejně u nějakého prodejce, který tento mod má v nabídce.
R. | před více jak měsícem
Dobrý den, je normálně, že u všech hlav při 130W začíná vata okamžitě hnědnout ? Opravdu mají taky nízkou životnost, či je to normální a nijak to neovlivní chuť ani funkci ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hnědnutí vaty, není zrovna vhodné. Dbáte na dostatečné zásobení liquidem?
R. | před více jak měsícem
Dobrý den, ano vata je neustále "ponořena" v liquidu a tank je min. z poloviny plný
VaseCigareta.cz
Dobrý den, spíš se ptám na četnost potahů.
HR | před více jak měsícem
Dobrý den, píšete že duhová verze je skladem na centrále ale nejde objednat a e-mail taky nepřišel .. kde je chyba ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, duhová verze není skladem (byla okamžitě rozebrána do předobjednávek), ale bude znovu naskladněna během března.
Adam Okresa | před více jak měsícem
Dobrý den. Hodí se na SMOK G320 Marsha?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, hodí se naprosto bezproblémově.
Mokry Jakub | před více jak měsícem
Dobrý je ideální poměr? VG PG?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, 80VG/20PG se zdá být ideální.
Havlík Radek | před více jak měsícem
Zdravím, je normální že po 2 minutách vapování s V12-T12 je spodní část atomizéru žhavá že se na ní nedá udržet prst? Osobně by mi to ani tak nevadilo, jen se bojím o ten atomizér jestli se mu nemůže něco stát, popř jestli nedělám něco špatně. Používám x-cube ultra na 120w s baterkami Sony VTC5. Mám tu teplotu ignorovat a vapovat dál, nebo vždy mám raději počkat než trochu vychladne?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, baterie máte dobré, nastaveno je to také správně. Tady jde spíše o tu četnost potahu. Většina atomizérů se více či méně zahřeje a čím více spirálek máte v hlavě, tím více se to zahřeje a že tady jich je hodně. Určitě bych nedoporučoval vapovat takhle dvě minuty v kuse, v podstatě všechny e-cigarety jsou dělané špíše na přerušované vapování, to znamená několikrát si potáhnout a pak to nechat na pár minut být. Jednak tím zajistíte, že se to nebude takhle přehřívat, ale také dáte čas vatě, aby se opět nasákla liquidem a trochu si tak prodloužíte životnost hlavy. Jestli je to opravdu horké, tak to určitě nechte v klidu, než bude mít TFV12 zase příjemnější teplotu.
Pindur Matěj | před více jak měsícem
Dobrý den, je normální že se po chvilce třeba po pěti natažení zahřeje tak že se na něj nedá skoro sáhnout? teplota se dost přenáší i na grip a bojím se aby se pak něco nestalo jedu na G-PRIV 220W na 90W
VaseCigareta.cz
Dobrý den, k zahřívání samozřejmě dochází, ale pokud se Vám zdá, že je enormní, tak raději předejte k reklamaci.
Dohnal Jaromir | před více jak měsícem
Dobry den. Bude to vhodne hodit na smok stick v8 nebo to jiz neni rozumne??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to už bude na baterii z dlouhodobého hlediska asi trochu moc. TFV12 má hlavy minimálně se čtyřmi spirálkami, to už by baterie nemusel dobře zvládat a při četnějším vapování se bude dost zahřívat, nehledě na to, že ji budete výrazně snižovat životnost.
Vaverka Jakub | před více jak měsícem
Zdravím :) chtěl jsem se zeptat, jestli se hlava hodí i na SMOK Alien.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, hodí.
Bures Karel | před více jak měsícem
co k tomuto clearomizeru aby to dělalo oblaka páry ? :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ideálně GX350 :)
Lukas | před více jak měsícem
Dobrý večer chtěl bych se zeptat kdy bude na skladě SMOK TFV12 Beast zlatý? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, všechny barvy by měly být naskladněny během tohoto měsíce.
Holušová Romana | před více jak měsícem
Dobry den, chci se zeptat kdy bude asi tak skladem tfv12 v duhové barvě ? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, očekáváme ji velmi brzy.
Krédl Michal | před více jak měsícem
Dobrý den...kdy prosím bude skladem ve stříbrné barvě? A kdy by měl být SMOK GX350 ve stříbrné? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den TFV12 by měla být do konce měsíce - co se modu týče, tak bohužel zatím nemáme bližší info.
Pindur Matěj | před více jak měsícem
Dobrý den, mám G-PRIV 220W mám do nich adekvátní baterie SONY VTC5 bohužel mají maximální nepřerušovaný vybíjecí proud 30A a když to dám s hlavou V12-Q4 na 160W což je doporučená maximální hranice na chuť už mám vybíjení 31A takže mám nastaveno 140W aby to bylo max. Je nějaká možnost jiných baterií nebo se mám porozhlédnout po jiném modu? :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, baterie jsou zapojeny sériově, takže se sčítá pouze napětí, nikoliv výstupní proud. Nepřetržitý výstupní proud udává proud, na který je baterie schopna bez problému dlouhodobě pracovat. Není to tak, že jakmile jej v teorii přesáhnete, přestanou fungovat. Budou fungovat dál, ale budou se více zahřívat a budou se v podstatě více namáhat, čímž se jim snižuje životnost. Samozřejmě se to nemůže přehánět a není dobré třeba 20A baterie používat celý den nepřetržitě na 40A. Ve vašem případě je to používání v pořádku, akorát budete holt trochu více namáhat baterie, mod se možná bude trochu více zahřívat, ale to tak u těchto vysokých výkonů a mraků bývá.
Pindur Matěj | před více jak měsícem
Teď mě napadlo, nesčítají se ty baterie když mám v gripu dvě že mají stálý vybíjecí proud 60A? Díky
Brynda Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den chci se zeptat jestli ty hlavy co jsou v balení je možno pouzivat v tc režimu a popřípadě na jaký materiál děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, výrobce bohužel nikde neuvádí materiál hlav.
Pindur Matěj | před více jak měsícem
Nějaká video recenze? Viděl jsem ho u Karotky když dělal recenzi na Skyhook.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vypadá to, že bude.
Brynda Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den chci se zeptat jak zjistím nebo jaky je materiál zhavicich hlav abych věděl v jakých režimech můžu pouzivat. Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel výrobce složení neuvádí.
Pindur Matěj | před více jak měsícem
Zdravím, chci se zeptat, přemýšlím o tomto tanku a zajímala by mě "jestli máte tu zkušennost" jak je na tom s chutí o proti TFV8 Cloud Beast.. motat se chystám až čase a to mě přivádí k další otázce, na stránkách zatím nemáte žádné žhavící hlavy skladem, budou? a co RBA set, bude? Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, osobní zkušenost bohužel nemám. Žhavící hlavy a případný RBA set určitě bude, ale budeme muset počkat na výrobce, až toto příslušenství pošle.
Marek Petr | před více jak měsícem
Už vám potvrdil Smok naskladnění?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím bohužel ne. Máme stále jen stříbrnou variantu.
Krédl Michal | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat jestli je na TFV12 nějaká žhavící hlava která se prodává už namotaná? děkuji za odpověd
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tovární hlavy naleznete v sekci příslušenství u tohoto produktu.
Radek | před více jak měsícem
Záleží, kterou ze tří chcete - https://www.vasecigareta.cz/produkt-2725-zhavici-hlava-v12-t12-pro-smok-tfv12.html
Blažek Libor | před více jak měsícem
Za jak dlouho na něj budu čekat když si ho před objednám ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nám zatím Smok nepotvrdil datum odeslání.
Kálal Ladislav | před více jak měsícem
Dobry den, chtel bych se zeptak kdy cca buda k mani ??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, stříbrná varianta je k mání, ostatní by měly být naskladněny záhy.
Radek | před více jak měsícem
Ahoj, bude v pohodě sedět na xcubu ultra ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, bude.
Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, da se pouzit na Aliena 220W?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, dá se použít.
Marek Petr | před více jak měsícem
Máte už naskladněno?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím jen stříbrnou verzi.
Lukáš K | před více jak měsícem
Dobrý den. Chci se zeptat, kdy bude k mání černá verze tfv12? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím nemáme přesné datum naskladnění. Uvidíme po svátcích.
Lapšanský Tomáš | před více jak měsícem
Dobry den, ked uz mate moznost predobjednavky tfv12, kedy bude moznost objednat si novy model od smoku gx350 so 4 bateriami? Mal by to byt mod presne pre tento tank, pretoze by mal zvladnut az 350W.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, očekáváme ho co nejdříve. Vše záleží na Smoku, až nám potvrdí termín.
Matěj. | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli to půjde na Wismec RX 300. Předem děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, bez problému.
Martinek Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den. Chci se zeptat jestli to pujde dát na H-priv 220W, a taky jestli když si koupím ten normální set + rba zakladnu tak jestli to na sebe půjde namontovat. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, H-priv bude dostačující. CO se kompatibility týče, technicky vypadá vše v pořádku, ale budeme moudřejší po fyzickém naskladnění.
Spurný Roman | před více jak měsícem
Mám rád smok ale ne v ulici jinak super jen tak dál
Spurný Roman | před více jak měsícem
Mám rád smok ale ne v ulici
Palda Mikoláš | před více jak měsícem
Dobrý den, Můžu se zeptat kdy tak bude k mání? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím nemáme přesné datum naskladnění, ale předběžně asi koncem února.
Vít P.
Mraky, vzhled, možnost přejít na RBAsamozřejmě chuť
Jakub Š.
Tomáš F.
michal H.
Lumír S.
Radek H.
Obrovský výkon, obrovská pára, úctyhodná chuť, kvalitní konstrukce, luxusní design, velké díry pro airflow i pro plnění liquidu.podobně jako u ostatních atomizérů od Smoku někdy protéká liquid, a to i s hustou bází. Po 2 minutách vapování spodní část atmoizéru, především při používání dvanácti-spirálky pálí natolik, že na tom můžete smažit vajíčka.
Adam V.
Mraky a Mraky a Mraky-
Anna M.
Petr C.
vyborné -
Jan S.
Dělá opravdu neskutečný mraky ! vata saje dobře.. vzduchu je tam hodně o proti TFV8 s který se nedalo tahat.. nejlepší hlava na chuť je V12 X4 na 100-130w používám to s Marshalem G320 vydrží mi to na den v pohodě za mě absolutní spokojenost :) !-
Radim J.
Neuvěřitelné mraky,skvělý opravdu stojí za ty peníze.Používám na Alienu od Smoku. Zatím žádné
Matěj P.
V12-Q4 hlava super chuť i mraky, jsem překvapen, těším se na RBA set, sice žere liquid jako ale stojí za to mám G-PRIV 220W mám do nich adekvátní baterie SONY VTC5 bohužel mají maximální nepřerušovaný vybíjecí proud 30A a když to dám s hlavou V12-Q4 na 160W což je doporučená maximální hranice na chuť už mám vybíjení 31A takže mám nastaveno 140W aby to bylo max
Martin D.
wow, zatím jsem zkusil pouze dvanáctku hlavu ale dá se říct jenom .. wow. Moc se mi líbí kvalita zpracování tanku. S RBA hlavou vydrží velmi dlouho. Ta dvanáctka je opravdu extrém :)-
Jiří E.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím