Joyetech eGo AIO Pro C - na baterie 18650

+
-
Joyetech
24 měsíců
Díky obrovskému úspěchu elektronické cigarety eGo AIO nyní přicházejí další verze, které svými upravenými rozměry a novými barvami osloví ještě více zájemců o kvalitní, jednoduchou a cenově dostupnou e-cigaretu. eGo AIO Pro C je navíc první verzí eGo AIO, která nabízí možnost vyměnit baterii.

eGo AIO Pro C přebírá design clearomizéru Cubis Pro a vy tak dostáváte vylepšenou horní základnu s přívodem vzduchu. AIO Pro stále využívá stejné žhavící hlavy, ale zatímco předchozí verze AIO byly spíše zaměřeny na klasické potahování stylem pusa-plíce, AIO Pro C se díky většímu přívodu vzduchu a kapacitě až 4ml, hodí také na přímé potahování do plic.

eGo AIO Pro nevyžaduje žádné složité nastavování, ani komplikovanou přípravu, je tak ideální pro naprosté začátečníky. Praktická možnost kdykoliv vyměnit baterii 18650 vám umožní mít v podstatě neomezenou kapacitu. Už tak nemusíte být závislí na vestavěné baterii. eGo AIO Pro C je také ideálním kouskem pro opravdu silné kuřáky. V případě potřeby lze eGo AIO Pro C snadno nabít pomocí micro USB portu. V sadě naleznete hned dvě žhavící hlavu, jednu s odporem 0,6Ω pro potahování stylem pusa-plíce, druhou s odporem 0,5Ω pro přímé potahování do plic.

Zajímavým zpestřením celé elektronické cigarety je také podsvícení e-liquidu pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu pak můžete přepínat mezi jednotlivými barvami.

Obsah balení a parametry

1x eGo AIO Pro C
1x žhavící hlava BF SS316 0,6Ω
1x žhavící hlava BF SS316 0,5Ω
1x eGo AIO náustek
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 141mm x 22mm
Kapacita clearomizéru: 4ml
Baterie: 18650 (10A-20A) – není součástí balení
Nabíjení: micro USB port
Odpor žhavící hlavy: 0,6Ω a 0,5Ω
LED podsvícení clearomizéru
Odolný proti protékání

Vše v jednom

Pro dosažení maximální jednoduchosti, tvoří tělo baterie a clearomizér jeden celek. Odšroubovat se dá horní základna s přívodem vzduchu, případně pouze vrchní část s náustkem, kudy eGo AIO Pro C také plníte. A také spodní část pro výměnu baterie.

Výměnná baterie

Neradi často nabíjíte? Máte k dispozici více baterie? eGo AIO Pro C vám je umožní kdykoliv rychle a snadno vyměnit. Nabíjet je navíc můžete přes micro USB port.

Podsvícený clearomizér

Ve vypnutém stavu si můžete podržením tlačítka navolit barvu podsvícení svého clearomizéru. Vybírat můžete ze sedmi barev. Podsvícení lze také vypnout.

Plnění

eGo AIO Pro C nabízí vylepšený systém horního plnění z clearomizéru Cubis Pro. Stačí odšroubovat vrchní část s náustkem a do jedné z bočních dírek nalít e-liquid.

Přívod vzduchu

Nově zpracovaný horní přívod vzduchu je bohatší a umožňuje snazší přímé potahování do plic. Stále také zamezuje protékání. Nastavit si můžete přesně takovou sílu potahu, jaká vám vyhovuje nejvíce.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Dohnalík Antonín | před více jak měsícem
Dobrý den,dá se sehnat horní základna,která drží náústek,nebo základna,ve které je našroubovaná žhavícího hlava,nebo musím opatřit nové ego aio pro c?Někde jsem totiž strhnul závit,takže musím při plnění odšroubovat Seloutky horní část i se žhavícího hlavou,základnu s náustkem mám přilepšenou napevno.Funguje to,ale nemúžu to občas pročistit.Díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tomto případě nás prosím kontaktujte na naši e-mailovou adresu info@vasecigareta.cz, kde Vám zcela jistě dokážeme poradit lépe.
Zbořilová Markéta | před více jak měsícem
Dobrý den, jsem zelenáč a chtěla bych vědět jakou baterii mám shánět do takovéhoto produktu. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vzhledem k tomu, že tento model nevyžaduje vysoký vybíjecí proud, doporučil bych např. https://www.vasecigareta.cz/sekce-baterie-a-nabijecky-3-podsekce-clanky-27-subsekce-18650-152.html , https://www.vasecigareta.cz/produkt-1204-aspire-icr-18650-2500mah-li-ion-baterie-20-40a.html, nebo https://www.vasecigareta.cz/produkt-2184-avatar-baterie-icr-18650-2000mah-10c-20a.html . Všechny zmíněné baterie na jedno nabití v pohodě vydrží celý den.
Kamil | před více jak měsícem
Ahoj, prosím o radu. Koupil jsem u Vás Joyetech eGo AIO Pro C (báze 50/50, hlava 0,5) a liquid mi i po několika tazích dost často prská do pusy přes náustek se spirálou.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, liquid 50/50 je dost řídký do tohoto zařízení. Doporučil bych alespoň 70/30 nebo 80/20, u těchto hustot by už problém s "prskáním" být neměl.
Bárta Milan | před více jak měsícem
Jakou žhavící hlavu použít pro styl pusa-plíce? Myslím jaký odpor. Abych dosáhl té nejlepší chuti.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlavy s odporem 0,6 / 1,0 / 1,5 jsou určeny pro pusa-plíce. Co se chuti týče, mně osobně vyhovují 0,6 hlavy, ale spousta lidí preferuje například LVC 1,5 hlavy. Je to různé, každému vyhovuje něco jiného.
Bárta Milan | před více jak měsícem
Dobrý den. Jsem zelenáč, chtěl bych změnit liqvid, dočetl jsem se že není dobré vapovat až do úplného vyčerpání liqvidu přepálí se žhavící hlava. Prosím poraďte jak na výměnu likvidu. Třeba černý tabák za sladký tabák. Děkuji moc.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, je to pravda, při spotřebování celého liquidu v tanku by mohlo dojít k přepálení vaty. Na výměnu liquidu můžete jít dvěma způsoby. Většina lidí si prostě liquid dolije, chvíli je cítit ještě původní, je jí také nasáklá vata, poté se obě chutě lehce smíchají a nakonec převládne chuť nové náplně. Případně můžete zbytkový liquid vylít a nalít do tanku nový liquid. Stejně ovšem budete zpočátku cítit původní liquid (je jím nasátá vata). Poté převládne nová chuť.
Madej Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, používám tuto cigaretu správně ? Kouřím stylem pusa-plíce.Používám plastový náustek z balení, Hlavu jsem si koupil Clapton 1,5ohm a vzduch mám otevřený na 2 mezery. liquid míchám 50/50. Jde mi o to abych cigaretu zbytečně nepřetěžoval apod. Co se týče složení hlav apod. tak jsem začítečník. Děkuji za odpověď, Hezký den.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, podle popisu děláte vše správně.
Radová Andrea | před více jak měsícem
Dobrý den. Asi se zeptám úplně hloupě, ale je jedno, jaký liquid použiju do téhle cigarety? Chci ji koupit jako dárek a opravdu se v tom nevyznám :) Můžete mi prosím když tak nějaký doporučit? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, doporučuji vyhnout se příliš hustým liquidům. Ideálně třeba Liquu, nebo Joyetech.
Havrla Jakub | před více jak měsícem
Dobry den muzu pouzit baterie typu:SONY VTC6 - baterie 18650 - 3000mAh - 30A ???
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete.
Polena Matěj | před více jak měsícem
Dobrý den ....Chtěl bych se zeptat. Co bych měl dělat pokud na mé elektrické cigaretě dojde ke skratu?. Předem děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pokud dojde ke zkratu, tak vyměňte žhavicí hlavu. Nebo rovnou pošlete k reklamaci na zkontrolování.
Jan | před více jak měsícem
Dobrý den, je možné u tohoto modelu vapovat i během nabíjení? Díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano dá.
Hlavatá Nikola | před více jak měsícem
Cigaretu vždy vyklepu párkrát potáhnu jestli to tam není a celý den se mi to třeba nestane. Ale druhý den to samé.
VaseCigareta.cz
A neděje se to třeba potom, co nově naplníte cigaretu?
Hlavatá Nikola | před více jak měsícem
Žhavící hlavu mám 0,6 a a náustek mám ten užší plastový. Cigareta už to pálení nějak přestala záhadně dělat tak je to v pořádku :D Ale měla bych další dotaz - občas mi liquid teče do náustku a poté i do pusy. Stane se mi to tak 1x za den. Cigaretu mám v tašce v batohu různě mění polohy. Nemůže to být tím ? Ale zase mi přijde hloupost, když chci cigaretu někam převážet abych jí musela mít pořád náustkem nahoru. Poprosím moc o radu. Děkuji !
VaseCigareta.cz
Dobrý den, cigaretu není úplně dobré přepravovat naležato, ale samozřejmě, že v reálu se tomu špatně zabraňuje. Každopádně se v náustku kondenzuje odpařený liquid a to může způsobovat Váš problém. Stačí párkrát vytřepnout a vytřít náustek papírovým kapesníčkem.
Hlavatá Nikola | před více jak měsícem
Dobrý den, jsem úplný začátečník a toto je pro mě úplně první cigareta. Chtěla jsem se zeptat čím to je že občas když tahám tak ten náustek je opravdu horký občas se i lehce spálím. Jak tomuto zamezit ? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakou teď používáte žhavící hlavu a jaký máte náustek, v sadě byly dva, jeden širší kovový, druhý užší, plastový.
Luckyfox | před více jak měsícem
Dobrý den,mohu použít náplň Liqua HP? Popřípadě jaký liquid byste mi doporučil. Hlava 0,6. Styl pusa plíce. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Liqua HP půjde, stejně jako Aramax, American Stars, Joyetech, nebo i klasická Liqua.
Kočí Michal | před více jak měsícem
Dobrý den, hodí se tato e-cigareta jako náhrada za eGo-CC? Nebo doporučíte jinou?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, spíše bych vám doporučila Joyetech AIO 1500mAh https://www.vasecigareta.cz/produkt-1575-joyetech-ego-aio-startovaci-sada-1500mah.html
Vedra Martin | před více jak měsícem
Dobrý den znovu se ptám,přes množství stížností které v recenzích záhadně zmizeli výrobní vadu žhavících hlav vylučujete?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, osobně nemám možnost příspěvky ani recenze editovat, natož mazat. O žádný údajných výrobních závadách nemám informace. Z mé osobní zkušenosti a během téměř půlročního používání těchto spirálek, jsem na žádné závažné výrobní vady nenarazil.
Vedra Martin | před více jak měsícem
Dobrý den používám žhav.hlavu BF pro cubis ego aio 0,6 Ohm.Liquid liqua.Cigareta je tyden stará.
VaseCigareta.cz
Ještě jsem se zapomněl zeptat jaký náustek používáte, v sadě byly dva, ale předpokládám, že ten širší, co byl na e-cigaret nasazen. Doporučil bych vám použít ten druhý, užší, se spirálou uvnitř, ten je spíše vhodnější na klasické potahování stylem pusa-plíce. Tím širším taháte příliš vzduchu a tím se přesycuje hlava, která následně bublá a prská. Ještě ale bude potřeba dostat přebytečný e-liquid ze žhavící hlavy. Buď hlavu vyšroubujte a profoukejte tak, aby se z ní dostal e-liquid, nebo to budete muset překouřit. Zprudka a rychle tahat. Obecně se s 0,6ohm hlavou musí tahat prudčeji, protože víc žhaví. Možná pak zkuste 1,0ohm hlavu, třeba vám bude vyhovovat více. Také se podívejte, jak máte nastavený přívod vzduchu, měl by být více přivřený, tak na jednu až tři dírky.
Vedra Martin | před více jak měsícem
Dobrý den Cigareta bublá prská,liquid teče do pusy dvakrát jsem vyměnil žhavýtko za nové nepomohlo.Požitá baterie LGDBHE 41865.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bublání a prskání značí přesycenou žhavící hlavu, což je způsobeno stylem tahání, nebo řidkým e-liquidem. Jakou žhavící hlavu používáte?
Kučera Jakub | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych poradit. Vapuju už asi 3 roky. Momentálně mám mód H-PRIV 220W a na tom TFV8 Cloud Beast. Budu to prodávat a chci přejít na něco menšího tzv. "propiskového" tvaru. Chtěl bych cigaretu, která bude dělat přiměřený mraky (mráčky), bude umět podat pěknou chuť a baterka mi vydrží alespoň den (vapuju stylem, že to v podstatě nedám z ruky). Rozmýšlím se mezi Eleaf iJust S, Vape Pen 22 SMOK (velice se mi líbí, ale výdrž baterie asi nebude pro mě), SMOK Brit One Mega, SMOK Stick One Plus a eGO AIO Pro C. Liquidy si míchám sám, používám VG 80/20 PG. Co mi podle výše uvedeného doporučíte?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pokud chcete něco výkonného tak bych vám doporučila SMOK Stick One Plus, nabízí kapacitu 2000mAh a kapacitu tank 3,5ml.
Tim | před více jak měsícem
Dobrý den Jakou baterii lze použít? Nebo je jedno jakou koupím? Hlavu používám 0,6 Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zas tak úplně jedno to není. Doporučil bych vám Samsung 30Q, má vysokou kapacitu a slušný vybíjecí proud, takže ji můžete použít i s nižšími odpory.
Pagi | před více jak měsícem
Dobrý den,lze použít clapton hlavu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano můžete použít Clapton hlavu.
PetraCool | před více jak měsícem
Dobrý večer, děkuji. Bohužel mám problém, během dne jsem cca 4x kouřila a teď večer jsem doplnila e-liquid, ale teče mi do pusy, cigareta bublá,až prská. Vše jsem rozebrala, otřela, ale nepomohlo to. Co dělám špatně ? Předem moc děkuji za radu ...
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakým stylem kouříte?
Efko | před více jak měsícem
já měl podobný problém,používal jsem bázi 50/50..teď používám dripper bázi Who-Man od imperie a musím říct,že problém takřka zmizel..zřejmě používat hustší báze či liquidy
PetraCool | před více jak měsícem
Dobrý den, přijde mi, že normálně, není to má první e-cigareta. Zmáčknu tlačítko, potáhnu do pusy a pak vdechnu. Mám tam hlavu 0,6 a dala jsem si tam ten náustek, co při něm nemá jí e-liquid do pusy, ale nepomáhá to. Dala jsem i méně "náplně" cca na 50% Potáhnu si tak 2x až 3x a cig. odložím.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, takhle na dálku je velmi těžké zjistit kde je chyba. Dojděte si na naší prodejnu a oni se na to podívají.
Luci | před více jak měsícem
Mám ten samý problém. S hlavou 0.5 je to o neco lepší ale stejně...
PetraCool | před více jak měsícem
Dobrý den Poraďte mi prosím, jak vypnout podsvícení, nevím, jak na to. Předem děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ve vypnutém stavu podržte tlačítko, rozsvítí se podsvícení a delšími stisky tlačítka můžete přepínat mezi jednotlivými barvami, nebo podsvícení vypnout.
Vladimír M.
Maximální spokojenost, zejména s možností výměny baterie.-
tadeas j.
Roman S.
Kompaktní se správnou žhavící hlavou perfektní výkon hlavní plus výběr mezi kouřením do úst nebo do plic-
Jiří J.
Jaroslav G.
Jiří T.
Josef H.
Vybral jsem AIO pro kolegu, který se již několikrát (na egu) vracel k pyru. S AIO se již cca měsíc drží. Tedy za mne tomu dávám palec nahoru.-
Jaroslav M.
Václav D.
Zatím funguje bezvadně, jednoduché plnění, jednoduché používání, vřele doporučuju!!!!!!!!bere si spousty liuqidu, ale zase se to odvijí žhavící hlavy, která pouští super dým
Tomáš K.
Karel K.
Miroslav K.
Miroslav K.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím