ALESIA+ Box 50WTC - J WELL

+
-
J WELL
24 měsíců
Jeden z nejlepších a neprodávanějších MODů značky J WELL se dočkal aktualizované verze a nyní se tak může pochlubit všemi moderními funkcemi včetně nastavování teploty, které z ALESIA+ dělají hodně zajímavý kousek.

Malý, velmi precizně zpracovaný BOX MOD, vyrobený jen z těch nejlepších materiálů vás nadchne nejen svým designem, který jen těžko hledá konkurenci, ale také svým výkonem. Tahle malá krabička se pyšní až 50W, díky nimž si tak dopřejete nízké odpory téměř v jakémkoliv tanku.

Integrovaná baterie s kapacitou 2600mAh vám dá zapomenout na složité výměny baterií a jejich dobíjení v externí nabíječce. Alesia+ totiž jednoduše a pohodlně nabijete přímo přes micro USB port. Svůj MOD navíc budete moci během nabíjení také používat, takže už se nestane, že byste neměli co vapovat.

Velký kvalitní OLED displej nabízí všechny podstatné informace a pomocí rotačního kroužku a tlačítka vše potřebné snadno nastavíte. To platí i pro režim nastavování teploty pro niklové spirálky. S ním už se vám nestane, že byste si přepálili vatu.

Obsah balení

1x Alesia+ BOX 50W TC
1x micro USB kabel

Parametry

Rozměry: 82mm x 36,5mm x 23mm
Nastavitelný výkon: 7W-50W
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C
Podporovaný režim: VW / Ni
Podporovaný odpor: 0,3Ω-3,0Ω
Kapacita baterie: 2600mAh
Závit: 510
Nabíjení: micro USB port

Luxusní design

Elegantní provedení Alesia+ nejen krásně vypadá, ale také se velice pohodlně drží. K dostání je hned v několika barevných variantách.

Kvalitní tlačítko

Spouštěcí tlačítko a rotační kroužek – to je vše, co k ovládání Alesia+ potřebujete. Jednodušší už to být nemůže.

Displej

Velký kvalitní displej ukazuje vše od kapacity baterie, nastaveného výkonu, přes odpor žhavící spirálky až po teplotu v režimu nastavování teploty, vám vždy ukáže přesně ty informace, které potřebujete vědět.

Nabíjení

Alesia+ snadno a rychle nabijete pomocí micro USB portu vespod zařízení. Nemusíte tak s sebou nosit výměnné baterie, ani externí nabíječku na články.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
Dubský Tomáš | tento měsíc
Dobrý den, nyní používám začátecnický EGO AIO Pro, nyní bych chtěl přejít na nějaký MOD, zatím za přijatelnou cenu, zaujal mě tento. Kouřím přímo do plic sladší liquidy o síle okolo 12mg, ale už mi přijde chuť trochu méně výrazná a přece jen si myslím, že AIO není to pravé pro pořádný vaping do plic. Chtěl bych asi pořídit tuto ALESII, ale nevím jaký clearomizér k tomu? Objevil jsem několik variant: https://www.vasecigareta.cz/produkt-1457-clearomizer-j-well-duplx-2-0-light-verze.html https://www.vasecigareta.cz/produkt-1664-micro-tfv4-smok-kompletni-set.html https://www.vasecigareta.cz/produkt-1201-smok-tfv4-subohm-tank-5ml-kompletni-set.html https://www.vasecigareta.cz/produkt-800-kanger-aerotank-turbo-6ml.html https://www.vasecigareta.cz/produkt-1188-anyvape-fury-tank-clearomizer.html https://www.vasecigareta.cz/produkt-1317-clearomizer-joyetech-tron-s-4ml.html Asi bych si pořídil stejně ten originální od J WELL. Ty dražší od SMOKU nebo Kangeru asi tolik nevyužiji a nevím, jak je to s výkonem. Prosím o radu. A dále mi vcelku nezáleží na produkci páry, jde mi v první řadě o dobré podání chuti a pak také o to, abych vydržel celý den vapovat bez nabíjení. A předem se omlouvám, ale MODŮM zatím moc nerozumím a neorientuji se. Děkuji za odpověď.
Dubský Tomáš | tento měsíc
atomizér jsem nemyslel, spíše, jestli by tam šla nějaká ta hlava?
Dubský Tomáš | tento měsíc
Nebo tedy hlavu na motání?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Bohužel pro Duplx není RBA hlava, která by tam pasovala
Dubský Tomáš | tento měsíc
Nejspíše to udělám, jak mi radíte, ale zeptám se, kdydbych si přece jen vybral DUPLX, je nějaká možnost napasovat tam časem třeba nějaký DIY atomizér?
Dubský Tomáš | tento měsíc
Děkuji, za radu. Doplňovat se mi právě nechce. Z těchto dvou claromizérů už potom nevím, který bych si vybral. A podání chuti bude v těchto kombinacích na nějaké slušné úrovni? Máte nápad jestli pro tu chuť vybrat DUPLX nebo Anyvape?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, vybral bych si spíše anyvape, který má hlavu i na motání. Chuťově to bude víceméně stejné, jelikož jsou to podobné přístroje.
Dubský Tomáš | tento měsíc
Nevím jak se tohle vlákno vrství, ale moje další odpověď se zařadila o něco výše.
Dubský Tomáš | tento měsíc
Dobrý den, toto již je zase o něco dražší, než jsem počítal (ještě baterie), ale to by zase tolik nevadilo. Zarazilo mě, že tank má pouze 2ml? Moje AIO má 4ml a za den vykouřím okolo 3/4 tanku, a nebude ten MOD spotřebovávat ještě o něco víc liquidu? Nechce se mi přes den doplňovat.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Z vašeho výběru bych použil tyto dvě varianty: Clearomizér J WELL - DUPLX 2.0 - light verze a https://www.vasecigareta.cz/produkt-1188-anyvape-fury-tank-clearomizer.html Tento komplet, co jsem vám doporučil by jste opravdu musel doplňovat během dne.
Dubský Tomáš | tento měsíc
Kromě tohoto MODU mě napadlo ještě zatím zůstat u jednoduššího řešení: https://www.vasecigareta.cz/produkt-kangertech-nebox-60w-tc-kompletni-sada-1266.html nebo https://www.vasecigareta.cz/produkt-2358-kangertech-juppi-75w-zakladni-sada.html Ale nevím jak je to s tím podáním chuti?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Pokud taháte do plic, a záleží vám na chuti. Tak bych vám doporučil tento komplet: https://www.vasecigareta.cz/produkt-3061-smok-g80-sada-se-spirals-clearomizerem.html?v=8834 jedná se o atomizér od smoku který se zaměřuje na podání chuti a ne na cloud chasing.
Dubský Tomáš | tento měsíc
Případně bych se možná časem pustil do DIY :-)
chaloupka vojtech | před více jak měsícem
v baleni je i baterie součástí ??
VaseCigareta.cz
Dobrý den, baterie je integrovaná v těle modu.
Neubauer Pavel | před více jak měsícem
tc je i na nerez. dekuji za odpoved
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tc je pouze pro nikl.
Lucia P.
Jakub Z.
Krásně sedne do ruky a vzhledově parádní mod. Spokojenost z mé strany :) -
Jiří K.
Robert B.
Robert B.

Není příslušenství

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím