Joyetech eGo AIO Pro - 2300mAh

+
-
Joyetech
24 měsíců
Díky obrovskému úspěchu elektronické cigarety eGo AIO nyní přicházejí další verze, které svými upravenými rozměry a novými barvami osloví ještě více zájemců o kvalitní, jednoduchou a cenově dostupnou e-cigaretu. eGo AIO Pro je navíc první verzí eGo AIO, která se neliší pouze rozměry.

eGo AIO Pro přebírá design clearomizéru Cubis Pro a vy tak dostáváte vylepšenou horní základnu s přívodem vzduchu. AIO Pro stále využívá stejné žhavící hlavy, ale zatímco předchozí verze AIO byly spíše zaměřeny na klasické potahování stylem pusa-plíce, AIO Pro se díky většímu přívodu vzduchu a kapacitě až 4ml, hodí také na přímé potahování do plic.

eGo AIO Pro nevyžaduje žádné složité nastavování, ani komplikovanou přípravu, je tak ideální pro naprosté začátečníky. Kapacita baterie je 2300mAh, což postačí na celý den i silným kuřákům. V případě potřeby lze eGo AIO Pro snadno nabít pomocí micro USB portu. V sadě naleznete hned dvě žhavící hlavy, jednu s odporem 0,6Ω pro potahování stylem pusa-plíce, druhou s odporem 0,5Ω pro přímé potahování do plic.

Zajímavým zpestřením celé elektronické cigarety je také podsvícení e-liquidu pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu pak můžete přepínat mezi jednotlivými barvami.

Obsah balení a parametry

1x eGo AIO Pro
1x žhavící hlava BF SS316 0,6Ω
1x žhavící hlava BF SS316 0,5Ω
1x eGo AIO náustek
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 141mm x 22mm
Kapacita clearomizéru: 4ml
Kapacita baterie: 2300mAh
Nabíjení: micro USB port
Odpor žhavící hlavy: 0,6Ω a 0,5Ω
LED podsvícení clearomizéru
Odolný proti protékání

Vše v jednom

Pro dosažení maximální jednoduchosti, tvoří baterie a clearomizér jeden celek. Odšroubovat se dá pouze horní základna s přívodem vzduchu, případně pouze vrchní část s náustkem, kudy eGo AIO Pro také plníte.

Podsvícený clearomizér

Ve vypnutém stavu si můžete podržením tlačítka navolit barvu podsvícení svého clearomizéru. Vybírat můžete ze sedmi barev. Podsvícení lze také vypnout.

Plnění

eGo AIO Pro nabízí vylepšený systém horního plnění z clearomizéru Cubis Pro. Stačí odšroubovat vrchní část s náustkem a do jedné z bočních dírek nalít e-liquid.

Přívod vzduchu

Nově zpracovaný horní přívod vzduchu je bohatší a umožňuje snazší přímé potahování do plic. Stále také zamezuje protékání. Nastavit si můžete přesně takovou sílu potahu, jaká vám vyhovuje nejvíce.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Irbe Ondřej | tento měsíc
Dobrý den, jaký je maximální výkon u této cigarety? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, u elektronické cigarety eGo AIO Pro není maximální výkon, nicméně je zde maximální napětí a to 4.2V.
Hešík Jan | tento měsíc
Dobrý den je možné objednat pouze tu část kde je přívod vzduchu děkuji za info. Joyetech eGo AIO Pro
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel se tento náhradní díl pro Joyetech eGo AIO Pro v naší nabídce nenachází.
MirdaV | tento měsíc
Dobry den, jak slouží air flow u joyetech ego aio pro? Je spotřeba vyšší u úplně otevřeného Air Flow? Má to vliv na mraky? Je mozne pouzivat napln ARAMAX do této elektronky? Děkuji za odpověd.
Hříbal Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den, s touto cigaretou jsem velmi spokojený. Ale dost často se mi stává že žhavící hlava se někdy i po krátce době jakoby začne "dusit" Pak se z ní začne obtížněji tahat a mám pocit jakoby tam bylo moc liquidu. I přes vyndání žhavící hlavy a vysušení je to stále stejné. Vždy jsem to vyřešil jen koupí nové hlavy. Liquidu tam dávám tolik kolik se má. šlukuju používám spirálový náústek a liquidy střídám dle libosti. A stane se mi s jakýmkoliv z nich. Jednou to bylo i po jednou týdnu užívání. Děkuji za odpověd.
Bureš Michal | před více jak měsícem
Takze je mozne ale mene potahu zasebou tedy vetsi pauzy mezi potahy? Dekuji...
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano přesně tak.
Bureš Michal | před více jak měsícem
Zdravim mam dotaz pomer liquidu 60/40 pro ego je dobre? Nebo lepsi 50/50. Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v tomto případě bych pro tuto elektronickou cigaretu raději použil liquidy s poměrem 50/50. Případně použít tedy 60VG/40PG, ale zároveň dávat velký pozor na četnost potahů.
Mirrai | před více jak měsícem
Dobrý den, cigateta mi hlasila zkrat 3x zablikala vše jsem vyčistil a stále blikala, poté jsem tedy vyměnil žhavící hlavu za druhou v balení a cigareta ohlásila zkrat 5x mohu se zeptat netuší někdo jak k tomu mohlo dojít ? Děkuji
Ivan S. | před více jak měsícem
Dobrý den,je možné použít liquid typu Dekang Cloud Line?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, je, ale byl bych opatrný s četností potahování, aby se stíhala zásobovat vata liquidem. Takže tak 2-4 potahy a nechat e-cigaretu pár minut ve svislé poloze, aby se vata opět nasákla. Lepší jsou však liquidy 50/50.
Straka Vlastimil | před více jak měsícem
Dobrý den,chci se zeptat,jaká je průmerná životnost žhavících hlav? Popřípadě,jak nejlépe poznat,kdy je čas na výměnu? ps: Jsem úplný začátečník,tak díky za radu.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, život všech hlav je v podstatě stejná, a to 1-4 týdny. Je to však velmi individuální a záleží to na mnoha faktorech jako je četnost používání, používáný liquid, intenzita potahování (čím časteji po sobě potahujete, tím je větší náchylnost k přepálení vaty). Kdy je čas na výměnu poznáte u těchto hlav většinou na chuti, ta bude taková napálená (vata se přepaluje), případně se může clearomizér výrazně zahřívat.
Straka Vlastimil | před více jak měsícem
Myslím,že už to je v pořádku,mám tam 0,6 a v pohodě.Chtělo to vychytat přívod vzduchu a rychlejší potah,byl jsem zvyklý na tabákové cigarety a čekal jsem že v tom nebude takový rozdíl,ale je,dle mého názoru.Tak ještě jednou díky za tipy.
VaseCigareta.cz
Ano, je to rozdíl a celkem o zvyku, ale to se časem podá. S vyšším odporem budete moci tahat o něco pomaleji a bude to tak více podobné cigaretám.
Straka Vlastimil | před více jak měsícem
Díky za odpověď.Spíše dávám kratší potahy,jelikož hit větší silu než jsem čekal,tím se chci ještě zeptat,má i velky vliv,kromě odporu hlavy i síla luquidu? Poprvé jsem natáhl fakt hodně a bylo to až dusivé.Tak jesli by nebylo lepší třeba hlavu s vetším odporem.Předem diky.
VaseCigareta.cz
Síla liquidu má určitě vliv, jestliže je to na vás příliš silné, snižte o stupeň sílu nikotinu. Případně zvyšte odpor, protože s vyšším odporem se bude spirálka žhavit méně, bude tvořit méně páry.
Vlastimil | před více jak měsícem
Žere hodně liquidu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to záleží na použité hlavě a také s čím to srovnáváte. Obecně ale nemá příliš velkou spotřebu.
Tomajko Matúš | před více jak měsícem
Na cigaretu jsem se moc tesil a silene to prska...zitra pujdu vymenit za neco lepsiho/jineho
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prskání u toho modelu je způsobeno přesycenou hlavou, tedy nesprávným použivání. V sadě máte dvě hlavy, jednu 0,5ohm, která je určena pro přímé potahy do plic a druhou 0,6ohm, která je určena pro potahování pusa-plíce. V sadě jsou také dva náustky. Širší náustek je vhodná pro 0,5ohm hlavu a přímé potahování do plic, užší náustek je pro 0,6ohm hlavu a potahování pusa-plíce. Důležité je také mít správně nastaven přívod vzduchu. Pro přímé potahování na 3 a více otvorů. Pro pusa-plíce na 2 otvory. Přesycenou hlavu odsytíte vyklepáním náplně směrem z náustku, jako když třepete z teploměrem. Případně krátce zažhavit a místo potahu fouknout dovnitř, aby šla pára přívody vzduchu ven.
Kamarád Zdeněk | před více jak měsícem
Dobrý den, mám dotaz. Při použití hlavy 0,6 vždy po pár potahnutich je cítit jako by dochazel liquid ale když povolim hlavu tak zespod hlavy vyjdou bublinky a zase je to Ok. Jak se tomu dá předejít díky za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to se mi stává také, ale většinou to po chvilce odezní. Zkuste třeba na prázdno, bez žhavení, si potahánout, měly by vycházet bublinky.
| před více jak měsícem
Dpbrýden mám otázku je možné použít na výměnu tyto žhavící hlavy ? https://www.vasecigareta.cz/produkt-1415-nahradni-zhavici-hlava-joyetech-bf-pro-cubis-ego-aio.html . Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, ty jsou pro AIO Pro. Hlava 0,2ohm Ni není vhodná pro tento model, 0,5ohm je určena pro přímé potahování do plic, a zbylé hlavy jsou vhodné pro klasické potahování pusa-plíce.
| před více jak měsícem
Děkuji za odpověď.
Hlavatá Nikola | před více jak měsícem
Dobrý den, podobné dotazy tu byly kladeny ale nejsem si jista jestli mi dopověděli přímo na můj. Cigaretu mám cca měsíc, začal mi prskat liquid do pusy. Náustek mám ten menší. žhavící hlavu 0,5 - včera jsem si koupila novou ( nepomohlo to ). Cigaretu vždy vyklepu vytřu a stejně to prská dál. Po 4 potazích to vždy vyprskne. Náplň používám Liguu 0 nikotin. Potahuju přímo do plic. Moc děkuji za všechny rady.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s hlavou 0,5ohm by to chtělo ten širší náustek. Zkuste to opět vyklepat, třeba i párkrát zažhavit a fouknout dovnitř (aby pára šla ven skrze přívody vzduchu). Je potřeba tahat více zprudka.
KellyM | před více jak měsícem
Dobrý den, je tato el. cigareta vhodná jako náhrada klasického kouření? Přičemž denně vykouřím půl až celou krabičku cigaret. Jak píšete, není vhodná na liquidy s nikotinem - pouze kvůli legislativě? Nebo je tam i jiný důvod? Nepoškodí se tím nijak?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, je vhodná. A pro nikotinové náplně není určena čistě kvůli legislativě.
Fikeisová Lucie | před více jak měsícem
Do této cigarety nelze používat liquidy s obsahem nikotinu? Alespoň to tak máte uvedeno pod výrobkem. Proč?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, podle nové legislativy není povolené prodávat na kouření liquidu s obsahem nikotinu clearomizéry s obsahem vyšším než 2ml.
| před více jak měsícem
Není to povolené ale koupit si to mohu ne ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, toto rozhodnutí je na Vás.
Mužík Josef | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se dá vyměnit skleněná část mám ji popraskanou ale vyloženě nezeče jen prolíná nebo si musím cigárko koupit znova díky za info Pepa
VaseCigareta.cz
Dobrý den, samotná skleněná část se bohužel vyměnit nedá.
Hříbal Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den rád bych se zeptal jestli cigaretu je možné kouřit při nabíjení a jaký nabíjecí adaptér bych na ní měl mít abych nezničil baterku.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, dá se. Doporučuji 1A adaptér.
Hříbal Tomáš | před více jak měsícem
tak pět slabších potahů. Naústek mám se spirálkou na šlukování.
VaseCigareta.cz
Náustek máte správně, potahy s hlavou 0,6ohm je potřeba dělat trochu prudší, protože víc žhaví a tvoří více páry, tak abyste byl schopen do sebe dostat veškerou páru a spirálka se řádně ochladila. Pokud by pára v atomizéru zůstávala, zkondenzovala by zpět na liquid a přesytila by hlavu. To by mělo za následek bublání a prskání liquidu do úst.
Hříbal Tomáš | před více jak měsícem
přívod vzduchu mám plně zavřený
VaseCigareta.cz
Tak v tom bude ten problém. Přívod vzduchu musí být otevřený, jinak nejde ke spirálce vzduchu, nevdechujete téměř žádnou páru, spirálka se během žhavení nechaldí a může dojít k přepálení vaty. Přívod vzduchu v případě 0,6ohm hlavy doporučuji na 2 otvory.
Hříbal Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den, Ted mi přišla tanhhle nová elektronická cigaret. Připravil jsem jí přesně tak jak bylo v manuálu a na videích. POužil jsem žhavící hlavu o odporu 0,6 ohm a liqid Dekang bluberry 12mg Cigareta ce v oblasti přívodu vzduchu hodně zahřívá. Tak se chci zeptat jestli je to normální nebo je něco špatně. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jaký máte náustek? V sadě byly dva. Jak máte otevřen přívod vzduchu? Kolik potahů jste udělal, než se v oblasti přívodu vzduchu zahřála? Při četnějším potahování je to totiž běžné, že se bude zahřívat. V podstatě všechny e-cigarety se zhřívají, záleží hodně na konstrukci. Doporučuji udělat vždy 3-4 potahy a poté nechat e-cigaretu pár minut v klidu. To hlavně kvůli dostatečnému zásobování vaty e-liquidem.
Dubský Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den, mám nakoupených spoustu žhavících hlav-různé druhy (Clapton,SS316,NotchCoil). Chtěl bych se zeptat, jaké hlavy by jste podle vás nejlépe doporučili pro liquidy s různou hustotou 60/40 50/50 70/30. Abych si vapování co nejlépe vychutnal :-) a hlava měla také nějakou výdrž. Jak tedy správně kombinovat hlavu s liquidem. A hlavně - kouřím z 90% pusa-plíce,přes spirálový náustek s nikotinem okolo 12mg. Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, předně NotchCoil není určena pro potahování pusa-plíce. SS316 hlavy jsou dvě 0,5ohm (pro přímé potahování do plic) a 0,6ohm (pro potahování pusa-plíce). Pro všechny hlavy určené pro potahování pusa-plíce, tedy: 0,6ohm, 1,0ohm, 1,5ohm doporučuji maximálně poměr 50/50. Případně vyšší poměr PG. U všech je kvůli delší životnost dobré dělat pauzy mezi potahy, tzn. například 3-4 potahy a poté nechat žhavící hlavě pár minut, aby se vata opět nasákla liquidem.
Dubský Tomáš | před více jak měsícem
Děkuji za odpověď. SS316 hlavy chápu, vím jak fungují a mám je odzkoušené (používám nyní 0,6ohm). Jde mi také o to, jestli mohu použít liquid 70/30 a případně jakou hlavu by jste mi k tomu doporučili použít (také, jestli je tam rozdíl ve velikosti otvorů v hlavě?). A jaký teda bude v důsledku hlavní rozdíl 0,6ohm, 1,0ohm, 1,5ohm? Děkuji.
VaseCigareta.cz
Zkoušel jsem všechny "pusa-plíce" hlavy a větší otvory má akorát 1,5 LVC hlava (tam se dají také nastavit), ale stejně bych u všech používal maximálně 50/50 liquidy. S 0,6ohm a 1,5ohm LVC jsem používal i 65VG/35PG, ale bylo potřeba dělat po pár potazích delší pauzy, aby se liquid opět dostal k vatě, občas bylo potřeba bez žhavení potahánout a nasát tak liquid do hlavy k vatě. Ty otvory u 0,6 a 1,0 jsou poměrně malé a občas se tam někde zasekne bublinka vzduchu, takže maximálně 50/50, klidně bych použil s vyšším poměrem PG, například Dekang Classic Line, kde je 20VG/80PG.
Lukáš Jakub | před více jak měsícem
Dobry den mohu na tuto E.gigaretu nasadit hlavu Clapton o odporu 1,5 ohm? Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete.
Márta Miroslav | před více jak měsícem
Dobrý den, cigaretu mám 5 dny. První 2 dny byla v pořádku. Pak začala v náustku prskat liguid a vystříklo do pusy. Stalo se to několikrát. Používám náustek se spirálou. Po třech potáhnutí se zahřívá vrchní část. Pára je teď studená/vlhká. Vyměnil jsem i žhavící hlavu co byla v balení. Vše pečlivě podle pokynů. Už 2 dny mě bolí břicho. Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v balení jsou dvě žhavící hlavy, jedna s odporem 0,5ohm a druhá s odporem 0,6ohm. První je určena pro přímé tahání do plic, druhá je určena pro klasické šlukování jak z cigaret. Jestliže budete tu první používat pro šlukování, bude se vám přesycovat, bublat a prskat. S hlavou 0,6ohm je také potřeba potahovat trochu více zprudka. Přívod vzduchu otevřít maximálně na dva otvory. Spirálový náustek máte správně. Vzhledem k tomu, že máte teď přesycenou žhavící hlavu, je potřeba se zbavit přebytečného liquidu. Dejte si do e-cigarety žhavící hlavu s odporem 0,6ohm. Nejprve zkuste přebytečný liquid z cigarety jakoby vyklepat tak, aby se dostal ven směrem z náustku. Ten pak otřete a vytřete a třikrát na prázno (bez žhavení) si potáhněte, pak opět liquid vyklepejte. Pokud to nebude pomáhat, bude potřeba přebytečný liquid vyžhavit. Držte tlačítko, ale místo potahování do sebe, foukejte do náustku tak, aby pára šla přívody vzduchu ven. To udělejte cca třikrát v 2-4 vteřinových intervalech. Vždy s krátkou pauzou mezi jednotlivým žhavením. Pokud by se vám toto nepodařilo, navštivte prosím naši prodejnu (případně ji navštivte rovnou, pokud se na tento postup necítíte). Ještě se zeptám, jaký liquid používáte a jakou sílu nikotinu máte?
Lukáš | před více jak měsícem
Kolik Wattů zvládne tato ecig.? Používám hlavu s odporem 0.5ohmu
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato e-cigareta nemá nastavování wattů. Pracuje na principu přímého výstupního napětí a výkon se tak bude lišit podle použité hlavy a stavu nabití baterie. Jestliže používáte hlavu 0,5ohm, v plně nabitém stavu bude výstupní výkon maximálně 35W.
žalud Martin | před více jak měsícem
DObrý den mám cigaretu první den a přibližně po 4 potáhnutích se strašně přehřívá náustek tak že si skoro o to spálím pusu , vyzkoušel jsem oba náustky.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakou žhavící hlavu máte v clearomizéru (v balení byly dvě). Jakým způsobem potahujete? Přímo do plic, nebo klasicky jako z cigaret, tedy nejprve do pusy a pak šluk do plic? Jak moc máte otevřený přívod vzduchu?
Jaroslav | před více jak měsícem
Dobrý den, vlastním eGo AIO Pro jen několik dnů. Používám ji způsobem pusa - plíce. Překvapilo mě, že slušná kouřivost se projeví pouze při prvním potažení, s dalšími kouřivost rapidně klesá, občas mi horká náplň přes náústek (používám slabý)vystříkne do pusy. Používám Two Mints - LIQUA. Dělám někde chybu? Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakou používáte žhavící hlavu? V balení byly dvě. Jaký používáte náustek? Také byly v balení dva.
Jaroslav | před více jak měsícem
Hlava 0.6 Ω, slabší náústek se spirálou. Nemohlo být příčinou problémů to, že jsem cigaretu přeplnil liquidem?
VaseCigareta.cz
Jenom pokud by jste naplnil přímo do žhavící hlavy. To prskání do pusy je způsobeno přesycením žhavící hlavy. Tedy, že liquid není nasáknutý pouze ve vatě (jak má), ale je volně, a tím, jak žhavíte spirálku, se příliš zahřívá a prská. Určitě doporučím si přečíst tento článek https://www.vasecigareta.cz/clanek-285-zakladni-chyby-uzivani-e-cigaret.html je tam spoustu zajímavých tipů, které vám jistě do začátku pomohou. Je tam i zmíněno právě to přesycení žhavící hlavy a jak se toho zbavit. S těmi 0,6ohm hlavami je potřeba trochu více zprudka tahat, ne zlehka jako z klasických cigaret.
Lukáš | před více jak měsícem
Dobrý den, Vlastním AIO Pro už přes půl roku a mám stále stejnou žhavicí hlavu 0.5 pro přímé potahování. Spálenou chuť vaty cítím pouze když vytahám tank do sucha. Je to normální? A bezpečné? Kouřim bázi Who-man od Impérie spolu s BigMouth příchutěmi. Dále by mě zajímalo,zda lze nabíjet vestavnou baterii nabíječkou s výstupním proudem 2A a jestli lze nabíjet ecig. např. přes noc, aniž by se poškodila baterie. Mnohokrát děkuji z odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zatím jsme se nesetkali s tím, že by hlava vydržela tak dlouho. Nemělo by to být nijak nebezpečná, ale na Vašem místě bych již hlavu vyměnila. Po tak dlouhém používání už její vlastnosti nebudou stoprocentní.
Lukáš | před více jak měsícem
Děkuji a můj druhý dotaz?
VaseCigareta.cz
Pardon, 2A popravdě nedoporučuji. Držela bych se 1A adaptéru.
Bulin Vladimir | před více jak měsícem
Dobrý den, mám od Vás Joyetech eGo AIO Pro - 2300mAh.Mám problém že se strašně prská .Žhavící hlavu používám s odporem 0,6 Ohmu a náustek proti prskání se spirálou.Děkuji za odpověd.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkontrolujte, zda je spirálka našroubovaná rovně. Zkuste vyklepat přebytečný liquid a vytřít pořádně náustek. Pokud nic nepomůže, tak se zastavte na prodejně a kolegové Vám jistě pomohou.
Bímon Petr | před více jak měsícem
Zdravím, mám joyetech aio pro, namíchal jsem ai svojí příchuť do báze 50/50,ale spirála se mi doslova vždy utopí. Jakou jinou bázi mám použít? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pokud tím myslíte, že máte přesycenou hlavu, tak by mohlo stačit párkrát švihnout s cigaretou, aby liquid vyletěl, potom vše pečlivě vytřít a mohlo by to vyřešit celý problém. Taky doporučuji zkontrolovat, zda je spirálka dotažená rovně, občas stačí malá mezírka u závitu a hlava se přesaje. Pokud by nic z toho nepomohlo, tak můžete vyšroubovat hlavu a párkrát "poklepat" vytovou tyčinkou. Ta odsaje přebytečný liquid a budete moci používat bázi, kterou již máte.
Dohnal Patrik | před více jak měsícem
Dobrý den, mám Ego AIO Pro už asi 2 měsíce,do téhle doby bylo vše v pořádku pak začal liquid chutnat jak kdyby se pálil nešla ani cítit chuť toho liquidu jen to spálené , nepomohla ani vyměna žhavící hlavy.. žhavící hlavu jsem před použitím důkladně prokápnul liquidem. Nevite co stím je to fakt humus.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste vyměnit všechen liquid a vytřít i vnitřek tanku.
Dohnal Patrik | před více jak měsícem
Dobrý den, používal jsem e-cigaretu (Ego Aio Pro) pak jsem jí odložil na cca. půl hodiny,a když jsem jí chtěl znovu použít tak se ani nezapnula po připojení na nabíječku (USB kabel a nabíjení přes PC)tak ani nesvítí červeně že se nabijí jen zabliká 3 krát pomalu a pak 5 krát rychle a nic jiného se neděje,co to znamená a jak se to dá řešit?.Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, na dálku těžko říci, co je špatně. Zkuste dotáhnout žhavicí hlavu, popřípadě ji vyměnit a cigaretu vyčistěte. Pokud to nepomůže, tak se zastavte na některé z prodejen, nebo zašlete cigaretu k reklamaci.
Dohnal Patrik | před více jak měsícem
To jsem také udělal a pořád to je stejné pár potáhnutí a zase to má tu spálenou chuť.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, je spáleninou cítit samotný vnitřek tanku? Otázka je, jestli ten zápach dělá tank, nebo hlava, protože je velmi nepravděpodobné, že by se nová hlava takhle spálila, jestli jste udělal všechno jak má být. Zkuste také změnit liquid. Zkuste zcela jinou příchuť. Pokud člověk dlouhodobě vapuje jednu příchuť, přestává ji cítit, respektive se ta chuť může nepříjemně proměnit a evokovat spáleninu. Pokud ani to nepomůže, zastavte se když tak na prodejně, ať se vám na to podívají.
Milersky Jiri | před více jak měsícem
Dobry den, mohu se zeptat, jaky doporučujete liquid nebo mam používat bázi a míchat si sam?? Prijde mi, ze normalni liquid rychle ubývá.. dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, například LIQUA, Aramax, American Stars, Joyetech, ECOLIQUID, Electra. Bázi 50/40 od VapeGear, nebo 60/40 The Fuu.
Cvrk Dominik | před více jak měsícem
Dobrý den. Dnes mi přišlo AIO PRO. Přečetl jsem si manuál a tam bylo varování že se po nějaké době může přehřát. Ale přijde mi podezřelé že jsem potahal cca 3x a už jsem tu cigaretu nemohl vzít do pusy. Nemáte nějakou radu prosím?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakou používáte žhavící hlavu? Jaký máte náustek (v sadě byly dva)? Jaký používáte e-liquid? Potahujete přímo do plic, nebo jako z klasických cigaret, tedy nejprve do pusy a poté do plic?
Cvrk Dominik | před více jak měsícem
Žhavící hlavu používám s odporem 0,5 Ohmu, náustky jsem zkusil oba ale mám tam plastový se spirálkou proti prskání uvnitř. Liquid mám Aramax Berry (0mg nikotinu) a tahám přímo do plic jako vodní dýmku.
VaseCigareta.cz
Tipoval bych to na problém s náustkem. Ten je totiž určen pro klasické šlukování, na tahání do plic se příliš nehodí. Je příliš úzký, nenatáhnete tak tolik vzduchu ke žhavící hlava a vzhledem k tomu, že hlava s takto nízkým odporem hodně žhaví, hodně se také zahřívá, nedostane-li se k ní dostatek vzduchu, nebude se řádně chladit. Doporučuju tak ten širší náustek, s ním bych se to nemělo tolik zahřívat.
mr98 | před více jak měsícem
Dobrý den. Mohla bych poprosit o český manuál ? Děkuji předem.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, prosím, zašlete mi email na info@vasecigareta.cz . Návod Vám samozřejmě dopošleme.
Fröhlich Patrik | před více jak měsícem
Dobry den. Jaka znacka liquidu je vhodna do teto cigarety? Kazdy radi neco jineho. Dekuji za odpoved
VaseCigareta.cz
Dobrý den, AIO Pro zvládne v podstatě jakýkoliv liquid z naší nabídky a můžete tak vybírat opravdu podle chuti. Za sebe však mohu doporučit náplně Joyetech.
Fröhlich Patrik | před více jak měsícem
Dekuji.
Fröhlich Patrik | před více jak měsícem
Bylo mi receno ze by tam mel byt hustsi liquid. Zatim frcim na aramaxu. Zkoušel jsem liqua a ta nebyla moc dobra. Joyetech je hustsi oproti liqua?
VaseCigareta.cz
Hustotou si dost odpovídají.
Jerry77 | před více jak měsícem
Je normální, že dioda opět rozsvítí po tom, co přestanu žhavit nebo to indikuje nějaký problém?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, kterou diodu máte na mysli? Podsvícení?
Jerry77 | před více jak měsícem
ano podsvícení. Svítí si přestože se nežhaví.
VaseCigareta.cz
Podsvícení slouží k indikaci stavu baterie, pokud po stisknutí tlačítka nepřetržitě svítí, je baterie z více jak 60% nabitá, čím rychleji pak podsvícení bliká, tím více je baterie vybitá.
Horský David | před více jak měsícem
Je to podle stavu baterie.
Jerry77 | před více jak měsícem
Báze v jakém poměru PG/VG od -do jsou vhodné pro hlavu 0,6Ω z balení?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Základní báze VapeGear - PG/VG (50/40) nebo Báze The Fuu - PG/VG - 60/40 - 125ml.
Dorfler Petr | před více jak měsícem
Zdravím. Používám tuto cigaretu od Vánoc na klasické MTL s 0,6 ohmu hlavou, žhavící hlava mi vydržela až do včera (což jsem nečekal, kouřím s ní docela dost). Chuť liqidu byla perfektní. Včera jsem měnil hlavu za novou (také 0,6 ohmu) a podání chuti už tak dobré není, teď je chuť taková spíš nevýrazná. Liquid používám furt stejný namíchaný... Nevíte jak dosáhnout lepší chutě jako byla s přibalenou hlavou? Díky za radu.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlavy by měly být identické. Ale v původním balení byla jak 0,6 tak 0,5. Nebyla chuť lepší na 0,5?
Dorfler Petr | před více jak měsícem
Chuť je méně výrazná... předtím jsem vnímal takovou nasládlost, což teď téměř necítím, nebo jen slabě... Liquidy používám různé, nevypotřebuji najednou ani 10ml lahvičku aniž bych nevystřídal příchutě, momentálně střídám 4 příchutě (tabák, lesní směs, vyšeň, mix limetky, višně a vodního melounu)... Ale uvidím s další hlavou, až se tahle "vypálí" a dám tam jinou, mám jich v zásobě ještě 5...
Dorfler Petr | před více jak měsícem
Ne ne, hlavu s 0,5ohmu mám jestě doma v krabičce... No uvidím, třeba je to jen nějaká vada vkusu a až ji budu měnit za další tak to bude lepší... Protože chuť je opravdu jiná...
VaseCigareta.cz
Je chuť jiná, nebo méně výrazná? Používáte stále stejný liquid? Protože po čase si chuťové pohárky na jazyku zvyknout na používanou chuť a člověk ji přestává cítit. Zkuste změnit liquid, používat ho pár dní a pak se vrátit k tomu původnímu. Z osobní zkušenosti jsem už zjistil, že ačkoliv je vše v e-cigaretě stále stejné, chuť se mění a jediným zbývajícím jmenovatelem jsem já sám. Někdy je také potřeba takzvaně vyresetovat chuť něčím naprosto jiným, nějakou třeba mentolovou příchutí, aby se vaše chuťové pohárky opět probudily.
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, u cigarety mi začíná protékal liquid v místě, kde se na tělo cigarety šroubuje horní část se žhavící hlavou (tedy na spoji pod otvory pro přívod vzduchu). Zřejmě bude problém v těsnění. Je možné se na prodejně na to podívat? Pohledově vypadá těsnění v pořádku, poškozené není. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, určitě je možné se na to na prodejně podívat a zjistit, zdali je problém v clearomizéru, nebo někde jinde.
Šimonů Julie | před více jak měsícem
Dobrý den jak vymněnit naustek? Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jednoduše jej vytáhnete, drží na těsnících kroužcích.
Gal Miroslav | před více jak měsícem
Dobry den, je nejaky nahradni naustek 510 s ochranou proti prskani? Dekuju
VaseCigareta.cz
Dobrý den, například tento https://www.vasecigareta.cz/produkt-1727-spiralovy-naustek-joyetech-ego-aio.html .
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, hlava notchcoil DL má 0,25ohm a uvedeno 30-70W a prý by měla s touto cigaretou fungovat. Má cigareta dostatečný výkon na používání takové hlavy?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nemá, tuto hlavu nedoporučuji.
| před více jak měsícem
Odzkoušeno a funguje perfektně :-)
Vraštilová Lenka | před více jak měsícem
Dobrý den chci nový náustek a bohužel mi všechny vypadávají . je nějaký na tento typ e - cigarety děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, je to standardní 510, ale doporučuji se dvěma gumičkami - naprosto ideálně zajděte na prodejnu a vyzkoušejte.
Dobeš Kamil | před více jak měsícem
Dobrý den, před týdnem jsem po přrdchozích dobrých zkušenostech s ego AIO koupil ego AIO PRO. Používám hlavu 0,6 ohmu a tahám pusa plíce. Tahám krátce, asi 3x po sobě s pauzou mezi potahy cca 5 sekund. Pokud potáhnu více jak 3x začne cigareta bublat a prskat tak, že se nedá dál použít. Vrchní kroužek cigrety kolem airflow je podle mě nadprůměrně zahřátý. Používám liquidy od Liqua a míchám si taky vlastní s bází VapeGear PG/VG 50/40. Můžete mě říct, jestli je to běžný jev, nebo dělám něco špatně. Děkuji Kamil
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v sadě jsou dva náustky, ujistěte se, že používáte ten užší se spirálkou uvnitř. Ještě tam je jeden, takový širší, ale ten ja na přímé potahování do plic. Pokud byste jej používal na klasické kouření, budete tahat moc vzduchu, přesytí se hlava a začne bublat a prskat. Nastavte si přívod vzduchu tak na jednu, nebo dvě dírky, klidně tři, to záleží, co vám vyhovuje. Nejprve ale budete muset hlavu zbavit přebytečného množství liquidu. Cca 3x si na prázdno (aniž byste žhavil) potáhněte a pak jakoby vyklepejte / vytřepejte liquid z e-cigarety. Uvidíte, jak budou kapičky liquidu létat z náustku ven. Poté už by neměla e-cigareta bublat ani prskat.
Gal Miroslav | před více jak měsícem
Uz jsem to psal niz, dela mi to to same. Prska, pusa plna liquidu (i s druhym naustkem), zahriva se ze se rtama nemuzu dotknout naustku . Zkousel jsem vsechny rady, ale nic nepomaha (vlastne uz zadne odpovedi tady nechodi). Zacinam si myslet, ze to je hodne nepovedeny model. Zitra se stavim na prodejne.
VaseCigareta.cz
Ano, stavit se na prodejnu bude nejlepší.
Kublent Jan | před více jak měsícem
Zdravím, celou dobu cigareta v pořádku, teď zničehonic se baterie začala při natahování přehřívat tak, že bych si pomalu způsobil popáleniny a nebo dává najevo, že je vybitá, je doufám možná reklamace ? Nemohlo dojít ke zkratu ? Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, reklamace je samozřejmě možná. Cigaretu můžete buď zanech na jakékoliv prodejně, nebo ji společně s kopií účtenky a popisem závady zaslat na naši centrálu. Diagnostika je na dálku jen těžko stanovitelná, uvidíme, jak se vyjádří technik.
David K | před více jak měsícem
Dobry den, koupil jsem tuto cigaretu cca pred tydnem, je to ma prvni e-cigareta. Prvni 4 dny jsem vapoval pres prilozenou 0,6 hlavu primo do plic i MTL (zkousel jsem co mi vice vyhovuje), hlavici jsem pred pouzitim ani nezakapl, vapoval jsem celkem intenzivne a vsechno bylo super, perfektni chut, byl jsem nadseny. Po tech 4 dnech jsem prestal citit chut liquidu, tak jsem zkusil druhou prilozenou hlavici 0,5 a po chvilce opet bez chuti. Dokoupil jsem tedy dalsi dve 0,6 hlavice, ktere jsem tentokrat pred pouzitim zakapl a nechal nasat, kouril jsem MTL s delsimi intervaly jak je u teto konfigurace doporuceno a po chvili opet bez chuti. Dnes jsem jeste zakoupil stejnou hlavici s 1,0 odporem a cca po 2ml opet bez chuti, spise pripalene. Podotykam, ze jsem zkousel 3 ruzne ovocne liquidy ruznch vyrobcu. Myslel jsem, ze jsem si proste na chut zvykl a proto ji necitim, avsak pri vymene hlavy ji vzdy na zacatku citim intenzivne, pak uz vubec, spise trochu pripalene a je to neprijemne. Nevim co delam spatne, jsem z toho zoufaly, nechci kupovat dalsi hlavy se stejnym vysledkem, chci mit z vapovani stejny zazitek jako jsem mel ty prvni 4 dny s prilozenou 0,6 hlavou, ale bohuzel se mi nedari toho dosahnout :( Chapu ze je to asi spise problem tech hlav, ale jestli jsem to dobre pochopil, stejne tam nejdou napasovat jine nez ty co byly prilozeny k cigarete, takze je mi cigareta k nicemu. Myslite ze by bylo resenim poridit jinou, napr. https://www.vasecigareta.cz/produkt-1673-stick-one-plus-sada-smok.html ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, je možné že došlo ve výrobě k nějaké změně o které nikoho výrobce informoval (např. změna vaty) a proto v tuto chvíli nemají náhradní žhavící hlavy takvou chuť jako ty v balení. Samozřejmě si můžete zakoupit cigaretu SMOK Stick One Plus a dokoupit si hlavy 1,2ohm nebo 1,8ohm pro MTL, ale spíše bych vám sérii Joyetech eGo V2, kde je naprosto úžasné podání chuti.
Havránková Pavlína | před více jak měsícem
Dobrý den, ráda bych pořídila tátovi novou e-cigaretu a rozmýšlím mezi touto a Stick One Plus sada - SMOK. Popřípadě doporučíte nějakou jinou? Kouří mentolovou příchuť a celkem často.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, určitě bych vám doporučila se zastavit na jedné z našich prodejen kde vám naši prodavači rádi poradí.
Gal Miroslav | před více jak měsícem
Dobry den, mam tyden tuhle cigaretu a porad chrchla a prska horky liquid do ust. V prodejne mi doporucili to vyklepat, ale nepomaha to. Vymenil jsem i hlavu a dela to to same.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jaký používáte liquid a jakým stylem kouříte?
Gal Miroslav | před více jak měsícem
Mam asi 4 velke lahvicky Liqua. Posledni mi prodali v kamenem VaseCigareta k cigarete a nerikali, ze je to "nekompatibilni". Dokonce mi to prodavac predemnou naplnil. Tak tim to asi nebude.
VaseCigareta.cz
Jestli klasicky šlukujete a používáte hlavy 0,6 nebo 1,0, tak Liqua je vhodná.
Sedlar Martin | před více jak měsícem
Liqua jsou moc ridke, zkus hustsi napr..aramax nebo zacni michat...
Gal Miroslav | před více jak měsícem
Dal jsem si ten druhy plastovy "protiprskaci" naustek, ale moc nepomaha. Zarazi me, ze ho vyrobce pribaluje k cigarete, protoze to znamena, ze o tom prskani do ust vi.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, je to trošku jinak. V sadě jsou dva náustky. Jeden široký, který byl nasazený na e-cigaretě, druhý užší se spirálou uvnitř ("protiprskací"). Ten široký náustek je určen pro přímé potahování do plic. Při tomto stylu potahuje široký náustek potřeba, aby jím prošlo hodně páry. Pokud ho však člověk používá na klasické šlukování, tahá moc vzduchu a žhavící hlava se přesytí liquidem, následně pak začně prskat a téct do pusy. Pro klasické šlukování je určen ten druhý, užší náustek. Máte přesycenou žhavící hlavu a bude vám to nyní prskat s jakýmkoliv náustkem, je potřeba se zbavit přebytečného liquidu. To uděláte tak, že několikrát máchnete s e-cigaretou tak, aby z náustku vylítl liquidu. Otřete si náustek a asi třikrát si potáhněte, aniž byste držel tlačítko, prostě jen tak na prázdno. Poté ještě párkrát máchněte a uvidíte, jestli z náustku lítá liquid. Poté si zkuste normálně potáhnout. V sadě jsou navíc dvě žhavící hlavy, jedna 0,5 (určena pro přímé potahování do plic) a 0,6 (pro klasické šlukování). Pokud byste používatl 0,5 a šlukoval, hlava se bude přesycovat.
Gal Miroslav | před více jak měsícem
Pouzivam LIQUA American Blend a slukuju (ne primo do plic)
Šimšová Kristýna | před více jak měsícem
Měla jsem stejný problém, vyřešil to plastový náustek. Od té doby super.
Šimšová Kristýna | před více jak měsícem
Dobrý den, již mám necelý měsíc tuto cigaretu a velmi jsem si jí oblíbila, nicméně z ničeho nic začala špatně tahat i přesto, že přívod vzduchu mám úplně otevřený. Je možné, že je již potřebné hlavu vyměnit? Liquid je momentálně do 1/4 od ryzky maxima. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlavy mají obvykle výdrž 1-4 týdny v závislosti na používání, je tak možné, že už je třeba ji vyměnit.
Irbe Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, koupil jsem si tuto cigaretu na klasické šlukování MTL, kouřím liquid s 18mg nikotinu. Pár let jsem používal ego baterie a vše bylo OK, ale na této nové cigaretě je liquid hrozně silný. Zdá se mi, že hlava 0,6 ohm je spíš na tahání přímo do plic. (na Vision Vapros Nunchaku jsem používal hlavu 1,6 ohm). Pomůže hlava 1,0 ohm? Mám nakoupen liguid za 700,- tak ho nechci vyhodit protože odteď je moc silný. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, určitě zkuste tu 1ohm hlavu, pokud to nepomůže určitě snižte sílu nikotinu. Můžete ho snížit pomocí Báze s 0mg nikotinu.
Pluhař Martin | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, koupil jsem si u Vás asi před 3 dny tuto e-cigaretu, ale naneštěstí je pro mne asi moc silná, zkusil jsem liquidy s nikotinem 0,6 i 0,3 ale stále mě natáhnutí páry pálí/škrábe krk, zkusil jsem i měnění hlavy a následně správné šlukování podle typu hlavy. Nevíte co s tím? Zda-li se dá ještě nějakým jiným způsobem pára zjemnit, či jestli je chyba ve mne, je možné produkt vyměnit za jiný? děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, kolik mg nikotinu používáte?
Pluhař Martin | před více jak měsícem
S nulanikotinovým liquidem je to paráda, děkuji mockrát. Ještě poslední dotaz, dají se zakoupené liquidy míchat dohromady?
VaseCigareta.cz
Tak to jsem moc ráda :) určitě si můžete namíchat vlastní liquid pomocí báze a příchutě.
Pluhař Martin | před více jak měsícem
Momentálně mám 3mg aramax
VaseCigareta.cz
Zkuste otevřít přívod vzduchu a možná i beznikotinový liquid.
Michal | před více jak měsícem
Zdravím, je v balení český manuál? Chci koupit jako dar zatím stále kuřákům tak aby věděli jak na to. Bohužel předání neproběhne osobně abych je zasvětil. Předem děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, přímo v balení sady český manuál není, k objednávce je však vždy přiložen.
Sedlar Martin | před více jak měsícem
Dobry den, mel bych dotaz ohledne hustoty luquidu do aio pro...lze pouzit pro tuto cigaretu i hustsi bazi typu dripper? Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to bude záležet na žhavící hlavě, kterou budete používat.
Sedlar Martin | před více jak měsícem
Popripade bude ego aio pro fungovat s hlavami notchcoil dl?
VaseCigareta.cz
Ano, bude fungovat.
Sedlar Martin | před více jak měsícem
Dekuji. Mate notchcoil dl hlavy v nabidce?
VaseCigareta.cz
Ano, máme https://www.vasecigareta.cz/produkt-1634-joyetech-zhavici-hlava-notchcoil-dl.html
Sedlar Martin | před více jak měsícem
Takze na hlavu 0,5 ohnu mohu pouzit hustsi bazi? A na 0,6 ohmu spis ridsi chapu to dobre?
VaseCigareta.cz
Zrovna na tyto dvě bych asi použil stejný typ báze, obě hlavy mají stejné přívody. Takže něco ve stylu 60VG/40PG, asi bych nepoužíval 80VG/20PG, sice to jde taky, ale člověk musí být opatrný s četností potahování, jinak si hlavu rychle přepálí. Pro hustší báze by pak byla Joyetech žhavící hlava NotchCoil DL, ta má větší boční přívody a lépe se tak bude zásobovat.
Pavlásek Jakub | před více jak měsícem
Dobry den koupil sem si u vas ajo pred nekolika dny liquidy ktomu american allstars atd a po par dnech koureni mne to skrabe v krku a chut liquidu neni vyrazna ..... je to normalni nez si clovek zvykne ? Taky kolecko na airflow jde velmy lehce takze to chyta tak trochu fales muzete to byt tim ?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, škrábání může být způsobeno příliš vysokou koncentrací nikotinu, ale také právě přechodem z klasických cigaret na elektronické. Chuť e-liquidu se samozřejmě může po nějaké době ztratit, protože vaše chuťové pohárky na jazyku si na tuto chuť zvyknou a bude těžší ji ucítit. Je tak dobré příchutě střídat. Ovládání vzduchu ovlivňuje akorát volnost potahu, teplotu a množství páry.
Petr | před více jak měsícem
Dobrý den má AIO PRO vážně objem tanku 4ml zdá se mi že má méně , jelikož ho z 10ml lahvičky doplním 3krát do plna. Je možné že by měl méně
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to je kapacita uváděná výrobcem.
Hlas Zdeněk | před více jak měsícem
A kdybych ředil, jakej e-liqud je pro tento typ cigarety nejlepší, chci to používat místo klasické cigarety... Díky
Hlas Zdeněk | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký e-liqud byste mi doporučili pro EGo AIO Pro a po případě když si koupím Základní báze VapeGear - PG/VG (50/40) 150ml 6mg nikotinu,jestli je to pro eGo AIO dobrý, jak mám ředit, chtěl bych tak 12mg, ale nevím jakou sílu nikotinu mám koupit na ředění?a jaký báze byste mi doporučili, díky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, z hotových e-liquidů můžu doporučit například LIQUA, Aramax, Americna Stars, Joyetech, Ecoliquid, nebo Electra. Pokud byste si chtěl míchat vlastní náplně, tak báze VapeGear 50/40 je vhodná, stejně jako The Fuu 60/40. Stačí si vybrat pro vás vhodný nikotin, ředit bázi nijak třeba není. Jestliže chcete nikotin 12mg, tak zvolte bázi s nikotinem 12mg. To, jakou zvolit sílu nikotinu záležeží na vás a na tom, jaké cigarety a jak silné kouříte.
Petr | před více jak měsícem
Dobrý den Chtěl bych se zeptat jak dlouho my clearomizér na této cigaretě vydrží, popřípadě co si musím koupit abych ji měl na delší dobu?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jelikož se jedná o e-cigaretu all in one (AIO), clearomizér měnit nelze.
Hosaja Petr | před více jak měsícem
Ještě sem zapomněl jak často se musí měnit vata a žhavicí hlava, spirála. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, žhavicí spirálky jsou spotřební zboží, u kterého nelze s jistotou říct, jak dlouho vydrží. Je to individuální, přičemž záleží také na tom, jak často kouříte a jaký odpor používáte. Doporučuji koupit si spirálky do zásoby. Ve chvíli kdy ucítíte spáleninu je čas na výměnu.
Hlas Zdeněk | před více jak měsícem
Dobrý den,chci si koupit eGo AIO Pro jaký tabakovy liquid byste mi doporučil do eGo AIO Pro, a jestli bych ho měl ředit a čím... Děkuji za kladné vyřízení...
VaseCigareta.cz
Dobrý den, osobně tabákové e-liquidy vůbec nepoužívám, takže v tom vám bohužel neporadím. Navíc každému chutná něco jiného. Hodně prodávaný je například Americký tabák, Svěží a Tradiční tabák od LIQUA. Je potřeba vyzkoušet a najít, co vám bude vyhovovat. Náplň ničím ředit nemusíte, je už připravena k použití.
Sutera Martin | před více jak měsícem
Dobrý den dá se zakoupit nahradni naustek ale kovový .dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ten samý náustek, který je v sadě se bohužel dokoupit nedá. Vybírat můžete z jiných kovových 510 náustků.
seresak | před více jak měsícem
zdar, chci se zeptat co doporucite. SMOK Brit One Mini nebo Joyetech eGo AIO Pro. preferuju slukovani. diky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, doporučil bych eGo AIO Pro.
Sedlar Martin | před více jak měsícem
Na mtl nejvic vec. Velmi me prekvapila super pokoureni za dobrou cen, top vec po tomhle uz si nezapalite :-)
Michal D.
dobrá výdrž baterie-
Petr M.
Funguje skvěle-
Pavel T.
Ladislav B.
Ladislav B.
Miroslav K.
Sice jsem ecigarete po předchozích pokusech moc nevěřil, ale funguje to:-) Dostal jsem jí minuly týden a už 5 dní jsem si nezapalil klasiku.Chce to důkladnou konzultaci a proškolení s někým, kdo na vapping přešel a bude ochotný poradit. Je více návyková než klasika, takže budu asi muset po dostání se na 0mg koupit něco lepšího.
Michal J.
Michal J.
Michal J.
Tomáš M.
super...extra kvalita...doporučuji...!!!-
Martin O.
Kamil D.
ideální do větší ruky, ego AIO jsem pořádně nemohl chytnoutzatím nic závažného
Zdeněk H.
zatím velká spokojenost-
Jakub K.
Ladislav J.
Ivan S.
David G.
Jan L.
Solidní startovací kit, baterie vydrží velmi dlouho. Vhodné spíše jen na MTL s 0.6 hlavou. Hlava se po plnění liquidem často přechlastá a pak pár minut "chrchlá"
Martin S.
pro zacinajici nejlepsi e-cigarko na trhu-

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím