SMOK Stick V8 - základní sada

+
-
Smoktech
24 měsíců
Už nepotřebujete výkonný MOD, jednu, nebo více 18650 baterií, mraky páry máte na dosah díky sadě SMOK Stick V8. Smoktech vám přináší jeden ze svých nejlepších tanků TFV8 Big Baby společně s novou baterií Stick V8, která nabízí výbornou kapacitu 3000mAh včetně 20A nepřetržitého vybíjecího proudu. To všechno doplňují nové V8 Baby M2 žhavící hlavy s odpory 0,15Ω a 0,25Ω.

Baterie klasického tvaru nabízí jednoduché ovládání jedním tlačítkem, kterým ji zapnete, nebo vypnete. LED dioda u tlačítka navíc ukazuje, kdy je potřeba baterii nabít. Díky velké kapacitě a vysokému vybíjecímu proudu se Stick V8 baterie může pochlubit solidní výdrží.

Součástí sady je také výborný TFV8 Big Baby tank s velkou kapacitou 5ml a s jedním z nejlepších systémů horního plnění. Nově se s touto sadou také objevují dvě žhavící hlavy V8 Baby M2 určené pro přímé potahování do plic. Jedna nabízí odpor 0,15Ω a obrovské mraky, druhá 0,25Ω a s tou si dopřejete chladivou a jemnou chuť.

Obsah balení a parametry

1x Stick V8 Baterie 3000mAh
1x TFV8 Big Baby Tank
1x žhavící hlava V8 Baby M2 0,15Ω
1x žhavící hlava V8 Baby M2 0,25Ω
1x micro USB kabel
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry baterie: 75mm x 24,5mm
Výstupní napětí: 3,4V-4,2V
Kapacita baterie: 3000mAh
Nepřetržitý vybíjecí proud: až 20A
Nabíjení: micro USB port
Rozměry tanku: 56mm x 24,5mm
Kapacita tanku: 5ml
Závit: 510

Žhavící hlavy

Nové V8 Baby M2 žhavící hlavy s odpory 0,15Ω a 0,25Ω pro přímé potahování do plic jsou jako dělané pro tvorbu obrovského množství páry. Skvěle také podávají chuť a vy si tak užijete nečekaně bohatý vapovací zážitek.

Plnění

Dokonalé plnění, které znáte už z ostatních TFV sérií najdete také u TFV8 Big Baby. Stačí pootočit horní částí a e-liquid pohodlně nalít do bočního otvoru.

Indikátor baterie

Po každém potažení tlačítko čtyřikrát zabliká. Pokud však zabliká 15krát rychle po sobě, znamená to, že napětí kleslo pod 3,3V a baterii je potřeba nabít.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Kloz Martin | tento týden
Každopádně budu reklamovat neustále protéká a blbne tlačítko na baterii plus krabicka byla z jedny strany prohnutá jako kdyby s tím někdo hodil..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Prosím zašlete nám to buď přímo nebo pomocí kterékoliv naší prodejny.
Kloz Martin | tento týden
Dobrý den mám ještě jeden dotaz.. v týdnu mi přišel smok stick V8 mám liquid frutie který by měl být vhodný.. 70vg 30 pg..a Dekang clod line ten samý poměr.. ale i tak mi tečou do air flow zkoušel sem dát druhou hlavu nepomohlo to taham přímo do plic dotahuju všechno taky dost takže uz nemám nápady co s tím 0
H.T. | tento měsíc
Dobrý den liquid mi prská do úst a vytéká air flowem prý to je moc řidkým liquidem takže jaký je vhodný liquid pro tuto ecigaretu? Děkuji za odpověd
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Ideální poměr je 70/30 VG/PG. Například Frutie tento poměr má.
Monferus | tento měsíc
Dobrý den zajimalo by mě jestli se dá k této ecigaretě dokoupit i samostatně sklo
VaseCigareta.cz
Dobrý den. Ano, toto náhradní sklo máme v nabídce, viz odkaz - https://www.vasecigareta.cz/produkt-2558-nahradni-sklenene-telo-pro-tfv8-big-baby.html.
Kloz Martin | tento měsíc
Dobrý den nepatří to úplně sem ale ve videu se o nich mluvi.. proč není nikde k dostání Liqua HP?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Jelikož liqua HP se přestala výrábět
SVATEK MICHAL | tento měsíc
KOUPIL JSEM DVĚ,KOUPIL JSEM FRUIT MERUNKU,A ZAČLA MI TECT A PÁRA JE HORKÁ,AŽ MOC,VYSKOUŠEL JSEM DRUHOU HLAVU,MAM TEN SAMEJ PROBLEM,NEVIM CO STÍM,PROSÍM O POMOC,PŘEDEM DĚKUJI.
Skyba Radoslav | tento měsíc
Dobrý den, prosím Vás je možné baterii dobíjet powerbankou ? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, Smok Stick V8 lze nabíjet i pomocí powerbanky.
Duma Roman | tento měsíc
Dobrý den, může se baterie nabíjet i když není úplně vybitá nebo to zkracuje její životnost? Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, baterii můžete bez problémů nabíjet i pokud není zcela vybitá.
Poslt Michal | tento měsíc
A jaká hlava nejvíce podává chuť?
johnyvape | tento měsíc
ta s vyšším odporem 0,25
Poslt Michal | tento měsíc
Jak z této e-cigarety potahovat?
VaseCigareta.cz
Tato e-cigareta je určena pro přímé potahování do plic, v podstatě je to simulace vodní dýmky.
johnyvape | tento měsíc
doporučil bych si kolego něco nastudovat, než se vrhnete bezhlavě na vaping. A pokud jste nikdy nekouřil, nedoporučuji začínat s vapingem a už vůbec ne s dávkou nikotinu :)
Turecký Bohuslav | tento měsíc
Dobrý den chci se zeptat proč je modrá v8 levnější než všechny ostatní ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Jelikož se jedná o dřívější várku, u které se neaktualizovala cena. A tato cena zůstane stejná
Extremee95 | tento měsíc
Dobrej Koupil jsem si tuto E-cigaretu mám jí 6tý den. Zkouším tricky a po 5.ti minutách je atík extrémně vařící i s baterií. Liquid si míchám sám od Dripperky se spojením s Big Mounth příchutí a Dripper Nikotinem Nějaká rada? Liquid doplňuji pořád aby byl téměř pořád plný atík. Jen se ptám aby mi to nebouchlo u huby.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, doporučil bych cigaretu v mírných intervalech "oddychnout, tudíž natahat např. 5 minut v kuse.
Král Domino | tento měsíc
Dobrý den, s chtěl bych začit s vapem, nejsem kuřák, takže budu chtít jen beznikotinové liquidy, ale nechci aby mi to šlo do plic, chci jen do pusy, kde tady můžu sehnat atomizér na to aby to bylo jen do pusy?
VaseCigareta.cz
Dobrý den. S našimi elektronickými cigaretami jde kouř vždy i do plic.
johnyvape | tento měsíc
tak s vapingem ani nezačínejte. A pokud už se tak rozhodnete, nic z toho mít nebude, protože ať se jedná o jakýkoliv vaping (MTL, DL, CCH) vždy to jde do plic
Poslt Michal | tento měsíc
To neexistuje, možná tak pusa-plíce, ale to stejně jde do plic :D
Žárský Djoe | tento měsíc
dobry den dneska mi došla smok stick V8 chci povolit hlavu a vyměnit ale nejde i s pužitím síly nechci pužívat kleště protože nechci poškodit hlavu co mam dělat ??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, možná se tato rada nebude zdát jako nejlepší, nicméně mám s ní velmi dobré zkušenosti. Doporučuji použít gumové rukavice, například z drogerie, se kterými povolíte většinu problémových závitů.
BYem | tento měsíc
Dobrý deň, je cigareta vhodná i pre príležitostne fajčenie bez nikotínu ? Mám namysli len tak 1-3x do mesiaca keď si človek zájde na pivko s kamarátmi
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nevidím důvod proč by tato cigareta neměla být vhodná pro Vámi uvedené účely.
NauticaLan | před více jak měsícem
Dobry moze sa na tuto paradnu vecicku dat aj ina zhaviaca hlava ako V8-Baby M2 0,15 a 0,25?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano lze. všechny co patří k TFV8 baby
Třetina Lukáš | před více jak měsícem
dobrý den, dnes mi dorazila domů nová V8, po zakapání hlavy a nabití při žhavení 4x zabliká a to je vše, hlavu jsem zkoušel znovu našroubovat a nepomohlo to. Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den. Zda-li jste zkoušel vše řádně dotáhnout a problém přetrvává, doporučuji zaslat cigaretu na naší centrálu, aby se servisní technik podíval, zda vše funguje jak má.
johnyvape | tento měsíc
ujistětě se že máte mod nabitý, nebo že nabíjí adapter, kabel. Případně zkuste nažhavit starou hlavu, pokud to půjde se starou, tak je chyba v nové a šel bych reklamovat. Může být výrobní vada, nebo špatně usazené drátky v hlavě. Jen se ujistěte, že máte vše čisté a žádný liquid u centerpinu.
Gavlík Václav | před více jak měsícem
Kdy přijede modrý odstín díky. Čekám na něj 3 měsíc
VaseCigareta.cz
Dobrý den. Naskladnění tohoto produktu očekáváme do konce měsíce. Bližší termín prozatím nemáme potvrzený od dodavatele.
Fišer Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den,prosím o radu jaké náplně jsou do této cigarety vhodné.A popř jestli už neznáte datum kdy bude možno zakoupit tento typ ve zlaté barvě děkuji
johnyvape | tento měsíc
rozhodně hustší liquid, 20pg/80vg, pokud si nemícháte sám, tak vhodné je a chuťově slušné american stars, liqua HP, případně si vyberete (dívejte se i na obsah nikotinu v mg)
Fišer Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den,prosím o radu jaké náplně jsou do této cigarety vhodné.A popř jestli už neznáte datum kdy bude možno zakoupit tento typ ve zlaté barvě děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Vhodné náplně jsou třeba frutie a barly. ideální poměr je 70/30 VG/PG
Kout Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl jsem se zeptat , jestli jsou nějaké hlavy co mají delší výdrž , koupil jsem si sadu Stick v8 a za 3 dny jsem 0,15 spálil . a o 4 dny 0.2 . Používám bázi Drriper 10ml odliju doliju příchůtí . ( náznaky spálení- nasládlá chut )
johnyvape | tento měsíc
jednoduše řečeno, výdrž Vám ovlivní výkon watů. tedy jaký výstup Voltů potřebuje vydat baterka na žhavení u modu s ručně neregulovatelným výkonem jako V8 (výkon si bere mod sám dle nabití baterky) je při nižším odporu a délce potažení větší spotřeba baterky. Průměrně se dá přežít půl dne až den. Pokud chcete něco na delší výdrž, doporučuji alespoň dvou baterkový mod, nebo s integrovanou baterkou s větší výdrží.
Vajda | před více jak měsícem
Dobrý den,mohu se zeptat z jaké země je výrobce? Předem díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tomto případě bylo zboží vyrobeno v Číně.
Ghostík | před více jak měsícem
Dobrý den mam tuto e.cigaretu cca 2 týdny ale včera sem to nechal omylem zaple v kapse a vyhořela žhavící hlavice tak sem ji vymněnil a zkouším to nabíjet ale nic se neděje 4x to problíkne a nic a vzadu ta malá tečka která má sviti při nabíjeni tak sviti jen 1-2 sekundy červeně a pak to zhasne kde muže byt problém ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tomto případě pomůže výměna žhavící hlavy a důkladné pročištění elektronické cigarety.
Truc Jan | před více jak měsícem
Dobrý den, dneska jsem si pořídil v8 a do toho náplň frutie s 2 mg nikotinu, při vapování mě divně svědí v krku, nevíte čím by to mohlo být?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tak to bohužel nevím. Možná i 2mg je na vás dost, možná nejste zvyklý na takový výkon.
Insane | před více jak měsícem
Příklady vhodné značky liquidu pro tuto e-cigaretu s poměrem 70/30? :)
VaseCigareta.cz
Dekang Cloud Line a Frutie.
Bauchner Dominik | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych jse zeptat proč mi nejde rozšroubovat tank chtěl bych jsi vyměnit žhavící hlavu.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to bohužel netuším, nemám tank před sebou, pravděpodobně je příliš utažený, mohou být zkřížené závity. Zkuste základnu chytit to něčeho gumového.
Ondřej Polehňa | před více jak měsícem
Dobrý den, pokazila se mi baterie a chtěl bych si koupit novou mohli by jste mi prosím nějakou doporučit?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, z těchto klasických baterií mě napadá leda iJust S. Ale to už bych spíše doporučil si pořídit normální regulovatelný mod na výměnné baterie.
Beier Martin | před více jak měsícem
Zdravím , mam objednanou tuto cigaretu a doma mam bazi 50/40 . Bude to velky problem ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, mohla by protékat, spíše bych doporučil Dripper.
Měrka František | před více jak měsícem
Dobrý den, základní žhavící hlavy u sady jsou Baby Core..Ale tahla hlava tu není na prodej a ne všechny jsou skladem..Chci se tudíž zeptat zda Žhavící hlava Q2 CORE pro TFV8 Baby se dá v pořádku použít pro SMOK Stick V8. :) Předem děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, Q2 je zcela bez problému.
Fořt Jan | před více jak měsícem
dobry den mam problem z žhavýci hlavou m2 0.15ohm protikami co sni mam delat stou zhavýci hlavou m2 0.15ohm
VaseCigareta.cz
Dobrý den, protékání může být způsobeno několika problémy. Nesprávným způsobem potahováním, starou žhavící hlavou, přepálenou vatou, špatným liquidem.
Tondr Matěj | před více jak měsícem
Ahoj, problém nejspíše nebude v hlavě ale v liquidu... Do tohohle zařízení se nejlépe hodí liquidy s poměrem 70/30 vpg, 80/20 nebo čisté vg
Papo | před více jak měsícem
Dobry den, z jakym nejvyssim odporem prodavate hlavu k teto cigarete? Kourim klasicky pusa plice a rad bych tuto cigaretu koupil ale nevim zda by byla vhodna. Pokud ne prosim o alternativu dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, na pusa-plíce tato e-cigareta vhodná není, nejsou k ní ani vhodné hlavy. V tomto designu by byla vhodná například Joyetech eGo AIO Pro.
Polehňa Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, pokazila se mi baterie a ctel bych si koupit novou mohli by jste mi prosím nějakou doporučit?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, z těchto klasických baterií mě napadá leda iJust S. Ale to už bych spíše doporučil si pořídit normální regulovatelný mod na výměnné baterie.
Tondr Matěj | před více jak měsícem
Baterii ti doporučit nemohu ale můžeš si zajít na jednu z prodejen, kde ti díly, přesněji baterii, vymění
Slavíková Daniela | před více jak měsícem
Dobrý den, na jiných stránkách jsem našla popisek, že je SMOKE Stick V8, určen výhradně pro používání tekutin bez obsahu nikotinu. Je to pravda, nebo je možné používat liquid s nikotinem? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, dle nové legislativy je největší tank pro použití nikotinových náplní 2ml. Proto tento není určen pro nikotinové náplně, ačkoliv technicky je naprosto totožný a hypotetické použití nikotinové náplni by na jeho funkčnosti nic nezměnilo.
Penaz Rostislav | před více jak měsícem
Dory den mam dotaz jestli se da koupit samostatne takove to bile tesneni pod vickem dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to bohužel v současnosti v nabídce nemáme.
Rudavský Josef | před více jak měsícem
Dobry den chci se zeprat jestly mi na teto baterii bude fungovat joyetech procore aries
VaseCigareta.cz
Dobrý den, mělo by to fungovat, ikdyž nejnižší odpor by mohl být problematický.
Boháček Luboš | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat co mám dělat, když mi ani násilím nejdou sundat části atomizeru přidělaných na sklíčku ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste gumové rukavice, ty většinou mnohé vyřeší. Rozhodně nepoužívejte žádné nástroje a pokud by problém přetrvával, tak předejte k reklamaci.
KikinoX | před více jak měsícem
Skus gumené rukavice :-)
Kotlář Jiří | před více jak měsícem
Ahoj, Po potaženi torochu prská do úst (asi moc přecucana vata ) ? A utika mi hodne liquidu pres privod vzduchu
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to vypadá na příliš řídký liquid, nebo nedotaženou hlavu. Jaký liquid používáte?
KikinoX | před více jak měsícem
No ja by som to skôr predpokladal na nevhodý liquid. Aký e-liquid používate ?
Ovi8 | před více jak měsícem
Ahoj chtel bych se zeptat co mám objednat když jsem rozbil sklo ? Diky za odpoved..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, mrknětě do záložky Příslušenství případně odkaz zde https://www.vasecigareta.cz/produkt-2558-nahradni-sklenene-telo-pro-tfv8-big-baby.html
Czudek Filip | před více jak měsícem
Dobrý den. Bude SMOK taky prodávat samotnou baterii k této sadě??? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím o tom bohužel nemáme žádné informace.
Melicharová Jana | před více jak měsícem
Dobrý den, jaký liquid byste mi do této cigarety doporučili? (bez nikotinu) popř. jakou bází to zahustit?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, liquid například Dekang Cloud Line. Ten nemusíte nijak zahušťovat.
Bubu | před více jak měsícem
Dobrý den. Rozbilo se mi tělo a v příslušenství jej nemáte..Chtěla jsem se zeptat,zda se dá nahradit a čím. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náhradní tělo najdete zde https://www.vasecigareta.cz/produkt-2558-nahradni-sklenene-telo-pro-tfv8-big-baby.html
Kousek Marek | před více jak měsícem
Dobrý den, potreboval bych radu.Od začátku mi prskalo vapo, tak sem si koupil hustší liquid a ješte se to zhoršilo :/ co mám dělat ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jestliže vám elektronická cigareta prská, je přesycená žhavící hlava. Je potřeba ji odsytit od přebytečného liquidu. Zažhavit a foukat dovnitř, aby se dostal přívody vzduchu ven (budete potřebovat papírový kapesník). A poté je potřeba potahovat pořádné zprudka přímo do plic, aby se toto neopakovalo.
Melicharová Jana | před více jak měsícem
Dobrý den, kdy přibližně očekáváte, že bude tento produkt skladem v modré barvě?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel nemáme bližší informace.
Brezáni Adam | před více jak měsícem
Dobrý den, chěl bych se zeptat ohledně reklamace této ecig. Baterie u cigarety se nedá nabít. Baterie indikuje nabíjení ale realně nenabíjí. Jak mám postupovat při reklamaci? Musím dodat celý produkt nebo postačí pouze baterie. Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete předat k reklamaci, buď zanechte na prodejně, nebo zašlete přímo na naši centrálu. Ačkoliv vždy preferujeme zaslání celé sady, tak by v tomto případě měla být samotná baterie dostačující.
Pysarev Orest | před více jak měsícem
Dobrý den můžu koupit jenom atomaizer?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete, jedná se o SMOK TFV8 Big Baby.
Fořt Jan | před více jak měsícem
dobry den mam dotaz kdyz si v pondelí objednam smok stick v8 kit kdy mi to příde domu
VaseCigareta.cz
Dobrý den, standardně odesíláme ještě týž den a další jej má zákazník na adrese, samozřejmě pokud nemá prodlevu dopravce.
cat smothie | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli lze použít na výměnu jakoukoliv vatu a také po jaké době se musí vyměnit, předem děkuji za odpověď :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v této e-cigaretě, respektive ve žhavících hlavách se nemění pouze samotná vata, ale mění se celá žhavící hlava.
Týkal Petr | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký mtl atomizér byste mi doporučil/a na tuhle cigaretu? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, podíval bych se na Joyetech CUBIS Pro nebo Aspire Nautilus 2.
Hrůza Martin | před více jak měsícem
dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli lze vyměnit baterie za jinou. Děkuji.
Hrůza Martin | před více jak měsícem
dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli lze vyměnit baterie za jinou. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, baterii a clearomizér jde oddělit.
SkuBan | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký problém může dělat nefunkčnost hlavy s 0,25ohm odporem. Cigareta po namontování hlavy 0,25 nechce vůbec žhavit. Baterie je v pořádku a plně nabita, po zapnutí a zmáčknutí žhavení ale opět zabliká jakoby byla vybitá. Hlava 0,25ohm nebyla nikdy použita. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, je samozřejmě možnost, že je špatná hlava a že zkratuje baterii, to by byl ten lepší případ. V horším případě je problém v baterii a hlava je v pořádku. Buď bych zkusil se zastavit na prodejně, kde by mohli vyzkoušet jiný atomizér, jestli je baterie v pořádku. Nebo kupte novou hlavu a vyzkoušejte to s novou hlavou. Pokud i s novou hlavou nebude baterie fungovat, je chyba v ní a bude ji potřeba zaslat na reklamaci.
MourisonCZ | před více jak měsícem
Zdravím, tak musím říct, že se Stick V8 jsem zatím hodně spokojený. Začal jsem míchat svoje náplně, v současné době z báze VapeGear Dripper s různými příchutěmi, přičemž většina z nich byla v pohodě, ALE namíchal jsem The Fuu - Royal Orange a při delším potahu (i nad 1 vteřinu) je cítit neskutečná přepálenina a extrémně škrábe v krku. Vata v hlavě (0,25 ohm) je ale čistá, nespálená, nasáklá je dostatečně. Chuť je dobrá při kratším potahu, ale při delším je prostě nechutně spálená. V čem může být problém? Díky a omlouvám se za delší dotaz.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, asi máte na mysli Flavour Art - Royal Orange. V jakém poměru jste míchal?
MourisonCZ | před více jak měsícem
Tak po dlouhém bádání jsem konečně zjistil o co šlo. Skrz náustek se do hlavy nachytaly drobná vlákna z kapsy a začaly se žhavením přepalovat... Nevyrábí se pro V8ku nějáká silikonová krytka, nebo spirálovitý náustek?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, děkujeme za info. Bohužel takovou krytku nemáme. Jediná taková krytka byla pro Stick One Plus, ale ta je pouze součástí sady, samostatně jsme ji nikdy neměli. A spirálový náustek v tomto rozměru také bohužel nemáme.
MourisonCZ | před více jak měsícem
Omlouvám se, ano myslel jsem Flavour Art. Začal jsem dle doporučení mezi 2-3% (taky byla cítit spálenina, i když pocitově ne tolik), nakonec jsem skončil někde mezi 6 a 8% (kvůli chuti).
VaseCigareta.cz
2-3% je doporučení od výrobce, skutečná koncentrace se však může příchuť od příchutě lišit a hlavně je to velmi individuální. Jak dlouho jste namíchaný liquid nechal zrát?
Danny | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Prozatím používám žhavící hlavu V8 Baby M2 0,15Ω. Denně vyhulim cca 3ml - 5ml liquidu a zajímá mě, jakou tato hlava má při mé spotřebě životnost..? Popřípadě, jestli by některé jiné hlavy byly lepší co se množství páry, chuti a výdrže týče? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to bohužel netuším, hlavu jsem neměl možnost osobně vyzkoušet a takové informace výrobce neuvádí. Životnost se navíc výrazně liší i podle použitého liquidu (barva a sladkost). Obvyklá životnost je 1-2 týdny (alespoň v mém případě, ale já mám spotřebu cca 10ml denně). Obecně jsou na tom hlavy co se výdrže týče stejně. Co se chuti týče, to je individuální. Zkuste třeba X4 CORE hlavu. Lidé si chválí různé hlavy.
Luky | před více jak měsícem
Dobrý den, když nebudu 1 den vapovat a v cigaretě nebude žádný liquid, budu potom muset znova zakápnout žhavicí hlavu, nebo bude vata pořád dostatečně nasátá?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zakápnout ji nemusíte, když už byla používaná, ale nechal bych ji pár minutek, aby se opět v naplněném tanku nasákla.
Keyzlar Roman | před více jak měsícem
Dobrý den potřeboval bych se zeptat, nabijel sem celou noc baterii myslíte že není riziko ke skratu či výbuchu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ne, že bych vás chtěl strašit, ale riziko je vždy a to u každého přístoroje (mobil, navigace apod.). Baterie má ochrany proti přebití, takže se přestane nabíjet po dobití, ale i přesto nedoporučujeme nabíjet bez dozoru.
VintrlIk Jan | před více jak měsícem
Dobry den chtel bych se zeptat proc kdyz si chcu potahnout cigareta 4x blikne a nic se nedeje
VaseCigareta.cz
Dobrý den, buď se ve žhavící hlavě vyskytl zkrat anebo je špatně našroubovaná a nemá kontakt. Doporučuji nejprve vyšroubovat a znovu našroubovat žhavící hlavu, případně zkusit jinou žhavící hlavu. Pokud to nepomůže, zkuste dát baterii na pár minut na nabíječku a poté zkusit znovu. Bude-li problém přetrvávat, je nejspíše chyba v baterie. To bych vám pak doporučil se zastavit i s dokladem o nákup na prodejně, aby se to případně mohlo poslat na reklamaci.
VintrlIk Jan | před více jak měsícem
Vse se uz zkusil rozdelat a dotahnout a na nabijecce sem to take nechal a nic takze se stavim.
Petrzelova Monika | před více jak měsícem
Dobrý den,měla bych zajem o cigaretu v červené barvě ale chtěla jsem se zeptat kdy bude k dispozici. Datum naskladnění se neustále posouvá tak nevím jestli čekat nebo objednat jinde :( moc děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato varianta je již skladem.
Gros Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den, potřeboval bych vědět jestli se dá vyměnit náustek a v případě že ano jaké rozměry naustku
VaseCigareta.cz
Dobrý den, můžete tam používat TFV8 náustky. https://www.vasecigareta.cz/vyhledavani.html?search=tfv8+n%C3%A1ustek
Procházka Petr | před více jak měsícem
Dobrý den, jsem docela nováček a tak se moc nevýznam v liquidech, tak bych se rád zeptal jaký byste mi doporučili... Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ideální je novinka od Dekangu série Cloud Line. Potřebujete vyšší poměr VG. Ideálně 70VG/30PG, ale klidně i 80VG/20PG.
Lukáš | před více jak měsícem
Dnes mi přišla, a bohužel prská liquid do úst :/ mam 80vg 20pg.. Co s tím mám dělat?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s touto e-cigaretou je potřeba potahovat přímo do plic, ne šlukovat jako z cigaret. Je potřeba dělat dlouhé přímé potahy. Prskání je způsobeno přesycením žhavící hlavy (je v ní příliš mnoho liquid), to je způsobeno právě špatný způsobem potahování nebo tím, když člověk drží tlačítko a žhaví spirálku aniž by z tanku potahoval.
Lukáš | před více jak měsícem
Dobrý den, když nechám cigaretu 2-3 hodinky, či přez noc ve vodorovné poloze, může liquid vytéct nebo se něco stát? Předem děkujibza odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, cigaretu doporučuji skladovat ve stoje, jinak opravdu hrozí protečení.
Lukáš | před více jak měsícem
Ještě mám dva dotazy.. Můžu cigaretu kouřit až do úplného vybití či ne? A nabíjet baterii také můžu celou noc?
VaseCigareta.cz
Ano, můžete ji používat do úplného vybití, má ochranu proti nízkému napětí. Má také ochranu proti přebití, ale nedoporučujeme baterii nabíjet bez dozoru.
Němec Jaroslav | před více jak měsícem
Dobrý den, 2.5 jsem si v prodejně Praha 8 Kobylisy zakoupil tuto sadu ve zlaté barvě. V pohodě jsem naplnil, 15 minut počkal a všechno jelo. Takhle jsem plnil další dva dny a bez problému, ale potom jsem asi 2 dny nevapoval a v krabičce liquid vytekl, tak jsem znova naplnil a chuť je nyní spálená, ikdyž jsem náplň dal přímo na vatu a liquid při vapování trochu vytéka. Žhavící hlavu jsem za tu dobu spálit nemohl, tak bych se chtěl zeptat co mám dělat? Děkuji za odpověď Němec
VaseCigareta.cz
Dobrý den, když jste vložil e-cigaretu do krabičky, byla baterie vypnutá? Podívejte se přímo do žhavící hlavy na vatu, jakou má barvu. Jestli už je tmavě šedá až černá, je spálená a to se bohužel samo od sebe stát nemůže, musela se nějak spustit baterie a zažhavit spirálku. Jestliže jste měl e-cigaretu v krabičce a ta byla ve vodorovné poloze, je vytečení po takové době běžné. E-cigaretu je potřeba mít ve svislé poloze (i tak po několika denním nepoužívání e-liquid proteče). Pokud e-cigaretu delší dobu nepoužíváte, je dobré náplň z atomizéru vylít.
Luky808 | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude do této cigarety vhodný liquid Liqua HP či Fuug Life? Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, bude vhodný.
Gilian Lukas | před více jak měsícem
Dobry den chcel by som sa opytat ci mozem nabijat baterku 1.8 A nabijackou? Dakujem za odpoved
VaseCigareta.cz
Dobrý den, micro USB port by měl podporovat maximálně 0,8A, takže 1A bude bohatě stačit.
nerexx | před více jak měsícem
Dobrý den, smok stick v8 mám týden a přestala fungovat baterie (nenabijí) indikátor baterie ukazuje, že je baterie vybitá, ale když jí dám na nibíječku tak nenabijí.Mohly by jste mě nějak poradit.Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste vyměnit žhavicí hlavu, jestli nejde jen o zkrat. Jinak budete zařízení muset předat k reklamaci.
cat smothie | před více jak měsícem
Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat kdy bude na centrále SMOK Stick V8 ve zlaté nebo modré barvě? Předem děkuji za odpověď :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím bohužel nemáme přesné datum naskladnění.
Roland | před více jak měsícem
Dobrý den, jaké předmotané spirálky se hodí do těchto hlav?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato cigareta je určena na tovární hlavy- ty naleznete v sekci příslušenství.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tyto hlavy nejsou určeny k motání vlastních spirálek, nevím tak, které by tam seděly. Pokud si je přemotáváte, ideální asi bude si namotat spirálky vlastní.
Šandová Kristýna | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěla bych si objednat dva v červené a fialové barvě. Bohužel jsou dostupní jen na prodejnách a zrovna ne v té do které jezdím. Do košíku také nelze vložit... Prosím o radu, děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste napsat na info@vasecigareta.cz jestli Vám kolegové nebudou schopni pomoci.
Anonym888 | před více jak měsícem
Dobrý den...na kolik wattů běží tahle mašinka??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to záleží na použité hlavě a na stavu nabití. 0,15ohm - max. 117W / 0,25ohm - max. 70W.
Lesky | před více jak měsícem
Ahoj, jak na tom bude baterka od stickv8 s atomizery jako CoilArt mage a ijoy limitless? Utahne to a popř na jaký odpor/ počet spiralek děkuju
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jedná se o obyčejnou baterie bez nastavování, pokud si chcete motat dvě a více spirálek a nízké odpory, doporučil bych spíše regulovatelné mody, které jsou pro takové atomizéry určené. Minimální odpor baterie sice není uveden, ale podle dodávané hlavy to bude kolem 0,15ohm. Maximální výstupní proud je 20A.
Lesky | před více jak měsícem
Plánuju si koupit regulovatelny mod ale to až časem, proto bych chtěl atomizer který bych užil jak tady na smoku tak na budoucím modu, takže v případě že bych si namotal 2 spirálky např. o odporu 0,15, nebude v ničem problém ?
VaseCigareta.cz
Namotejte radši vyšší odpor, třeba kolem 0,25-0,3ohm, nebudete tak trápit baterku a déle vám vydrží.
GertiX Jakub | před více jak měsícem
Dobrý den. Psali jste, že dodáte duhovou SMOK Stick V8 ke konci Dubna a už je Květen. Tak se chci zeptat jak to bude.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel se zásilka zdržela na hranicích. Prozatím není jasno, kdy je dostaneme fyzicky.
Milena Polednová | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, jestli máte informace k tomu, kdy bude možné, objednat tuto sadu ve zlaté barvě. Dopředu děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel v současné chvíli nemáme termín.
Martin | před více jak měsícem
Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda pujde na Smok stick V8 tato žhavící hlava? https://www.vasecigareta.cz/produkt-2475-zhavici-hlava-pro-smok-spirals.html
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ne, tato hlava není určena pro stick v8.
Srb Pavel | před více jak měsícem
Asi před měsícem jsem kupoval Smok stick V8, ale přišla Smok stick V8 baby. Nebylo by možné vyměnit za normální?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tento problém prosím směřujte na info@vasecigareta.cz
Milaano | před více jak měsícem
A jak často se musí vyměňovat žhavící hlavy?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to závisí na používání a dalších faktorech (doporučuji článek o hlavách v sekci Magazín). Ale obvykle to je jednou za 1-4 týdny (průměrně tak 2 týdny). Sám to poznáte na chuti, případném protékání a zahřívání.
Milaano | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych si pořídit Stick V8 a mám na Vás pár otázek. Jak dlouho vydrží životnost baterie, dá se posléze vyměnit za jinou? Jak a jak často se vyměňuje vata? Je k V8 návod v češtině? Je na V8 nějaké padnoucí pouzdro? Předem děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, životnost baterie na jedno nabití závisí na používání (obvykle den, ale záleží na uživateli a na hlavách). Baterie jako taková je integrovaná. Zdali SMOK uvolní do prodeje samostatné baterie zatím bohužel nevíme. Vata se nemění, mění se celá žhavící hlava, a to cca jednou za 1-4 týdny v závislosti na používání a dalších faktorech. Ano, návod dodáváme v češtině, pokud byste ho náhodou nedostal, vyžádejte si ho u obsluhy prodejny. Padnoucí pouzdro přímo na Stick V8 bohužel není.
Zrzová Veronika | před více jak měsícem
Dobrý den,mohu se zeptat kdy bude naskladněna zlatá barva?Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, termín naskladnění bohužel v tuto chvíli neznáme.
suchý jiří | před více jak měsícem
Dobrý den, Je v pohodě 20% VG a 80% PG do této e-cigarety ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to je bohužel příliš řídký liquid a protékal by.
Micáková Adriana | před více jak měsícem
Je lepší volit větší podíl VG. Třeba 30PG/70VG, či 20PG/80VG nebo Dripper.
Moráček Šimon | před více jak měsícem
Mohl bych se zeptat, kdy dojde duhová barva na prodejnu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, duhovou variantu budeme naskladňovat do konce dubna.
Moráček Šimon | před více jak měsícem
Děkuji.
Kvapil Vojta | před více jak měsícem
dobrý den jak to zvládá liquid 70vg/30pg ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tento poměr je naprosto v pořádku.
Micáková Adriana | před více jak měsícem
Zvládá to úplně v pořádku, alespoň u mě.
Chreno Marek | před více jak měsícem
Dobrý. Kedy bude na centrále naskladnený modrý Smok Stick V8?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel termín naskladnění není prozatím určen.
Zoufaly Petr | před více jak měsícem
Dobry den chtel bych se zeptat jestli jse da koupit samotna baterie o stejne kapacite 3000mah ? Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, samotnou baterii bohužel nemáme v nabídce.
Kala Marián | před více jak měsícem
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jaktoze mi to prská když mám liquid 70vg/30pg a když jsem se koukal po internetu,tak prý je toto množství dostatečné..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, může záležet i na stylu potahování. Zkuste nejdřív profouknout, nebo vyklepat přebytečný liquid.
Rončkevič Samuel | před více jak měsícem
ako vyzera v cervenej farbe __??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, fotografie byly doplněny.
David B | před více jak měsícem
Zdravím, jde vyměnit original atomizér za jiný? popřípadě jaký ? (aby byla výrazná chuť) a jaký má prosím poměr PG a VG Dripper báze? webovky na obalu nějak nefungují díky předem za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vyměnit to lze, ale osobně bych neměnila TFV8 má výbornou chuť a co se týče Dripper báze, tak Vapegear nikde neuvádí přesný poměr.
Přichystal Jan | před více jak měsícem
Zdravím, měl bych dotaz. Občas mi zcela náhodně kolem otvoru pro sání vzduchu vyteče pár kapek liquidu. Mám ji nově a zatím se mi to za tři dny stalo 2x. Není to velké množství, tak jedna dvě kapky. Dělám něco špatně já, nebo může být problém třeba v těsnění nebo někdo jinde? Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s největší pravděpodobností se Vám kondenzuje liquid. Zkuste trochu silněji potahovat. Popřípadě utěsněte airflow papírovým kapesníčkem a profoukněte.
Mary Elizabeth | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli po naskladnění na centrálu se bude (duhová verze) rozesílat do všech prodejen, nebo je třeba to nějak objednávat? Případně jak? A ví už se datum naskladnění? Předem díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, přesné datum se zatím bohužel neví. Pokud chcete mít jistotu, že bude na vámi zvolené prodejně, vytvořte si pro jistotu objednávku. Ale jinak by se měly rozesílat na všechny prodejny.
Micáková Adriana | před více jak měsícem
Dobrý den, je do této ecigarety možné použít bázi Imperia Ledová jahoda (50/50)? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, na Vašem místě bych volila vyšší podíl VG.
Marian | před více jak měsícem
Dobrý den dneska jsem si koupil smok stick v8...dotáhl jsem všechno,liquid tam je tak proč po nabidí když si chcu potáhnout 3 krát zabliká ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to bohužel netuším, v návodu není o tom, že by měla baterie 3 krát blikat zmínka, jen v případě, že ji zapnete a vypnete. Zastavte si když tak na prodejně, ať se vám na to podívají.
Michal | před více jak měsícem
Máte zkušenost s výdrží spirálek RBA v tomto setu? Ty originální M2 hlavy se hned spálily
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tento set neobsahuje RBA hlavu.
Michal | před více jak měsícem
To sice ne, ale RBA hlava se dá koupit. Proto mě zajímá, jestli to má smysl
VaseCigareta.cz
Bohužel nedá. RBA set je určený pouze pro TFV8 Baby a součástí tohoto setu je TFV8 Big Baby. Používání je nemožné bez speciálního skla, které není součástí sady.
Jurecek Daniel | před více jak měsícem
Dá se někde sehnat rba hlava pro tuto cigaretu? Predmotane hlavy co se dají běžné koupit vydrží týden :/
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel RBA hlava pro tuto cigaretu stále není.
Čejka František | před více jak měsícem
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli je možné sehnat náhradní sklo pro Smok Stick V8 nemůžu ji na internetu najít děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, najdete ho v sekci příslušenství, nebo na tomto odkazu - https://www.vasecigareta.cz/produkt-2558-nahradni-sklenene-telo-pro-tfv8-big-baby.html
Rončkevič Samuel | před více jak měsícem
prečo je modrá faraba o niečo lacnejšia
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vycházíme z cen, které nám dodává SMOK.
Spáčil Tomáš | před více jak měsícem
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli budete mít v nabídce smok stick v8 baby kit?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, už je skladem.
Zeman Martin | před více jak měsícem
Zdravím, dá se někde sehnat náhradní plastový náústek? Díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tento náustek bohužel nemáme v nabídce.
Solender | před více jak měsícem
Dobrý den, kdy jí budete mít na skladě v duhové barvě ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel prozatím není určené datum naskladnění.
Janíček Jan | před více jak měsícem
Nevíte kdy nejpozději bude modrá verze na skladě... Píšete 11.4. a ještě nemůžu objednatat balíček
VaseCigareta.cz
Dobrý den, modrá barva je již skladem.
Marian | před více jak měsícem
Doufám že do týdna dorazí. Jsem nejvíc natěšenej :)
Chosendo | před více jak měsícem
Zdravím, stále nedorazily ? :(
VaseCigareta.cz
Dobrý den, čtyři barevné varianty už jsou skladem.
Chosendo | před více jak měsícem
Chtěl bych se zeptat jestli bude i modrá verze na skladě. Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, plánujeme naskladnit i modrou variantu.
Jardek Mato | před více jak měsícem
Zdravím, chcem sa opýtať prečo by sa nedal použiť pri Smok Stick V8 atomizér TFV8 alebo TFV12 ? Karotka tvrdí úplný opak.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pro tyto tanky není baterie dost výkonná.
Proste ja | před více jak měsícem
Pretože táto baterka nemá šancu utiahnuť TV8 cloud beast alebo TV12ku, pretože tam to vapuješ kludne aj na 150 vatov
Palagy Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, kdy bude na centrále v černé barvě?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, předběžně to vypadá na 11.4., ale toto datum se můžete ještě změnit. Děkujeme za pochopení.
Fabousek Fabo | před více jak měsícem
Dobrý den, mohu se zeptat kdy bude na centrále táhle vape?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato elektronická cigareta by měla na centrálu dorazit během příštího týdne.
Janíček Jan | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy bude dostupná na vasecigareta.cz dostupná duhová verze... Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím bohužel nemáme bližší informace o dostupnosti duhové verze.
Jancalek Jaromir | před více jak měsícem
Dobry den chtel bych poridit tu duhovou verzy ale jsem v rozpacich kvuli barve v recenzich ctu ze vubec neodpovida obrazku prosim kak to je moc dekuji za odpoved
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, duhová verze se liší. Obrázky jsou dodané výrobce. Doporučuji se podívat na nějaké video, tam bude nejlépe vidět.
Balaj Michal | před více jak měsícem
Jardo, duhová verze se opravdu liší, ale vypadá opravdu skvěle...
Marian | před více jak měsícem
Mohu se zeptat kdy bude dostupný Smok stick V8 v černé barvě na prodejně v Brně
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím bohužel nemáme bližší informace o dostupnosti. Jakmile budou naskladněny na centrální sklad, objeví se posléze také na prodejnách.
Dody3D | před více jak měsícem
Dobrý deň , chcel by som sa spýtať či v doobjednávke budete mať už aj Gold Edition alebo zatiaľ budú opäť len 3 "základné" farby. ďakujem za odpoveď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím nemáme žádné informace o zlaté variantě.
Vodovy Daniel | před více jak měsícem
Zdravim chcem si kupit tuto cigaretu ako svoju prvu elektronicku cigaretu cize nemam ziadne skusenosti. A chcem sa spytat ktora napln je k tomuto produktu vhodna tak aby to neprskalo a neboli s tym ziadne problemi? Vdaka
VaseCigareta.cz
Dobrý den, doporučuji držet se hustších liquidů - s vyšším podílem VG - např. VG edice od Joyetechu, prémiové Cosmic Fog, nebo Aramax.
Polakovič Tomáš | před více jak měsícem
Keby som si to hneď teraz odiednal kedy by mi to došlo.. ??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tuto chvíli nejsou skladem, tudíž je nelze objednat.
Jelínek David | před více jak měsícem
Mohu se zeptat kdy bude dostupný Smok stick V8 v duhové barvě na prodejně v Příbrami?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, přibližně během týdne až deseti dnů očekáváme naskladnění na centrálu. S naskladněním na prodejny počítáme tak den, nebo dva na to.
Ferkl David | před více jak měsícem
Dobrý den bude tedy do konce týdne skladem?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, měly by být, ale skutečně to v tuto chvíli závisí na dopravci.
Anonym | před více jak měsícem
Dobrý den, zajímal by mě výkon ve W..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, záleží na použité hlavě. 0,15ohm - cca 117W / 0,25ohm - cca 70W. Lze to dopočítat pomocí Ohmova zákonu.
David | před více jak měsícem
Dobrý den za jak dlouho by mohla být skladem?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, k dalšímu naskladnění by mělo dojít během čtrnácti dnů.
Galbavý Dominik | před více jak měsícem
Dobrý den, mám problém, když jsem používal hlavu 0,15 nebyl problem ale pote co jsme vyměnil na 0,25 zakapl liquidem a nechal 10 min ležet, tak citím jemně spalenou chuť, spíš jako kdybych tahal suchou vatu.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkontrolujte vatu, zda není zahnědlá či zašedlá. Zkuste několik potahů, občas mají nové hlavy pachuť.
Richard M. | před více jak měsícem
Některé hlavy V8 BABY i po zakápnutí a odležení produkují zpočátku "spálenou chuť", s gripem to vyřešíte, že začínáte s nižším výkonem než doporučeným a postupně zvyšujete, se SMOK STICK V8 Vám nezbývá vydržet 20-30 potahů, než se vše srovná, osobně vyzkoušeno...
Štěpán | před více jak měsícem
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli V8 nevadí báze 100% VG... Jako jestli to nezmění nějak chuť či tak..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, cigaretě samotné nevadí, ale při míchání je na to třeba brát ohled. Hlavním nositelem chuti je PG, proto je čisté VG potřeba "ochutit" silněji.
Richard B | před více jak měsícem
Myslím že najlepšie je 70/30 alebo 80/20 (VG/PG
Langrová Jana | před více jak měsícem
Dobrý deb, Chtěla bych se zeptat jestli během týdne budou dostupné na internetu hlavně ta černá?
VaseCigareta.cz
DObrý den, nemohu to stoprocentně slíbit, ale podle všeho by měla být.
Novák Pavel | před více jak měsícem
Dobrý den, jde použít s hlavou 0,6ohmů pro MTL? Lze použít bázi 50/50?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jaké hlavy máte na mysli? Pro Stick V8 nemáme MTL hlavy.
Kolář Miroslav | před více jak měsícem
Liquid 70VG/30PG, tahám rovnou do plic, vata uvnitř neni vizuálně spálená, je cítit spálená vata.
VaseCigareta.cz
Ještě zkuste změnit e-liquid. Sám teď V8-M2 hlavu mám a jede bez problému. Je možné, že došlo k napálení jen části vaty a ta vytváří spálenou chuť při potahu. Občas se stává, že ne celá vata se dostatečně zazásobí e-liquid, zvláště při četnější potahování. Případně se zkuste zastavit na prodejně, ať se vám na to podívají, protože takhle na dálku už toho bohužel víc nevymyslíme.
Richard M. | před více jak měsícem
U nových hlav pro TV8 Baby 20-30 prvních potáhnutí není ta chuť nejlepší, potom se srovná...tpělivost růže přináší...
Kolář Miroslav | před více jak měsícem
Zdravím, koupil jsem si u vás už 3 hlavy 0,25ohmu, standartně je zakapnul nechal jeste cca 30min nasát a všechny tři se mi pálí... Dělám něco špatně?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jaký používáte e-liquid? Jakým způsobem potahujete? Přímo do plic, nebo jako z klasických cigaret, tedy nejprve do pusy a pak šluk do plic? Jak se hlavy pálí? Je cítit spálená vata? Je vata uvnitř hlavy vizuálně spálená?
LukasF | před více jak měsícem
jedna se o prvni E-cigaretu kterou vlastnim,chci se zeptat jak postupovat pri vymene liquidu a druha otazka,v naustku se mi tvori kapky( predpokladam ze jde o zkapalnenou paru tak jestli je to bezna vec...predem dekuji za odpoved.. vas zakaznik(praha hradcanska)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, výměna liquidu je snadná, stačí se držet přiloženého návodu. Zkondenzvaná pára je běžná věc, stačí ji setřít papírovým kapesníkem.
MD | před více jak měsícem
Dobrý den, funguje Stick V8 i s tankem TVF4? Díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, viděl bych to, že dobře by to mohlo fungovat pouze s SMOK TFV4 TF-CLP2 hlavou, případně s RBA hlavou, kam si namotáte vhodné spirálky.
Jiri | před více jak měsícem
Dobrý den lze vapovat zrovna při nabíjení nezničí to baterií? díky za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, lze. A baterii by to ublížit nemělo.
Rappo | před více jak měsícem
Zdarvím, jsou nebo budou někdy RBA hlavy pro big baby clearomizer ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tuto chvíli bohužel není, uvidíme, s čím přijde výrobce.
Škala Dominik | před více jak měsícem
Dobrý den, zakoupil jsem si Stick V8 leju do toho bázi od VapeGearu 50/50 žhavíví hlavu mám utaženou ale když tahám tak strašně moc prská ale ani trochu neteče, používám špatný liquid nebo čím to je ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, opravdu zkuste hustší liquid - s tímto zkuste pořádně vyklepat přebytečný liquid z cigarety a vytřít náustek.
Musil Richard | před více jak měsícem
Dokoupit Vape Gear 100 VG a naředit na 70/30, 80/20 VG/PG a nebo koupit DRIPPER - vše bez problémů...50/50 není pro BIG BABY to nejlepší...
M Jiri | před více jak měsícem
Dobrý den budete prodávat samotné baterie dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím nám je Smok samostatně nenabídnul do prodeje.
Dirixová Michelle | před více jak měsícem
Dobry den, mám ještě otázku. Mám Smok Stick V8 ale když ho zapnu a stisknu to tlačítko tak to vždycky bliká 2s. a vůbec netahá.. Není to chyba v te elektronce.. ? Včera mi přišla..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, kolikrát to zabliká?
Dirixová Michelle | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat.. Dnes mi přišel domů tento Smok ale on prostě protýká a někdy i prská.. A hlavně teda protýká spodem.. Co s tim? Co dělám špatně? Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, může to způsobit více příčin. Jak potahujete? Jak dlouho žhavíte tlačítko? Máte dotaženou žhavicí hlavu v základně?
Janíček Jan | před více jak měsícem
Pardón teď pročítam komentáře a mám dojem že karotka tvrdil pravý opak prý Liqua HP... Je špatný Nashledanou
Dirixová Michelle | před více jak měsícem
A mám tam liquid Liqua HP... A kupovala jsem ho podle Karotky.. Takže jestli je moc řídký tak jako dobrý no..
Marek Lukáš | před více jak měsícem
Dobrý den.mám dotaz jestli nebude problém používat originální hlavy 0,15 na gripu a kolik by tak byl ideální výkon aby se to vyrovnalo Stick v8 baterii? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, u hlavy 0,15ohm. při plně nabité baterii (Stick V8 poskytuje 4,2V) by výkon měl odpovídat 117,6W.
Kamensky Pepa | před více jak měsícem
Dobrý den rád bych se zeptal kdy naskladníte nějaký kus na centrálu ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vypadá to, že černá a duhová by měly dorazit ještě tento týden, ale datum naskladnění se může ještě změnit. Děkujeme za pochopení.
Gajarský Richard | před více jak měsícem
Zdravím mám dotas či by šlo do v8 tahle báze: Báze The Fuu - PG/VG - 20/80 - 125ml
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato báze je naprosto v pořádku.
smrček dušan | před více jak měsícem
dobrý den,dá se použít i rba žhavící hlava?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel ne, jelikož na RBA hlavu byste potřeboval jinou velikost sklíčka.
Kalaš Daniel | před více jak měsícem
Chci se zeptat jestli ta baterka funguje jako mechanika jestli to pojede podle namotu kdyz na to dam treba avocado. Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v podstatě to funguje jako mechanika s tím, že v plně nabitém stavu to má 4,2V a ve vybitém stavu cca 3,3V. Narozdíl od mechaniky vám to baterii vypne v případě příliš nízkého napětí. Naopak mechanika zase dává napětí s menší ztrátou. Bude to tedy chtít přizpůsobit námot na Avocadu tak, aby ideálně šlapal na těch 4,2V a méně.
Chlumecký Luboš | před více jak měsícem
Výkon bude daný odporem který do avocada namotate. Fungovat to bude stejně jako mechanika
Valta Karel | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se dá koupit vrchní plastová část hlavy, kterou se tahá, nebo jestli si musím koupit celý nový tank. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nemáme náhradní náustek skladem.
Chippy | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy cca bude skladem duhová nebo černá verze? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel stále ještě nemáme informace o naskladnění.
Chippy | před více jak měsícem
Já jen jestli mám čekat s objednávkou, nebo to mohou být i měsíce do naskladnění?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to záleží na výrobci, jak rychle zareaguje na poptávku.
Štěpánek Jan | před více jak měsícem
Dobrý den, plánujete zařadit do nabídky další barevné provedení které jsou k dispozici na stránkách výrobce? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s největší pravděpodobností je zařadíme hned, jak je výrobce uvolní do prodeje.
Plšek Marek | před více jak měsícem
Dobrý den, rád bych si u vás zamluvil stick V8, barva duhová na prodejně v Hradci Králové vyzvednu jsi ho zítra
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato sekce slouží pouze pro dotazy k danému zboží, rezervaci si můžete vytvořit přidáním zboží do košíku a vytvořením objednávky. Děkujeme za pochopení.
Plšek Marek | před více jak měsícem
Děkuji a přeji krásný zbytek dne
Vybíral Petr | před více jak měsícem
Dobrý den může být použita tahle základní báze VapeGear - PG/VG (50/40)na míchání ??? Je to vhodné ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, být Vámi volila bych raději Dripper.
Vybíral Petr | před více jak měsícem
Vadila by hodně tahle báze od vapegearu ?
VaseCigareta.cz
Mohla by protékat.
Kayya | před více jak měsícem
Dobrý den Nejde tahat nic.. Kontrolka mi bliká 4krat což podle návodu znamena ze není připojen tank Přitom je správně zašroubovaný Co mám delat?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkontrolujte, zda je žhavicí hlava dobře našroubovaná v základně. Pokud je, nebo cigareta funguje stejně i po našroubování, tak se s ní zastavte na prodejně, nebo ji zašlete k reklamaci.
Šlajs Radek | před více jak měsícem
Dobrý den, měl bych otázku co se týče nabíjecího adaptéru... Mohu použít nabíječku od Applu (1A)? Děkuji za vaši odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, 1A cigareta zvládá.
Zeman Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, zakoupil jsem u Vás Smok stick V8 a jsem velice spokojen. Vzhledem k tomu, že jsem vaper - začátečník, mate mě označení u žhavících hlav. V balení jsou hlavy M2, které jsem nikde nenašel ke koupi. Dají se tyto hlavy někde sehnat nebo musím zakoupit Q2/T6/T8/X4? Díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Smok prozatím nedal hlavy M2 do prodeje. Prozatím můžete skutečně využívat uvedené hlavy.
Zeman Martin | před více jak měsícem
Moc Vám děkuji za odpověď.
Sýkora David | před více jak měsícem
Dobry den, dneska kdyz jsem sundaval atomizer od baterky a pote jsem zkusil airflow tak nešlo vubec otevřít ani zavrit prostě pohybovat tak jestli nevite jak to opravit pokud to jde děkuji..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste povolit s gumovými rukavicemi. Nepoužívejte žádné nástroje, mohl byste kvůli tomu přijít o záruku! Pokud to nepomůže, zastavte se na některé z prodejen, nebo zašlete k reklamaci.
Kadlec Martin | před více jak měsícem
dobrý den kdy očekáváte toto zboží v černé barvě. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel nemáme termín naskladnění.
Luke_ | před více jak měsícem
Dobrý den, myslíte že zhruba do dvou týdnu budete mít tuto vape v rainbow variantě?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, spíš bych se na to nespoléhala.
Kučera David | před více jak měsícem
Zdravím, chtěl bych se zeptat kdy bude dohová barva opět na centrále?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tuto chvíli bohužel nemáme určený termín naskladnění.
Ilab | před více jak měsícem
Dobrý den,bude možnost koupení samotné baterie?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím ta možnost není a zatím nám ji Smok samotnou nenabídnul.
Ilab | před více jak měsícem
A myslíte, že by to dobře fungovalo s touhle : https://www.vasecigareta.cz/produkt-2120-baterie-eleaf-ijust-s-3000mah.html
VaseCigareta.cz
Dobrý den, mám strach, že by to utáhlo tak Q2 0,6 ohm... Rozhodně by to nefungovalo bezproblémově.
Yaardaa | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč mi led dioda neindikuje stav baterie. Když potáhnu, tak zhasne a nic se neděje.. nebliká..s funkcí to ale nijak nesouvisí a vše funguje skvěle. Jen nevím kolik zbývá baterie.. Děkuju
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel nakonec tato cigareta nemá indikátor stavu baterie. V podstatě je zhasnutá a rozbliká se až ve chvíli, kdy je vybitá.
Prokopec Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, pokud použiju tuto hlavu TFV8 Baby - T8 (0.15ohm), je možné použít bázi FUU 80pg, 20 vg ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete ji použít.
Johanesland | před více jak měsícem
Nemáte prosím v nabídce nějaké 12.5mm drip tipy nebo je nemůžete zařadit do nabídky? Ztratil jsem ho a je to opravdu otrava. Měl by být stejný jako na tornado, griffina, pokud vím.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel v současné chvíli nemáme kompatibilní drip tip.
Johanesland | před více jak měsícem
Dobrý den, A pracujete na tom?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, kompatibilní náustek máme v poptávkách.
Schejbi | před více jak měsícem
Zdravím, chci se zeptat dnes jsem si pořídil tuto el. cigaretu a mám menší problém hned při potažení se strašně rozpálí náustek a nedá se vůbec tahat neví někdo co s tím nebo čím by to mohlo být?? Díky předem za každou odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to není standardní chování. Nemáte poblíž nějakou naši pobočku?
Biskin Biskin | před více jak měsícem
Mám v HK. Takže se tam stavit??
VaseCigareta.cz
To bude nejlepší.
Machovský Jiří | před více jak měsícem
Páni a dámové, jen pro info: Nainstaloval jsem hlavu Q2 0,6 ohmu a nečekaně se zdvojnásobila výdrž baterie. V8 je rázem na těžce pohodovej vaping. S totálním uzavřenim airflow se dá tahat i do pusy (je to trochu nezvyk s tím driptipem), ale i do plic je to s mrakama při klidných dlouhých potazích a pára je chladivá oproti hlavám v balení....Chuť je zase někde jinde. Jediná věc co je horší je doba nažhavení spirálek, trvá to trošku dýl, ale při pohodovým vapingu je vám to jedno no ne? Za mě super.
Honzík | před více jak měsícem
Doobrý den, chci se zeptat jak dlouho trvá nabíjení a zda můžu V8 používat i když jí mám připojenou na nabíječce? Děkuji.
Machovský Jiří | před více jak měsícem
S 1A adaptérem 3-4 hodiny, přes PC i 5 hodin. Při nabíjení se dá vapovat. Baterii by to nemělo vadit.
Tim | před více jak měsícem
Dobrý den Kdy bude skladem nějaká žhavící hlava s nižším odporem? Momentálně je skladem jen 0,6 Na jiných e-shopech je mají skladem proč zde ne?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel jsou hned vyprodané. Zatím neznáme bližší datum naskladnění.
Tim | před více jak měsícem
Oprava skladem je jen 0,4
Pavlos | před více jak měsícem
Dobrý den, dal jsem do toho bázi 20/80 a prská to a je to horké co s tím ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakým způsobem potahujete? Klasicky jako z cigaret?
Kuthan Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, otáčením dolní části se pokud správně rozumím omezuje příchod vzduchu. Pokud uzavřu částečně zmenší se rychlost spalovani liquidu? (Samozřejmě za cenu toho, že cigareta bude dělat min dýmu) Můžu tohle dělat? Bude to fungovat a nepoškodím tím nijak cigaretu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, uzavřením airflow bude dým hutnější a teplejší. Každopádně se bude vzduchem méně ochlazovat spirálka a bude se rychleji napalovat. Bohužel spotřebu liquidu tím nijak výrazně neovlivníte.
Machej Petr | před více jak měsícem
Naopak bude dýmu více, protože se nebude ředit se vzduchem. Mizení liquidu závisí na odporu a výkonu. A jelikož tady není výkon regulovatelný tak to asi moc neovlivníš :P
Vnouček František | před více jak měsícem
Dobrý den,chci se optat když budu chtít koupit žhavicí hlavu V8-baby 0,25ohm a 0,15ohm kolik stojí ta 0,25ohm.predem děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tuto chvíli nemáme v nabídce hlavu s odporem 0,25 ohm.
Tomss | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat jaky dává baterie výkon ve watech u obou hlav které jsou v balení.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, 0,15ohm - cca 117W / 0,25ohm - cca 70W. Toto si lze kdykoliv vypočítat pomocí ohmova zákonu.
Micko Adrian | před více jak měsícem
Dobrý den, chcem sa opýtať či bude fungovať baterka zo stick 12 so spojenim s IJOY Limitless RDTA Classic Edition? nemusim bať ?za odpoved vopred dakujem
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tak to samozřejmě záleží pouze na tom, co si do RDTA namotáte za spirálky.
Micko Adrian | před více jak měsícem
ake spiralky by ste doporučil? mam tam claptom coil odpor okolo 0,3 - 0,4 ? myslite že je to v poriadku ?
VaseCigareta.cz
Ten odpor je pro jednu spirálky, nebo dohromady? Tohle přeci jen musíte vědět sám, jestli vám to vyhovuje, nebo ne. Tady se těžko radí, každému vyhovuje něco jiného a každý upřednostňuje jiné odpor a výkony.
kesner jaroslav | před více jak měsícem
jsou k dostání náhradní hlavy
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náhradní žhavící hlavy jsou uvedeny v příslušenství produktu. Přesně ty samé, které jsou v sadě, jsme zatím od výrobce neobdrželi, ale také budou zařazeny do prodeje.
Martinský Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, kdy konečně bude k dostání na prodejně v Ostravě? Pořád se to datum oddaluje...
VaseCigareta.cz
Dobrý den, cigarety už jsou na centrále a budou expedovány během několika dní.
Ajgl Alois | před více jak měsícem
Dobrý den, mám dotaz jakej ma vybíjecí wataž tato cigareta diky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, co myslíte vybíjecí wattáží? Vybíjecí proud je 20A a výstupní výkon záleží na odporu spirálky.
Kašpar Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den, šel by tento modík s atomizérem Joyetech Ultimo? díky :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, mělo by to fungovat.
Lůů | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat zda je vhodná do této e-cigarety báze Dripper VapeGear, popřípadě jaká je ještě další vhodná báze. Předem děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano dripper báze je vhodná, stejně jako 20/80 , nebo čisté VG.
Jirsek Petr | před více jak měsícem
Jaký Liquid? Aramax postačí? Nebude protíkat?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano Aramax by měl stačit.
Řehoř David | před více jak měsícem
Dobrý den, vlastním SMOK Stick V8 od ledna a začala mi trochu hřát baterka. Při tahání tak 20 min se začne zahřívat. Není nijak horká spíš vlažná ale teplo cítit jde. Je možná že se jen povrch baterie zahřívá o atomizér ?? Od Atomizéru dolů je chladnejší, ale tepno jde po celém povrchu. U I JUST S je baterie po celou dobu tahání chladná.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, těžko říci na dálku, ale pro jistotu nám ho zašlete, ať se na něj podívá technik.
Nový Václav | před více jak měsícem
Kdy bude k dostání?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel stále ještě nemáme termín.
Kulhánek Michal | před více jak měsícem
Dobrý den, vyzkoušel jsem mnoho liquidu a všechny mají pouze pachuť(po spálenině), hlavu když byla nová jsem zakapal nechal 10min nasáknou poté naplnil tank liquidem, stejným způsobem byla ozkoušena i druhá hlava co byla v balení. Otázka zní, jesli je to normální ,nebo jsem udělal někde chybu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pokud jste nechal hlavu dostatečně dlouho nasát v liqiudu a nechával jste ji čas mezi potahy, aby se stihla nasytit, tak by k tomuto problému nemělo docházet. Pokud se držíte těchto pravidel a hlavy se přesto spalují rychle, tak můžete zařízení předat k reklamaci, aby se zjistilo, zda na něm není závada.
Kašpar Tomáš | před více jak měsícem
pokud používáš hlavy, co jsou v balení, tak se mi obě dvě spálily po 1 dni používání při zakápnutí a odstání. Podle mě je to ten důvod, proč stále nejsou k prodeji samostatně. Kup si hlavu Q2, nebo T6, nebo T8 od smoku. Jsou to hlavy přímo do Big Baby, a fungují dobře. S t6 a t8 budeš častěji dobíjet baterku :)
Martinský Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, jakou cigaretu by jste mi doporučili pro 100VG liqidy, Smok stick one plus nebo Smok stick V8? A jaký je rozdíl mezi těmito cigaretami?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, na takový typ liquidu Stick V8. Žhavící hlavy jsou větší, mají větší přívody, snáze se tak hustější liquid dostane k vatě a spirálce. Baterie Stick V8 má vyšší kapacitu, clearomizér má vyšší kapacitu, žhavící hlavy tvoří více páry a podávají lepší chuť. Celkově je Stick V8 lepší.
Gregor Mojmír | před více jak měsícem
Dobrý den, bude možné nateto baterii i když nemá nastavování používat RBA Baby hlavu ? Pokud ano tak s jakýmí spirálkami nejlépe, pokud ne tak proč ? O samtné batrii nejsou informace kromě kapacity. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pro použití RBA hlavy v TFV8 Big Baby je zapotřebí větší skleněné tělo, které je prozatím součástí balení samotného tanku. Toto tělo se zatím samotné neprodává a není ani součástí balení RBA Baby hlavy, tam je sklo pouze pro TFV8 Baby. Pokud tedy máte pouze Stick V8 sadu, nelze v ní použít RBA hlavu z toho důvodu. Jinak by to nebyl problém, spirálky například předmotané clapton od Aspire, nebo Wismec. U baterie jsou uvedeny všechny dostupné a podstatné informace.
Hajek Jonas | před více jak měsícem
Jinak kouřím clapton, ale první potah bývá poměrně nevýrazný, než se spirálky rozehřejí. Čistý khantalový drát by to nejspíš žhavilo trochu rychleji.
Hajek Jonas | před více jak měsícem
Kouřím na ní občas RTA serpenta na 0.5ohm, zkoušel jsem na ní Avocado 0.2ohm a nebyl problém. Krom kapacity jsou o baterii uvedeny parametry, jako je napětí a výstupní proud. Víc toho snad ani nejde :)
Matej | před více jak měsícem
Dobrý deň kedy bude na centrále?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel pořád ještě nemáme potvrzený termín.
páťa | před více jak měsícem
když bych nevapoval až zas tak často a měl to je tak pro zábavu jak dlouho by mi vydržela ta žhavící hlavy myslíte???? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, na to opravdu neexistuje jasná odpověď. Je tu příliš mnoho proměnných, které byste musel zvážit, od způsobu potahu až po liquid. Standardní rozmezí pro žhavicí hlavu je 1-4 týdny.
wieder luca | před více jak měsícem
Dobrý den asi tak před měsícem jsem si koupil smok stick v8 když jsem spálil hlavu tak jsem vyměnil 15ohm za 25ohm ale potíž je v tom že ta 25ohmová hlava nejde 5x to zabliká a nic ani nežhaví prostě nic a skoušel jsem ji i nabíjet ale nic v čem to je bud v te hlavě nebo c atomizerűnevim potřeboval bych poradit.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkoušel jste pořádně dotáhnout hlavu do základny? Často je problém jen v tomto nedotažení.
Mokry Jakub | před více jak měsícem
Dobrý den. Žhavící hlava V8 Baby M2 0,25Ω dá se dokoupit? vidím jen 0,15Ω.Díky.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli stále ještě není naskladněná.
nakupující | před více jak měsícem
chtěla bych se zeptat zda by jste mi nemohly poslat na e-mail český návod, protože jsem jej ztratila. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, určitě pošleme. Stačí si o něj napsat na info@vasecigareta.cz
Kučerík Andrej | před více jak měsícem
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, kedy bude dostupná čierna farba
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel stále nemáme potvrzený termín naskladnění.
Fanda Roman | před více jak měsícem
Dobrý den kdy už bude k mání i duhová barva?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel stále čekáme na dodávku zboží.
Mato | před více jak měsícem
Aký e-liquid doporučujete?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, čím hustší tím lépe. Pokud nechcete sahat přímo po prémiových liquidech, tak zkuste např. VG edici od Joyetechu, nebo Aramax.
Fanda Roman | před více jak měsícem
Doporučuji hustější např: joyetech VG, nebo ligua HP a nebo prémiovky
Marek | před více jak měsícem
Dobrý den, můžete mi zaslat odkaz, které předmotané spirálky jsou vhodné pro tuto cigaretu? Odpor okolo 0.25 a hlavně ty, které se bez problému vejdou do žhavící hlavy. Případně nějaký návod, jak u tohoto tanku vyměnit spirálku by nebyl k zahození. Děkuji!
VaseCigareta.cz
Dobrý den, asi úplně nechápu, co si myslíte. Chcete si vyměňovat spirálky v RBA hlavě, nebo v již hotových kupovaných žhavících hlavách?
Dlouhý Marek | před více jak měsícem
Dobrý den, ptám se, jestli se dá vyměnit spirálka v žhavící hlavě V8 Baby M2 (tedy v té hlavě, která je součástí balení Smok Stick V8). Pokud se tedy spirálka a vata lze vyměnit, tak bych poprosil o odkaz na kompatibilní položky. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nejedná se o RBA hlavu - nic tedy měnit nejde.
Šulcová Petra | před více jak měsícem
Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je možné tuto e-cigaretu poslat z jiné prodej než z centrály, jelikož není na centrále.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zásilky bohužel expeduje pouze centrála.
KIDOKIDO | před více jak měsícem
dobrý den, dojde mi baterie nabitá, nebo úplně vybitá do 0? Kdyby byla z části nabitá, dá se hned použít nebo ji musím dát nabít do plna ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, většinou jsou baterie tak zpola nabité a můžete je hned používat.
KOKIDO | před více jak měsícem
Zdarek, nazdarek! Slo by cely kotol nasadit na joytech vtc tvo mini(75w) a vyuzivat hlavu s 0,25 ohm a robit mraky? Pripadne s rba? Diky. Pekny vecer.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s gripem nebude problém, jen RBA ještě nemáme skladem.
Hajek Jonas | před více jak měsícem
Jasná věc, občas časim na 80watt smok nano a není problém, naopak tyhle hlavy zvládají i menší výkony, myslím to tak, že 0,15ohm jiného výrobce na 40watt ani nezahřejete a tyhle jedou slušně i takhle. Na RBA si musíte počkat na upravené sklíčko, jak jsem vypozoroval z dotazů.
Říha Jan | před více jak měsícem
Dobrý den ,me přišla ta elektronická cigareta jen s TFV8 BABY to je 3 ml místo 5 ml a na krabičce je napsáno TFV8 BIG BABY.Jsem jedinny?
VaseCigareta.cz
DObrý den, to je divné, mohl byste mi prosím zaslat fotografie na adresu info@vasecigareta.cz ?
Láska Vojtěch | před více jak měsícem
Dobry den, jak dlouho se baterie nabíjí?
VaseCigareta.cz
Dobrý den s 1A adaptérem něco kolem tří hodin.
Zástěra Michal | před více jak měsícem
Zdravím chci se zeptat zda-li by šlo použít tfv8 cloud beast
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to by bohužel nešlo.
Fanda Roman | před více jak měsícem
Dobrý den, jak dlouho můžu vapovat bez přestání tím myslím za jak dloho se vybije nebo přehřeje baterie?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, dříve, než se vám vybije, si spíš spálíte vatu ve žhavící hlavě, protože se nestihne zásobovat liquidem. Během vapování je potřeba dělat pauzy, aby se baterie nepřehřívala a aby se hlava zásobovala liquidem. To jest několik potahů a pak pár minut pauzu.
Vojta25351 | před více jak měsícem
Dobrý den, můžu se zeptat, zda jde použít i hlava tfv8 baby x4 core?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano jde použít.
MacoN | před více jak měsícem
Kdy budou k dostaní hlavy smok v8 baby M2 0.25ohm a 0.15ohm?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel nám zatím Smok nepotvrdil žádný termín naskladnění.
Prokopec Martin | před více jak měsícem
Zdravím, je možné použít tento liquid ? https://www.vasecigareta.cz/produkt-839-tradicni-tabak-napln-liqua-30ml.html
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel ne, díky většímu poměru PG je řidší a s největší pravděpodobností by vám protékal.
Studený Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na žhavicí hlavy k této e-cigaretě. Nebybavuji si kde, ale někde na internetu jsem četl, že se těžce shání nové žhavicí hlavy do téhle e-cigarety. Je to pravda ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náhradní žhavící hlavy jsou již uvedeny v příslušenství. Přesně ty samé, které jsou součástí sady v současnosti dostupné nejsou. Čekáme na výrobce, až je uvolní do prodeje.
Maňák Martin | před více jak měsícem
CHtěl bych se zeptat, když dám tuhle žhavíci hlavu https://www.vasecigareta.cz/produkt-2555-zhavici-hlava-pro-tfv8-baby-t8-0-15ohm-.html pujde to? Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, půjde to.
Maňák Martin | před více jak měsícem
protože jsem to nasadil a 4 krát mi to zabliká a vypne se to, čím to může být?
VaseCigareta.cz
Čtyři zablikání značí zkrat. Zkoušel jste jinou žhavící hlavu? Jinak funguje baterie bez problému? Zkuste ji dát na pár minut na nabíječku a pak opět vyzkoušejte s hlavou T8. Je hlava nová / nepoužíváná? Pokud bude problém přetrvávat, bude třeba se zastavit na prodejně, aby se na to podívali a případně zaslali hlavu na reklamaci.
Hajek Jonas | před více jak měsícem
Dobrý den, neměl by někdo na doporučení něco jako pouzdro na náústek (podobný jako byl u stick one)? Do toho obřího náústku se velmi snadno dostanou nečistoty různé velikosti a tím se rychle špiní žhavící hlava. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nic takového bohužel v nabídce nemáme.
Vojta25351 | před více jak měsícem
O kolik ho alien s tfv8 baby predbehne v mracích?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, se stejnou žhavící hlavou bude mít Alien vždycky navrch, protože si můžete nastavit výkon. O kolik, to skutečně nevím, hlavně nevím, jak bych vám to měřil, nebo popsal. Prostě bude páry a víc, bude hustější a teplejší.
Nedvěd Lukáš | před více jak měsícem
Měl sem Aliena a teď mám V8 a žádný rozdíl v mracích mě nepřijde
VaseCigareta.cz
Dobrý den, rozdíl je v tom, že zatímco V8 s baterií o poloviční kapacitě bude dělat méně páry, Alien bude udržovat stejný výkon a klidně i vyšší (podle nastavení), jako plně nabitá V8 baterie. S Alien navíc máte mod, na který našroubujete bez problému celou řadu dalších tanků, aniž byste musel přemýšlet, jestli bude stačit 4,2V.
Radil Matyáš | před více jak měsícem
Dobrý den Mužů do této elektronky použít Bázy PG/VG 20/80? Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete ji použít bez problému.
Blaško Lukáš | před více jak měsícem
Dobrý den. Zkratovala mi baterie po druhém dnů použití dá se e.cigareta reklamovat přes poštu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, samozřejmě dá. Stačí ji zaslat na Štemberova 200, Kyšice 33001
Jack | před více jak měsícem
Dobrý deň je možne aby išiel do toho liquid aramax? Pôjde dosť pary?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, je to možné, páry bude dost.
Michael | před více jak měsícem
Dobrý deň chcel by som sa spýtať že čo robí vätšie mraky a z čoho ide viac pary Stick v8 alebo Eleaf istick pico?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, co se páry týče, budou na tom víceméně stejně.
Dohnal Jakub | před více jak měsícem
Jaký RTA atomizér a spirálky by byli pro tuhle baterku nejlepší ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, RTA atomizér jsou ideální na mody s nastavitelným výkonem. Na obyčejné baterie to nebude úplně na 100%. Sice bude nepatrně přesahovat, ale celkem dobrý by mohl být Engine Nano, nebo GeekVape Ammit.
Lukyn | před více jak měsícem
Jaký RDTA atomizér a spirálky by byli pro tuhle baterku nejlepší? *
VaseCigareta.cz
Dobrý den, RDTA budou ideálné s mody s nastavitelným výkonem. Na obyčejné baterii to nikdy nebude úplně 100%. Zkuste třeba Avocado 24 a nějaké klasické předmotané clapton od Aspire, Eleaf, UD nebo Wismec.
Lukyn | před více jak měsícem
Jaký RDTA atomizér
Dohnal Jakub | před více jak měsícem
Bude se prodávat skleněné tělo pro RBA
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím nám to výrobce nepotvrdil.
Dohnal Jakub | před více jak měsícem
Jde do toho dát motací hlava? Jestli ano tak prosím napište jakou .
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím nemáme žádnou kompatibilní motací hlavu.
Senjai | před více jak měsícem
Mohu se zaptat, jaké je finální datum, kdy si budu moct na Andělu tuto E.cigaretu koupit? Před dvěma dny jsem viděl, že bude k dispozici 2.2, ted´ vidím 4.2. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Stick V8 byly včera expedovány na prodejny.
Keyzlar Adam | před více jak měsícem
Dobrý den, jaký liquid by se hodil do této cigarety?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, čím hustší, tím lepší. Např. VG edici od Joyetech.
Keyzlar Adam | před více jak měsícem
A nemohl by být třeba liquid od Aramaxe?
VaseCigareta.cz
Klidně mohl.
Funtaj | před více jak měsícem
Dobrý den, Základní hlava mi teče, ale dotahuji ji jen rukou. Sice co to jde, ale jen rukou. Je potřeba to dotahovat nějakými kleštěmi, nebo prostě ty záklaní hlavy tečou a mam koupit jinou?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, dotahovat spirálky se má jen rukou, žádné další nástroje na to nejsou potřeba. Pokud hlava teče i při správném dotažení, zkuste jiný liquid, nebo ideálně jinou spirálku, kdyby ta Vaše byla vadná.
General_Semetx | před více jak měsícem
Dobrý den,kdy bude tenhle smok na centrále?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel nemáme přesné datum naskladnění.
GFSNinja | před více jak měsícem
Bude sa dat kúpiť baterka zvlášt ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím o tom nemáme informaci.
Luboš | před více jak měsícem
Dobrý den všem, Těď bych potřeboval opravdu rozumnou radu nejlépe od někoho kdo to má ozkoušené jelikož opravdu nevím :D Mám tuto el cigaretu SMOK Stick V8 součástí balení je žhavící hlava V8 Baby-M2 core 0.15 a V8 Baby-M2 core 0.25 potřeboval bych si koupit náhradní žhavící hlavu aby byla super netekla a nedělala neplechu a aby perfekte pasovala na tuto el ciagaretu. předem všem děkuji za rady.
Nedvěd Lukáš | před více jak měsícem
Mě to Teda nedělá ani kapku :D
Funtaj | před více jak měsícem
Dobrý den, Základní hlava mi teče, ale dotahuji ji jen rukou. Sice co to jde, ale jen rukou. Je potřeba to dotahovat nějakými kleštěmi, nebo prostě ty záklaní hlavy tečou a mam koupit jinou?
Jakub M. | před více jak měsícem
...ještě doplním za mě určitě T8 nejlepší
Jakub M. | před více jak měsícem
Dobrý den, tak dnes jsem vyzvedl žh. hlavu TFV8 Baby - T8 ...a mohu řící, že je NEJpodobnější hlavě M2 0,15ohm. Obrovská výhoda oproti M2 je, že neteče, nádherně táhne a chuť je perfektní. Čili konečné řešení náhradních hlav z mé strany zní: Kdo chce tužší potah kupujte TFV8 Baby - T6 Kdo chce lehčí potah a rychlejší nažhavení kupujte TFV8 Baby - T8 ;) Obě tyto hlavy perfektně pasují a netečou.
Vitmich | před více jak měsícem
Dobry den, kdy bude tato e-cigareta k mání v prodejně na Andělu v Praze?
Vitmich | před více jak měsícem
Omlouvam se, uz jsem si vsiml kolonky "kdy zbozi dostanu".
Novotný Petr | před více jak měsícem
Dobrý den, prosím o termín naskladnění sklíček, aspoň přibližně. Nechci se Vás nějak dotknout, ale vyrábíme spoustu věcí v Číně a pokud dovezeme nějaký produkt, tak jsem téměř ihned ( max. do 3 měsíců ) dovézt jakýkoliv díl ( pokud se nejedná o nestandard, kde je ona doba 3 měsíce ). Kvůli prasklému sklu, kdy není náhradní ani v origo balení, to můžu vyhodit....pokud skla budou za rok nebo kdoví kdy.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel v současné době v Číně probíhají svátky a proto se expedice zkomplikovala a tím i zpozdila. Bohužel také díky svátkům v současné době na straně Smoku nikdo nekomunikuje, tudíž Vám opravdu nejsem schopná dát jakékoliv datum.
Jan | před více jak měsícem
Taky se tě nechci nějak dotknout ale když by si byl alespoň trošku chytrý člověk :D Tak by sis do vyhledávače napsal produkt co hledáš a našel by si to jelikož náhradní sklíčka už jsou dostupná na jedné nejmenované stránce zapoj mozek než než tady budeš psát o Číně prostě na to Smok sere proto to tady ještě nemají
Měrka František | před více jak měsícem
Dobrý den, mám dotaz ohledně žhavících hlav. Základní sada obsahuje tyto žhaící hlavy: 1x žhavící hlava V8 Baby M2 0,15Ω 1x žhavící hlava V8 Baby M2 0,25Ω A já se chci zeptat,která z těchto hlav je lepší a proč? Žhavící hlava X4 CORE pro TFV8 Baby Žhavící hlava pro TFV8 Baby - T8 (0.15ohm) A jestli s těmito hlavami bude relativně stejná chuť a pára. Zda se nic nestane při použití těchto hlav. Děkuji za odpověď :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, říct, která hlava je lepší je opravdu komplikované. Je to naprosto individuální a co se zdá lepší mě, se Vám může zdát horší a naopak. Je to hodně o stylu kouření a celkově o preferencích jednotlivých uživatelů - obecně, čím nižší odpor tím volnější potah (ikdyž i to je třeba brát s rezervou). X4 a T8 jsou naprosto bezproblémové náhrady a chuť i pára jsou skutečně relativně stejné.
Jakub M. | před více jak měsícem
Dobrý den Františku, ohledně hlav v balení, každý to má přijde mi jinak. Nicméně za mě mohu říci, že M2 0,15ohm mi vyhovovala více, lépe (snadněji) táhla, tedy lepší průchod vzduchu a i chuť mi přišla lepší než M2 0,25ohm, ze které se mi tahalo více "ztuha" a chuť mi přišla mdlá. Nevýhoda u 0,15ohm byla ta, že se mi celkem často stávalo, že protékala což je dost otravné. Jako náhradu, jelikož hlavy M2 nejsou stále k dostání, jsem zvolil TFV8 baby-T6 (0,2ohm), nažhaví se sice pomaleji ale mráčky dělá defakto stejné jako M2 0,15ohm, i chuť je super a co je velká výhoda je, že NEPROTEKLA ani kapka za celé 3 týdny co ji používám. Baterii tato hlava vybíjí uplně stejně jako M2. Co se samotného potahu týče, jelikož má T6 0,2ohm, je tedy přesně mezi 0,15ohm a 0,25ohm což je přesné - na potah je to něco mezi M2 0,15ohm a M2 0,25ohm, tedy ani ztuha, ale ani uplně z lehka. Až budu kupovat další hlavu, chci vyzkoušet TFV8 baby-T8 která má odpor též 0,15 jako M2. Jednak myslím že také nebude protékat jako neprotéká T6 ale hlavně potáhne podle mě hezky z lehka, k čemuž mám blíže ;) Takže asi takhle z mé strany.
MrMarex | před více jak měsícem
Dobrý den, mám otázku, kdy bude dostupná na centrále ta V8 v duhové barvě ? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel nemáme přesné datum naskladnění.
MrMarex | před více jak měsícem
Aha a aspoň přibližně kdy by jste je měli mít ?
VaseCigareta.cz
Opravdu nemáme termín. Musíme počkat až skončí svátky, aby nám ze Smoku mohli odpovědět.
Šlajs Radek | před více jak měsícem
Dobrá zpráva pro uživatele V8,kteří chtějí kouřit i pusa plíce.Třetí den používám hlavu Q2 CORE TFT8 Baby 0,6 ohmu a za mě doporučuji.Neteče,rychle se nažhaví,chutná na jedničku a i mráčky jsou vidět.Doporučuji.
Lukáš | před více jak měsícem
Chtěl bych se zeptat zda se dá koupit náhradní sklo? Nebo mám tank reklamovat ? Prasklo mi
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náhradní sklo prozatím bohužel nemáme. Co se reklamace týče, tak záruka se vztahuje na výrobní vady, ne na mechanické poškození cigarety.
Nedvěd Lukáš | před více jak měsícem
Mám dotaz jak je označován náustek 517? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, asi zcela nerozumím otázce. Můžete mi poslat otázku znovu s vysvětlením na info@vasecigareta.cz
TL | před více jak měsícem
Tak jsem teda otestoval žhavící hlavy T6 a X4. Nevím jestli něco dělám špatně, ale podle mě ne. TFV8 Baby T6 mi přijde celkem na prd. Málo dýmu, Absolutně bez chuti, a brutálně dlouho trvá než se nažhaví. Za to TFV8 X4 rychlé žhavení, parádní chuť, a mraky luxus. Jen je z ní trošku tužší potah. Takže za mě alternativní hlava pro SMOK stick V8 je jednoznačně TFV8 Baby X4. ;-)
TL | před více jak měsícem
Ještě dodatčně. Testováno s Vlads VG - Pinkman Revamped
Rappo | před více jak měsícem
Zdravim, chtel bych se zeptat da se kourit i pri nabijeni ? a nejake tipy jak nejlepe udrzovat baterii ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano jde to. Co se tipů týče, tak platí to stejné, co u každé baterie. Zbytečně nenechávat na nabíječce atd.
Rappo | před více jak měsícem
takze bude lepsi to nenechavat na nabijecce pres noc ? jeste by me zajimalo jestli se baterie opotrebovava rychleji kdyz kourim pri nabijeni ? predem díky ! :)
VaseCigareta.cz
Ano, rozhodně nedoporučuji nechávat přes noc nabíjet. Kouření při nabíjení by naproti tomu baterii škodit nemělo.
Anichobr Martin | před více jak měsícem
Při nabijení se vapovat dá, a nejlepší způsob jak udžet baterii je mít tohle jako vedlejší vapovací zařízení, nebo záleží na hlavě.
Kosco Ondrej | před více jak měsícem
Dobry den, zakoupil jsem tuto ecigretu ale zacal se mi protacet zhavic, je to vysusene a liquidem to asi nebude, nevite co s tim?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, asi úplně nechápu, co je za problém... Můžete mi to ještě jednou popsat a ideálně i s fotkou poslat na info@vasecigareta.cz?
Martin A. | před více jak měsícem
Potvrzuji, že TFV8 Baby-T6 (0.2ohm) jako dočasná náhrada za M2 je naprosto v pořádku :)
RandySS | před více jak měsícem
Dobrý den chci ze zeptat šlo by na to - RBA set pro TFV8 Baby ?? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlava jako taková by šla, ale pro tank je zapotřebí prodloužené sklo, které zatím bohužel není v prodeji.
tomas | před více jak měsícem
Dobrý den. Máte zde napsané že tato e-cigareta má dorazit 24.1. coždnes je. Můžu se tedy zeptat kdy bude konecne dostupna
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel došlo při přepravě k dalším komplikacím a zásilka se zdržela. Nemohu Vám teď dát přesné datum naskladnění, omlouváme se za potíže.
MartynS | před více jak měsícem
Čau ;) , mám tento kit a jsem s nim plně spokojen :) ale mám tu drobný problém. Baterka se mi nabíjí příliš dlouho ... zkoušel jsem 2 1A nabíječky , 2 ruzne kabely a furt se to nabijelo přes 4h , dokonce i 5 h a i když jsem zkoušel i 2A nabíječku , furt se to nabiji příliš dlouho. Nevite co stím ? . Diky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, takový čas je na baterii 300mAh pořád v normě.
Kusyn Dominik | před více jak měsícem
Zdravím kdy budou skladem v Ostravě ? Diky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, počítejet pro jistotu 2-3 dny po naskladnění na centrálu.
Novotný Petr | před více jak měsícem
Zdravím, budou náhradní sklíčka? Případně kdy, bohužel mi prasklo.....
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Smok prozatím nedal přesné datum naskladnění.
Petr | před více jak měsícem
Betík Daniel dík seš borec a nevíš kde sehnat gumičky a další věci na tuhle el cigaretu jak tak koukám vasecigareta je trošku pozadu :D
Petr | před více jak měsícem
Budou budou ale kdy to nikdo neví smok na to sere nějak ho to asi netrápí že prodává el cigarety bez náhradních a podstatně důležitých věcí.......
Koziel Filip | před více jak měsícem
Zdravim, jaky bude rozdil v zhavici hlave q2 0.4ohm a 0.6ohm u teto cigarety. Nebyl by odpor uz moc velky u 0.6? Na skladu aktualne mate jen 0.6 tak nevim jestli by to nebyl problem
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bude méně kouřit, ale využít ji můžete.
Petr | před více jak měsícem
Já to mám a pohoda v tom případě si to špatně zašrouboval nebo kecáš :D
Koziel Filip | před více jak měsícem
Zajímavé, ja koupil T6 a nedalo se to kouřit. Po zmáčknutí byla prodleva asi 3 vteřiny, pak troška dýmu a konec.
Jakub M. | před více jak měsícem
Včera jsem na doporučení Petra, koupil žh. hlavu "TFV8 Baby-T6" a musím říci, že funkčnost je opravdu identická s M2, která je v balení při koupi. Super dým, super chuť a baterka se vybíjí defakto stejně rychle. Co je navíc velké plus oproti M2 je to, že M2 mi občas protekla, T6 drží liquid krásně uvnitř - ani kapka. Doporučuji tedy Baby T6 nebo Baby T8, která bude mít podle mě ještě o něco lepší průchodnost při potahu.
Kolejka Jakub | před více jak měsícem
Dobry den. Když e-cigaretu naplnim liquidem a zmacknu žhavici tlačítko, tak 4x zabliká a nežhaví. Byl bych rad za každou radu.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste dotáhnout žhavicí hlavu do základny, popřípadě zkusit jinou žhavicí hlavu. Pokud to problém neyvřeší, tak cigaretu zaneste na některou z prodejen.
Jakub M. | před více jak měsícem
Je tam zkrat, většinou to dělá žhavící hlava. Tzn. spirálka uvnitř má špatný kontakt s tělem samotné žhavící hlavy. Zkuste použít druhou hlavu co je v balení. Kdyby tím nebylo tak asi radši na pobočku, ať se na to mrknou.
Petr | před více jak měsícem
Mám v tom TFV8 Baby - T6 (0.2ohm) a pecka.
Jakub M. | před více jak měsícem
Akorát jsem teď na odchodu, že si pojedu koupit nějakou tu hlavu a nevěděl jsem jakou. Defakto se tu nabízely 3 alternativy, Q2 Core pak TFV8 baby-T8 a TFV8 baby-T6 čili zkusím dle tebe tu T6 a uvidíme ;) Takže moc díky za radu a přeji hezký den.
Petr | před více jak měsícem
Ne nevybíjí, rozdíl je v tom že je spirálka o něco menší dělá víc kouře a řekne víc o chuti liquidu. Pokud potřebuješ novou žh. hlavu určitě jdi do téhle.
Petr | před více jak měsícem
Ne nevybíjí, rozdíl je v tom že je spirálka o něco menší dělá víc kouře a řekne víc o chuti liquidu. Pokud potřebuješ novou žh. hlavu určitě jdi do téhle.
Machek Jakub | před více jak měsícem
A nevybíjí se třeba rychleji baterka? Nebo pozoruješ oproti M2 nějaké rozdíly v chuti, tahání nebo dýmivosti?? Bylo by super, kdyby někdo z eshopu udělal třeba test, napsal zkušenosti a poradil jakou alternativu žh. hlavy zvolit ;) Díky
Juraj98 | před více jak měsícem
Dobrý den, jsou již v balení žhavící hlavy ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, jsou.
Jiří | před více jak měsícem
jo jsou
Karel | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jelikož mám velký zájem o náhradní skleněné tělo kdy bude dostupné k této el cigaretě. děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím bohužel nemáme informace o náhradních sklech, ale trochám si říci, že budou, jen zatím není jasné kdy.
Štěpán Dominik | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat jelikož nejsou hlavy pro tuto e-cig na nějakou alternativu ktera tam bude sedet
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jak už zde uvedli další uživatelé, tak zřejmě nejbližší tomu bude Žhavící hlava Q2 CORE pro TFV8 Baby.
Tončík Lukáš | před více jak měsícem
Momentálně v tom mám TFV8 Baby X4 a tváří se to celkem dobře :D Kouřivost - srovnatelná s M2 hlavami Chuť - znatelně lepší než M2 0,15 ohm jediné co je celkem nezvyk po používání M2 hlav je, že je bohužel méně vzdušná.
Šlajs Radek | před více jak měsícem
Q2 Baby 0,4 ohmu......přečtěte si v rubrice dotazy,kde další jeden z nás tuhle hlavu doporučuje :)
Dawidoff | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budou hlavy na SMOK Stick V8? Pokud ne, uvažuji o vrácení produktu i když jsem spokojen.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlavy budou hned, jak je dá výrobce do oběhu.
Šlajs Radek | před více jak měsícem
S CLP2 mám asi nejlepší zkušenost,sTC2 mě protékala.Zkoušel jsem 1,2 na MTL.....na gripu kouří výborně,ale na baterii ze sady One Plus je to jak umíráček,téměř mi nekouří.Přišlo mi to,jako by byla baterie vadná.
Jonesland | před více jak měsícem
A samozřejmě RBA hlava, ale tomu bych ještě být Vámi nějaký ten pátek dal.. :)
Jonesland | před více jak měsícem
Bohužel je pouze ideální CLP2; STC2 už je horší, protože je spíše na teplotní režim, který stick neumožňuje. Pak jsou tu 2 MTL core - 1.2 a 1.8ohmů. S 1.2ohm zkušenost mám, když přivřete airflow na minimum, koupíte velmi úzký náustek a nalijete tam 8-10mg nikotinový liquid, tak si pěkně zakouříte.
Šlajs Radek | před více jak měsícem
To máte asi pravdu,já osobně bych to asi neřešil,dám si o potah nebo dva navíc.Je vidět,že jste ale zběhlý,tak se zeptám ještě na Smok Stick One Plus....je možné imlantovat jinou hlavu,než jen ty dvě určené výrobcem?
Jonesland | před více jak měsícem
Není vůbec zač, ale samozřejmě, pokud chcete využít větší výdrže na úkor rezistivity žhavící hlavy, musíte použít o něco silnější liuqid, řekněme k té 0,4ohm kouřím ty 4mg místo obvyklých 2mg. Ale je to každého preference.
Šlajs Radek | před více jak měsícem
Dobrý den,je to dobrá informace pro majitele V8.Až půjdu kolem obchodu,zakoupím ji a vyzkouším.Určitě je to velké plus pro výdrž baterie,dolít liquid je sranda,ale nabít baterku už může být třeba někdy problém.Díky.
Jonesland | před více jak měsícem
Dobrý den, pokud mohu doporučit, zakupte hlavu Q2 Baby (0.4ohm), kouří krásně a výdrž baterie je téměř dvojnásobný.
Žmolík Patrik | před více jak měsícem
dobrý den jen se chci zeptat kdy bude na skladu duahová barva?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, duhová varianta zatím nemá datum naskladnění.
Lacina Lukáš | před více jak měsícem
Dobry den,kdy bych si pak casem poridil jen vykonejsi mod tak bych tam mohl dat hlavu TFV8 Baby - T8 ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, určitě mohl.
Korb Adam | před více jak měsícem
Baterka by to utáhnout měla, takže by neměl být problém.
rockhino | před více jak měsícem
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně žhavící hlavy pro tuto baterku.Není problém použít hlavu, která není určená pro přímé tahání do plic, ale pro klasické potahování pusa-plíce?Předpokládám, že to asi není vůbec žádný problém, ale radši se zeptám :) Děkuji za odpověď.
SinnerG | před více jak měsícem
Baterka to 100% utáhne, takže by neměl být problém. Pokud jde o hlavy do TFV8; Big Baby je tank na přímé potahování do plic a nejsem si jist, jestli se vůbec na něj dělají hlavy s vyšším odporem; maximálně byste si musel koupit RBA a zkusit si hlavu namotat. Ovšem pokud si chcete koupit V8 k šlukování, nedělejte to - i kdybyste si přiškrtil airflow, pořád to bude šíleně hulit. Na Vašem místě bych se radši podíval po nějakém jiném produktu určenému přímo ke šlukování.
Suchárek88 | před více jak měsícem
Dobrý den. Mám dotaz k vhodné žhavící hlavě na tuto elektronickou cigaretu. Bylo by od vás úžasné kdyby ste mi i dokázali poradit jaká hlava pomůže udělat co největší páru. Předem děkuji za odpověď.
Hajek Jonas | před více jak měsícem
0,15ohm s dripper bází. Jelikož nejsou hlavy, které jsou v balení zatím v nabídce, doporučuji T8 nebo X4 baby
Dubský Lubomír | před více jak měsícem
Tak po dvou týdnech je skleněné tělo ve formě střepů a budu rád, když nás budete informovat o naskladnění náhradních dílů pro tuto e-cigaretu. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, náhradní díly budou hne, jak je výrobce "pustí" do prodeje.
Dohnal Jakub | před více jak měsícem
Jde dokoupit žhavící hlava ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, originální M2 hlavy nejsou v tuto chvíli skladem.
Dohnal Jakub | před více jak měsícem
Chtěl bych se zeptat kdy bude možné zakoupit v duhové a černé barvě na prodejně Hradec Králové ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím bohužel nemáme přesný termín naskladnění.
Petr | před více jak měsícem
Dobrý den měl bych velký zájem o duhovou verzi této el. cigarety kdy bude dostupná?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel neznáme datum naskladnění duhové verze.
Bdžoch Marek | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy bude el. cigareta na centrále?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, stříbrná varianta je skladem, černá by měla být během tohoto měsíce. O duhové bohužel nemáme bližší informace.
Kimbo64 | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl bych se zeptat na duhovou barvu této cigarety jelikož hodně lidí říká že jsou barvy velmi hnusné je to opravdu tak pěkně rozděleno a vypadá to jako na fotce ? Dík za pravdivou odpověď popřípadě jestli by byla možnost zastal mi na email foto jak skutečně vypadá.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, obrázek je pouze ilustrativní od výrobce a od skutečnosti se opravdu liší.
Mikulášek Josef | před více jak měsícem
Dobrý den, duhová cigareta vypadá úplně jinak než na obrázku. Podívejte se na nějaké video na youtube
Bednařík Michal | před více jak měsícem
Zdravím co náhradní tělo? bude je potřebuji vím sem nešika :D
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím nám ho výrobce nedal do nabídky.
Bártos | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat když jste tuto E cigaretu skoušel jak dlouho cca vydrží baterie ? předem díky na odpověd
VaseCigareta.cz
Dobrý den, osobně jsem tuto sadu nezkoušel, takže vám nemůžu říct, jaká je výdrž baterie, to je hlavně velmi individuální, podle kapacity (3000mAh) by mně osobně vydržela tak na 2/3 dne. Ale těžko se to odhaduje, každý vapuje jinak.
Bednařík Michal | před více jak měsícem
12hodinovou směnu bez problému vapuji celkem dost :-)
Hepner Denis | před více jak měsícem
Dobry den takže ktere hlavy mohu provyzorně použít?Než naskladníte hlavy M2.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, mohly by fungovat tyto - https://www.vasecigareta.cz/produkt-2111-zhavici-hlava-x4-core-pro-tfv8-baby.html?v=6296 - ale ještě jsem osobně nezkoušela.
Floder Petr | před více jak měsícem
Dobry den, jake tedy zvolit zhavici hlavy, nez budou original skladem? Nize v dotazech je uvedeny tento odkaz, https://www.vasecigareta.cz/vyhledavani.html?search=tfv8+baby+hlava, tzn., volit z tohoto vyberu? Q2 neni skladem, na strance X4 CORE je v dotazech - nedoporucuji a T6 nebo T8 budou v pohode? Diky za kazdou radu!
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ono to je těžké, protože SMOK pro Stick V8 přišel s novými hlavami, které jsou ideální pro klasické baterie, které neumožňují nastavená výkon. Ideální by tam byla Q2, X4 taky pojede, ale asi to nebude úplně ono. A T6 a T8 si skutečně nejsem jistý, tam bych to spíše nedoporučoval.
Floder Petr | před více jak měsícem
Moc diky
Lukacovic Erik | před více jak měsícem
a myslite ze do mesiaca by to mohlo byt naskladnene V8 Baby M2 žhavící hlavy. chcel by som si kupit model SMOK Stick V8 len tam su len dve hlavy tak aby som potom mal a neostal na suchu. dakujem za odpoved
VaseCigareta.cz
Doufáme v to, ale vše skutečně záleží na výrobci, hned jak je pustí do prodeje, budeme je mít i my.
Lukacovic Erik | před více jak měsícem
Dobry den chcel by som sa informovat na termin naskladnenie V8 Baby M2 žhavící hlavy
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím není bohužel stanoveno datum naskladnění. Čekáme na informaci a následnou zásilku ze Smoku.
Mikulášek Josef | před více jak měsícem
Dobrý den, mohu použít dripper bázi? Nebo jaký je ideální poměr vg/pg? Díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, dripper báze je naprosto v pořádku.
Heimerle Aleš | před více jak měsícem
Dobrý den chci se zeptat kdy SMOKE STICK V 8 dorazí v duhovém nebo černém podání...
VaseCigareta.cz
Dobrý den, černá verze by měla dorazit během ledna, duhová prozatím bohužel nemá termín naskladnění.
Hájek Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy budete mít originální hlavy: 1x žhavící hlava V8 Baby M2 0,15Ω 1x žhavící hlava V8 Baby M2 0,25Ω Na skladě?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel prozatím nemáme přesný datum naskladnění.
Hájek Martin | před více jak měsícem
Děkuji.
Lukas T. | před více jak měsícem
Zdravím. V prvé řadě musím tento mrakostroj opravdu pochválit. Přešel jsem z IJust S a je to úplně jiné kafe :D. A teď k mému dotazu. Při vyšroubování hlavy která je v tanku již po zakoupení jsem musel použít velkou dávku síly a kombinačky, bylo to pekelně dotažené. To by tak ani nevadilo ale při šroubování druhé hlavy jsem v určitých místech závitu musel trošku zabrat aby to přes dané místo prošlo. Je toto důvod k reklamaci nebo se muže jednat jen o ojedinělý případ kdy měla hlava lehce nepřesný závit ? nedokážu odhadnou jestli byla chyba závit na žhavící hlavě, nebo v samotném tanku. Předem díky za odpověď ;-)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to opravdu těžko odhadnu, každopádně pokud vše funguje tak uvidíme s další hlavou, pokud by i ona dělala stejné problémy, tak je problematický opravdu tank a pak byste ho mohl zaslat k reklamaci.
Kedbar | před více jak měsícem
Mám dotaz zda by šlo nahradit atomizer za RDTA Limitless atomizér ???
VaseCigareta.cz
Dobrý den, má vybíjecí proud 20A, takže záleží na tom, co si namotáte.
Kedbar | před více jak měsícem
A popřípadě jaké spirálky by jste mi doporučili při 0,15 ohm nebo 0,25 ohm už před motané. Kdyby jste mi doporučili
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v nabídce předmotaných spirálek s těmito odpory máme clapton spirálky od GeekVape, to jsou spirálky z několika drátů, které často vyžadují vyšší napětí, než je tato baterie schopna dát. Těžko se tak odhaduje, která spirálka by byla vhodná. Pro takový typ atomizéru je lepší mít mod s nastavitelným výkonem. Zkuste základní Aspire clapton spirálky, ty mají sice vyšší odpor, ale teoreticky by tam mohly jít.
Kedbar | před více jak měsícem
takže by šel teoreticky použít
VaseCigareta.cz
Teoreticky ano.
Dannyk | před více jak měsícem
Dobrý den, chci se zeptat, dá se cigareta nastavit i na "šlukování" nebo to je jen na přímé vtahování do plic ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím máme hlavy jen na tahání do plic.
Novotný Petr | před více jak měsícem
Zatím krátce, ale trochu zklamání. I když plním prrémiovými liquidy, tak "cintá". Plněno Cosmic Fogem a Fuug Life( Low Rider ). Prosím tedy o radu, čím plnit, protože nějak nevím, co už by bylo kvalitnější ( hustší )? POokud to bude pokračovat budu zvažovat reklamaci....
VaseCigareta.cz
Dobrý den, liquidy máte správné, v tom problém nebude. Zkuste zkontrolovat, jestli je hlava v základně pořádně dotažená a hlavně jestli děláte dostatečně prudké přímé potahy do plic. Fuug Life i Cosmic Fog jsem používal ve větších atomizéry s většími přívody e-liquidy a nikdy nic neteklo.
Mikulášek Josef | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by do toho šla nějaká motací hlava? Jestli ano, jaká? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím žádná motací hlava není.
Onda | před více jak měsícem
šlo by na to dát - SMOK TF-RDTA tank ??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, čistě dle parametrů to možné je, ale popravdě to nedoporučuji.
Jakub M. | před více jak měsícem
Dobrý den, Dnes jsem pořídil tuto mašinku. Co se samotné e-cigarety týče, ...lidi je to opravdu BOMBA!! :) Doslova brutální mraky a dokonalá chuť (míchám si sám, Báze od FUU 80%VG a 20%PG, příchuť Big Mouth Caribo - opravdu dobré), mám ještě Ego Aio PRO a musím říci, není špatné ..ale toto, je opravdu PECKA a za super peníze. Teď k mému příspěvku, chtěl jsem se zeptat, jestli budou ke koupi případně náhradní sklíčka na tank ..Nechci to zakřikávat a doufám, že se nestane. Nicméně, kdyby přeci jen upadlo a sklíčko se rozbilo, bude možné jej koupit samostatně? Mockrát děkuji za odpověď ;)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, těší mě, že jste spokojen. Prozatím od výrobce náhradní sklíčka nemáme, ale pokud budou, jistě je budeme mít v nabídce. Poprosím Vás o trpělivost, dodání náhradních dílů je oproti původní cigaretě vždy zpožděné.
Machej Petr | před více jak měsícem
Dobrý den, mám dotaz ohledně baterie. Chápu správně, že dokud je baterie nabitá tak nesvítí a když se vybije tak 15x zabliká a už nepojede? Není nic mezi? Něco co by mi řeklo "Hej vole, za půl hoďky už to bude kritické, tak mazej pro nabíječku!" ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel to tak je, osobně mám Brit One Mega a tam je to stejně, baterie zabliká až když je vybitá. Trochu zkušenější uživatelé to ale poznají na tvorbě páry, protože s tím, jak se baterie vybíjí, klesá i napětí a e-cigareta tak tvoří míň páry. Bohužel SMOK zřejmě nepovažoval indikátor za nutný, což je škoda.
Tran Tomáš | před více jak měsícem
Budou ve vašem eshopu k dostání žhavící hlavy pro tento model? Nebo si jí budu muset kupovat jinde .
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hned jak nám je SMOK zašle, budou k dostání na eshopu a posléze na prodejnách.
Arnošt Hefinger | před více jak měsícem
Chci se zeptat jestli mi nedáte odkaz na konkrétní hlavy do tohoto atomizéru:) Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ty samé, co jsou v sadě, zatím SMOK neposlal, použít můžete také https://www.vasecigareta.cz/vyhledavani.html?search=tfv8+baby+hlava
Tran Tomáš | před více jak měsícem
https://www.e-liquid.eu/product/zhaveni/zhavici-hlava-smok-v8-baby/15461 tady jsou čekám za kolik je budou nabízet na tomhle eshopu :)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlavy Q2 a X4 už máme v nabídce delší dobu. Hlavy T6 a T8 jsou na cestě. Žhavící hlavy dodávané v sadě se Stick V8 zatím nejsou samostatně k dostání, čekáme na výrobce.
Mares Jan | před více jak měsícem
Dobrý den , chtěl bych se zeptat zda li jde používat Smok stick v8 se zhavici hlavou pro klasické potahovaní (pusa-plíce) děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prozatím bohužel není.
Machej Petr | před více jak měsícem
Zdravím, chtěl bych se zeptat na pár věcí. Hledal jsem výkon, jakým asi bude V8 disponovat a náhodou jsem na oficiálních stránkách narazil na info ohledně kitu. Nedohledal jsem jiný kit s V8, tak mi to nedalo se zeptat. Na ofiko stránkách k tomuto kitu uvádí, že balení obsahuje hlavy o odporu 0,15 a 0,25. Tady jsou psány 2x 0,3. Jen mě zajímá jestli se jedná o stejný kit nebo o něco jiného Jinak nemáte tušení jaký bude přibližný výkon? V porovnání s IJustS, případně jestli má potenciál dělat stejné množství páry. Případně jsem se někde dočetl že přibližný termín naskladnění je odhadován na 16.1, tak by mne zajímalo jak je tomu u vás? Děkuji za odpověď a přeji příjemný den. Petr
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Jde o stejný kit a v sadě jsou skutečně dvě hlavy o odporech 0,25 a 0,15, děkujeme za upozornění. Na stránkách bude vše během dneška opraveno. Ve srovnání s iJustem dosáhnete stejné, ne-li větší dýmivosti.
Vild Slavomír | před více jak měsícem
Zdravím , chci se zeptat... Za jak dlouho přijde zboží od objednávky? Děkuji za odpověď. :-)
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zboží je zatím pouze na předobjednávku. Jakmile bude zboží skladem, obdržíte email a poté vytvoříte normální objednávku. Objednávky vytvořené a zaplacené do cca 16hod jsou většinou doručeny další pracovní den.
Stanislav Jiri | před více jak měsícem
Dobrý den chci se zeptat jestli budete zvisovat cenu nebo ji nechate tak jak je..predem dekuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, cena za SMOK Stick V8 je 1049kč.
Pecka Radek | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, dá se zde použít RBA hlava? Budete ji mít?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím nemám žádné informace o RBA hlavě ke SMOK Stick V8.
Ooniik | před více jak měsícem
A maximalni vykon bude ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato e-cigareta nemá nastavitelný výkon. Pracuje v režimu přímého výstupního napětí.
Ooniik | před více jak měsícem
Dobry chci se zeptat zda-li budue mozme pouzit uhavici hlavu na vlastni spryralky ... treba z tfv8 baby .. dekuji za opoved
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to asi možné bude, jen vám baterie nezměří odpor, takže budete muset mít něco, kde si ho změříte, abyste namotal přesně to, co chcete. Akorát bude zřejmě třeba mít prodloužené sklíčko, které se zatím samostatně neprodává.
Crha lukáš | před více jak měsícem
dobrý den chtel jsem se zeptat jetli bude možne produkt koupit do konce roku Dekuji za odpověd
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím bohužel nemáme bližší informace o naskladnění.
Mikulášek Josef | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude cigaretu možné zakoupit ještě před vánocemi? Nebo až po svátcích? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel neznám přesný datum naskladnění SMOK Stick V8. Udělejte si nezávaznou předobjednávku a jakmile bude zboží připraveno, obdržíte od nás email.
Václav G.
Ondřej B.
Krásně zpracovaný.Chybí display s ukazatelem procent nabití baterie, ale stačí mít v rezervě powerbanku a problém vyřešen.
Marcela S.
Denis K.
Pavel N.
Roman Š.
Roman D.
Patrik M.
Martin H.
Lukáš F.
Jiří K.
Martin J.
Štěpán V.
Za tu cenu naprostá bomba. Parádní chuť i mraky!Nic
Anna M.
Anna M.
Nico M.
Richard M.
ideální startovací sadapo měsíci bezproblémového užívání zjistíte, že si koupíte GRIP...
Martin K.
Jiří T.
Maksim Telkov T.
Zdeněk P.
Tomáš R.
Zábavná sada snad ne bouchne jak sem videl na fórech -
Josef M.
Mraky, chuť, výdrž, velikost, příjemný náustek i airflow, jednoduché plněníIndikace nabití baterie
Martin O.
Skvělá chuť, velké mraky a supr výdrž baterieZatím nejsou k dostání originální hlavy M2
Martin Z.
Obrovské mraky, skvělá chuť-
Ondřej B.
Skvělá chuť, spousta páry, výdrž baterieje to nenažraná bestie, každou chvíly doplňuju tank
Marek T.
Jan E.
jen samé kladynic
René J.
Super vec pre zacinajucichpo otvoreni neporuseneho obalu som zistil ze mi v baleni chyba nahradna hlava 0,25 ohm
Ladislav B.
Michal S.
Ivan P.
Vojtěch V.
Erik L.
Lukáš V.
Absolutní nářez, moře mraků, vynikající přenos chuti, přešel jsem z Eleaf iJust S, i ta byla super, ale tohle nemá chybu. Doporučuji používat hustější liquid. Já používám Základní báze VapeGear - VG + Mentol s eukalyptem / Mentholyptus - příchuť Decadent Nic.
Mikuláš A.
Jiří M.
Kompaktní, krásná černá (duhová je v reálu nic moc), hodně vzdušná ... no přes mraky nevidím ani na klávesnici :-D hlava 0,25 ohm je v klidu a podává i chuť v pohodě.Zatím nic
Toms M.
Stanislav H.
Michael M.
Luft A.
Jaroslav Ž.
Christian V.
Kompaktný , pekný a výkonný . baterka má super výdrž .-
Tim F.
Tomáš F.
Aleš H.
Ďábelský a vynikající. Společně s bázi Fuu 20/80 mraky neskutečné a chuť vynikající a za ty korunky prostě ďábel. Vsem co uvažují o nákupu mohu jen a jen doporučit. Obrovská spokojenost a video s Karotkou mi hodně ve výběru pomohlo-
Jan Ř.
je to vážně bomba.dělá veliký mraky-
Radim J.
Nádhera,skvělá chuť i velké množství páry. Nic
Specht S.
Dawid R.
Super mraky a skvělá chuť. Nejsou žhavící hlavy !
Karel Š.
Tomáš M.
Lubomír D.
TFV8, kalená ocel vypadá fakt pěkně. Vydrží 2 dny když si jí nahrazujete kouření a nevapujete nonstopLiquid mizí před očima, kouřím premium liquidy a 30ml jsem měl asi na 12 dnů. Stále výhodnější než cigarety.
Dominik H.
Miroslav S.
Denisa P.
Vojtěch B.
Petr N.
Skvělý přenosný setík, mraky páry, slušná výdrž baterieI s prémiovým liquidem občas prokápne
Roman W.
Štěpán J.
Pro začátečníky nebo pro někoho kdo chce něco malého do auta, hospody nebo na ven můžu doporučit. Tuhle mašinu jsem si pořídil ke G-Privu abych nemusel pořád s sebou nosit velký grip a je to opravdu pecka. Duhová barva se opravdu povedla. 1100,- krásná ce-
David D.
Mazec mazec mazec :-) Za ty peníze to umí fakt mraky :-) Stačí do toho dát hustější liquid a spotřeba není až tak dramatická :-D :-D Kolik koní pod kapotou, toliko je potřeba ovsa :-D Kdo koupí, tak určitě neprohloupí :-) Duhovka je luxusní stick oil :-)-
Ondřej H.
První dojem luxusní!!-
Petr M.
Za 1100 korun asi nejlepší elektronická cigareta. Ano, předběhne i IjustS. Klamavá reklama. Duhový design mě velice zklamal. Ve skutečnosti vypadá cigareta jako rozžhaené železo, kombinace takové nic moc zelené a fialové barvy. Doporučuji tedy zůstat spíše u klasiky černé nebo stříbrné.
Matúš B.
Neskutečne příjemná chuť a množstvo páry je super. Přešel jsem z iJust 2 a nelitujižere velký množství liquidu třeba s tím počítat

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím