Náhradní žhavící hlava Joyetech BF pro Cubis, eGo AIO

+
-
Joyetech
24 měsíců
Nový typ žhavících hlav speciálně určených pro tank Joyetech Cubis a eGo AIO.

Na výběr máte tři žhavící hlavy se spirálkami z nerezové oceli (SS316) s odpory 0,5Ω, 0,6Ω a 1,0Ω, které lze využít hned v několika režimech. Jednak dobře pracují v klasickém režimu výkonu (VW) při nastavování wattů, jednak pokud to váš MOD podporuje, je využijete v režimu nastavování teploty pro nerezové spirálky, a jednak jsou vhodné i pro Bypass režim, tedy pro režim přímého napětí z baterie.

K dostání je také niklová žhavící hlava s odporem 0,2Ω určená pouze pro niklový režim nastavování teploty. Není kompatibilní se sérií eGo AIO.

Dalším typem hlavy je clapton. V tomto případě je odporový drát, tedy jádro, obmotáno dalším odporovým drátem pro dosažení co největší plochy pro žhavení a odpařování e-liquidu. Tyto hlavy jsou ideální pro klasický režim výkonu (VW) a Bypass režim.

Výrobce: Joyetech

TIP:
Doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu přímo na vatu uvnitř nové žhavící hlavy.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit
JakubVapuje | tento týden
Dobrý den, prvně jsem dnes zkusil teplotní režim pro tuto spirálku. Jelikož se v tom příliš nevyznám, nastavil jsem jen teplotu na 230. Výkon tam byl 75W. Potáhl jsem a bylo to proti režimu výkonu opravdu skvělé. Liquid (Frutie 70/30) mi trochu prskal do pusy, tak jsem zvýšil teplotu na 240 a výkon 75W. Kouř chladivý, mohutný, výborný. Akorát se chci zeptat - když tady čtu debatu. Není těch 75W příliš? Varuje se tu před tím, že kouř je pak horký. Já mám při tomto nastavení chladivý dým, který tedy najede hodně rychle, ale je dobrý. Plus jsem si uvědomil, že tato hlava je stavěná na výkon 15-30W, nezničím ji tím předčasně? Dýmám takhle od včera (cca 15 potahů), ale problém nenastal. Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, I s vyšším výkonem by TC mělo hlavu ochránit, Ale každopádně bych spíše nastavil doporučený výkon. A proti horké páře by vás také TC mělo ochránit.
Joyetech eGo AIO Pro | před více jak měsícem
Zdravim. Take by me zajimalo jakou predmotanou spiralku koupit do hlavy bf 0.6 ohm a 1.0ohm. Dekuju
VaseCigareta.cz
Dobrý den. Jedná se o továrně vyrobené hlavy, které spirálky již obsahují. Samostatně neexistují.
Joyetech eGo AIO Pro | před více jak měsícem
Ok, diky za info. Takze vymenu vaty a spiralky nedoporucujete? Videl jsem nake navody na webu. Pokud doporucujete jakou vatu a drat na spiralis (0.6 nebo 1.0 ohm)? Dekuju
nemec denis | před více jak měsícem
Dobrý den,mohu se zeptat jakou předmotanou spirálku by jste mi doporučili do teto žhavící hlavy 0,5?Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Tato hlava není určena pro předmotané spirálky
Petr Homan | před více jak měsícem
Dobrý den,když chci měnit hlavu,musi se vyvapovat naplň až do konce? aby třeba po delší době ve vyndane hlavě nezaschla a nebyla pak použitelná? Nebo i při výměně naplně,aby se chutě nemíchaly?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, Pokud měníte hlavu tak je nejlepší aby tam žádný liquid nebyl. U výměny liquidu stačí, když tam ponecháte cca 1mm na dně a zhruba 2 - 3 potahy ucítíte starou příchuť a poté už novou.
Jarda S. | před více jak měsícem
Dobrý den,je pravda,že čím vetší odpor,tím hlava vydrží déle?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tak to úplně není, hlavy mají obvykle stejnou výdrž. Ale ano, mají menší spotřebu e-liquidu, protože méně žhaví, proto je také lepší náplň s vyšší koncentrací nikotinu.
Jarda S. | před více jak měsícem
LVC je 1.5 clapton?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, LVC najdete zde. https://www.vasecigareta.cz/produkt-1910-zhavici-hlava-joyetech-cubis-lvc-clapton-mtl.html
Jarda S. | před více jak měsícem
Díky a jak je to s chutí?
VaseCigareta.cz
Chuť ani tak neovlivňuje odpor jako spíše vata a typ spirálky. Například hlavy LVC by měly podávat lepší chuť. Ale chuť je obecně velmi subjektivní.
Jarda S. | před více jak měsícem
a bude žrát méně liquidu?
Jakub | před více jak měsícem
Dobrý den. Jakou náplň mi prosím doporučíte aby tolik neprskala? Mám sadu Joyetech evic vtwo mini s 0,5 hlavou.. Předem děkuji za odpověď..
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jakékoliv náplně s poměrem 50/50. Takže například LIQUA Elements, Aramax, American Stars.
Pavlína | před více jak měsícem
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat co se stane když používám žhavicí hlavu ss316 0.6 a chtěla bych 1.0 , tak co by se stalo... vůbec s v tom nevyznám... děkuji za odpověd
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlava 1,0 bude tvořit méně dýmu a budete muset i silněji potahovat.
Martinek Petr | před více jak měsícem
Dobry den chtel bych se zeptat mam evic vtc mini jaka hlava je idealni pro tahani do plic dekuji p martinek.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, z těchto je to 0,5ohm hlava.
Barvencík Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou bázi bych měl použít pro tento cleanatomizer když používám hlavu 0.6ohm, SS316 děkuji OB
VaseCigareta.cz
Dobrý den, VapeGear PG/VG 50/40 nebo The Fuu 60/40.
Novák Tomáš | před více jak měsícem
Jaká je vhodná báze do hlavy o odporu 0,5ohmu v poměru PG a VG v tomto poměru ???
VaseCigareta.cz
Dobrý den, volil bych 50/50. 0,5ohm hlavy mají poměrně malé přívody e-liquidu.
Mrázková lucie | před více jak měsícem
Dobrý den,před týdnem jsme si s přítelem koupily sadu eGo AIO,chci se zeptat na průchod vzduchu,jak to je když mám otevřený průchod,tudiž dve tečky vedle sebe a v úhlu 90 stupnů,jaký je v tom rozdíl,chci kouřit pusa plíce,jaký mám zvolit průchod vzduchu. Také se chci zeptat na hlavu 0,1 ohm,v sadě je hlava s 0,6,nevím čí to je,ale docela mě do dusí,jsem silný kuřák 20-30 cig.denně,koupily jsme liquit orient tobbaco 12 od LION design Factory,s tím jsme s dusily,ale i namíchanou bázi 50 na 50 s 18 procent nikotinu a chutí Camil,tak to nám problém nedělá,ale stále to není ono,chci si zavapovat jemně,bez dusení ale zároven se správným obsahem nikotinu,můžete mi prosím poradit,správný přívod vzduch,správná hlava,správný obsah nikotinu,děkuji za odpověd.Lucie
VaseCigareta.cz
Dobrý den, to je vždycky dost komplikované, každopádně Vám mohu na dálku dát alespoň několik rad. Za prvé, pokud Vás nějaká náplň dráždí a nutí ke kašlání, tak ji nepoužívejte. Navíc bych na Vašem místě zkusila hlavu s odporem 1 ohm - dýmu nebude tolik a tak by Vás neměl dusit, takže by pro Vás kouření mělo být příjemnější. Navíc budete muset i silněji potahovat, takže to bude bližší klasickému kouření. Každopádně i 18mg je dost silný nikotin, zkuste ubrat třeba na dvanáctku, aby Vás náplň nedráždila a vřele doporučuji nechávat vzduchování otevřené abyste předešla pálení spirálky. Každopádně naprosto ideální by bylo zastavit se na prodejně, nebo napsat na info@vasecigareta.cz, aby Vám kolegové mohli pomoci naživo.
Lukáš Jakub | před více jak měsícem
Dobry den mohu použit Clapton hlavu o odporu 1,5 ohm do Joyetech EGO AIO Pro? Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jistě, můžete.
mates96 | před více jak měsícem
Dobrí den chtěl bych se zeptat zda li můžu použít do této žhavičky bázi PG70/VG30 děkuji za odpověť
VaseCigareta.cz
Dobrý den, samozřejmě můžete.
Márta Miroslav | před více jak měsícem
Dobrý den na klasické šlukování mám koupit jakou hlavu 0,5 nebo 0,6? děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pro klasické šlukování hlavy 0,6 (ta žhaví trochu více, je tak potřeba trošku prudší potah) a 1,0. Použít se dá také 1,5 ale u té spíše záleží jaký typ e-cigarety máte.
Honza | před více jak měsícem
Dobrý den, před pár týdny jsem si koupil Joyerech eGo AIO, součástí balení byly dvě žhavící hlavy 0,6ohm. Na prodejně mi říkali, že hlava vydrží cca měsíc. První mi odešla po zhruba 10 dnech, druhá po týdnu. Včera jsem si tedy šel koupit hlavy nové a zároveň se zeptat, proč vydrží tak málo. Prodavač mi řekl, že nejspíš kouřím špatným způsobem, ať cigaretu nechám vždy po dvou potazích cca minutu odpočinout. Dal jsem na jeho radu, potahoval opravdu obezřetně a málo často, za poslední den s novou hlavou jsem nevykouřil snad ani 1 ml liquidu. Přesto se mi zas dnes večer hlava začala pálit. Co mám dělat jinak? Hlavu jsem na začátku zakápl, nikdy nemám v nádržce hladinku pod polovinou, po dvou potazích nechávám cigaretu odpočinout ve vertikální poloze, aby se hlava nasákla. Už jsem opravdu v koncích. Není třeba opravdu možné, že některé hlavy jsou vadné, jak píše Petr pode mnou? Děkuji za rady.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, doporučuji pročíst tento článek - https://www.vasecigareta.cz/clanek-285-zakladni-chyby-uzivani-e-cigaret.html - projděte si jednotlivé body, jestli se nejedná o některý z těchto problémů, pokud se Vám potom bude zdát, že jsou vadné hlavy, resp. cigareta, tak mohu vřele doporučit konzultaci na prodejně, nebo zaslání technikovi k reklamaci.
Svoboda Petr | před více jak měsícem
Pro ty,co jim odchází 0,6 hlava.Nevím jestli jde o různé šarže,ale doporučuji při koupi prohlédnout si hlavu zvrchu.Pokud je při kolmém pohledu vidět vata kolem spirálky,tzn.spirálka má menší průměr než otvor v tom krycím plíšku,tak taková hlava mi ještě neodešla.Pokud byla spirálka zároveň s otvorem a kolem vata vidět nebyla,tak ty se spálily všechny téměř okamžitě.
Hrbáček Jan | před více jak měsícem
výdrž na baterii
Hrbáček Jan | před více jak měsícem
Dobrý den jaký je rozdíl mezi 0,6 1,0 1,5 ohmu a mají nejaký ohm vliv na baterii děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, čím vyšší je odpor, tím nižší je kouřivost. S nižší kouřivostí (nižším žhavením) by Vám měla déle vydržet hlava i baterie.
Šedivý Matěj | před více jak měsícem
Dobrý den, půjde 0,2 NI za použití adaptéru na UNIMAX?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pokud má váš mod teplotní režim pro nikl, pak ano. Pokud nemá, rozhodně tuto hlavu nedoporučuji.
Novák Evžen | před více jak měsícem
Dobry den, jaký poměr pg/vg liqidu by jste doporučili na hlavu 0,5? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste klidně 20/80.
Kříž Ondřej | před více jak měsícem
Dobrý den. Chci se zeptat proč mi 0,6 olova hlava po dvou dnech začala smrdet spáleninou . Kouřím pusa plice. Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zřejmě se vám napálila vata. U těchto hlav (a platí to také obecně) je potřeba si dávat pozor na četnost potahu. Je potřeba po několika potazích udělat pauzu, položit e-cigaret do svislé polohy a nechat vatě čas, aby se opět nasákla náplní. Jestliže budete potahovat příliš často po sobě, vatu vysušíte rychleji, než se stihne zásobovat liquidem.
Tomula | před více jak měsícem
Dobrý den,která žhavící hlava je lepší ať už i na výdrž? Rozmejšlim se mezi 0,6ohm nebo 1,0ohm. Kouřím pusa-plíce.Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, co se týče výdrže, tak by teoreticky měla déle vydržet 1,0, ale nedá se na to zcela spolehnout.
Šedivý Petr | před více jak měsícem
Dobrý den, koupil jsem si ve vašem obchodě náhradní žhavící hlavu Joyetech BF pro Cubis, eGo AIO 0,2 ohm. Používám Joyetech eGo AIO startovací sada - 1500mAh. Cigareta pouze blikala, ale nevycházel žádný kouř a dokonce zmizela po pár hodinách všechna náplň aniž bych kouřil. Po nasazení původní žhavící hlavy 0,6 ohm opět vše v pořádku. Co může být příčinou? Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, tato žhavicí hlava není určená pro AIO - píšeme to i v popisu zboží. Dá se sice fyzicky našroubovat, ale parametry není kompatibilní a tyto problémy způsobuje.
Šedivý Petr | před více jak měsícem
Jsem naprostý začátečník a tak jsem si nechal poradit od paní prodavačky, které jsem dokonce ukázal i jakou cigaretu mám. Děkuji za vyhozené peníze.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, můžete mi na mail info@vasecigareta.cz napsat o jakou pobočku šlo?
jeremy.cz | před více jak měsícem
Dobrý den, 1. u žhavící hlavu 0,5ohm má vněm vatu a drát používám spirálový náustek (potahuje se pusa-plíce) dělá mi dobře, ale u širší náustek (potahuje se přímo do plic) vždy kuckam takže pro mě nevyhovuje. 2. u žhavící hlavu 0,6ohm má vněm bez vaty jen drát a není to ono spíše je citět jak by dráty spalovali a chuť ma spíše štíplavou takže není to ono. 3. u žhavící hlavu 1,5ohm jsem to nezkoušel a nemám to,tak bych rád věděl co je uvnitř bude tam vata nebo bude podobné jako u žhavící hlavu 0,6ohm ? Děkuji za info
VaseCigareta.cz
Dobrý den, asi nejsem nerozuměl vaší otázce. Všechny žhavící hlavy v sobě mají spirálku a vatu, bez toho by to nešlo. Žhavící hlava 0,5ohm je určena pro přímé potahování do plic, ne pro pusa-plíce. Žhavící hlavu 0,6ohm je možné používat oběma způsoby. Žhavící hlava 1,5ohm je čistě pro potahování pusa-plíce. V každé hlavě je vata, musí tam být, jinak nesmíte hlavu používat.
Šodek Radim | před více jak měsícem
OPRAVA: ....a rád bych věděl zda má 1,0 ohm vatu a spiralu....
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, všechny hlavy mají vatu a spirálku.
jeremy.cz | před více jak měsícem
tohle mám 0,5 ohm http://www.joyetechpraha.cz/files/_800x600/bf-ss316-0-5ohm-zevnitr.jpg jsem s tím spokojen, protože je tam spirála a vata. Tenhle 0,6 ohm není tam vata jen spirala http://www.kourimlevne.cz/images/stories/virtuemart/product/joyetech-zhavici-hlava-head-coil-bf-ss316-atomizer-0-6ohm-3.jpg je to prvni z leva valec to je ten 0,6 ohm pravě má štiplavou a rad bych věděl zda má 1,5 ohm vatu a spiralu nebo bude to jako u 0,6 ohm. Zkuste se podivat žhavicí hlavu u 0,6 ohm že opravdu tam neni vata to mi věřte to jsem kupoval v Ostravě vasecigareta.... jinak omlouvám se za gramatiku jsme nedoslýchavý :-(
VaseCigareta.cz
Dobrý den, mohu vás ubezpečit, že ve všech hlavách je vata, jinak by to nefungovalo, právě z vaty se odpařuje e-liquid. V některých hlavách je vaty více, v některých jí je méně. V některých ji vidíte lépe (jako u 0,5ohm hlavy) a v některých vata příliš vidět není (jako u 0,6ohm hlavy). Hlava 1,5ohm je podobná hlavě 0,6ohm. Jde ale hlavně o to, že hlava 0,5ohm je určena pro přímé potahování do plic a ostatní hlavy (0,6 / 1,0 / 1,5) jsou určeny pro klasické potahování jako z cigarety, tedy pusa plíce.
jeremy.cz | před více jak měsícem
OPRAVA: 3. u žhavící hlavu 1,0ohm jsem to nezkoušel a nemám to,tak bych rád věděl co je uvnitř bude tam vata nebo bude podobné jako u žhavící hlavu 0,6ohm ? Děkuji za info
jeremy.cz | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl bych se zeptat mám doma Joyetech eGo AIO Pro - 2300mAh a mohu použit žhavící hlavu 1,0ohm SS316 ? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, bez problému můžete.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, můžete. Jen doporučím použít ten užší náustek, který byl součástí balení. Ten je vhodnější pro klasické potahování pusa-plíce.
jeremy.cz | před více jak měsícem
součástí balení byli tam 2 náustky jedni byl Spirálová a pak Normalni dirka,pak Joyetech eGo AIO Pro - 2300mAh, 1x žhavící hlava BF SS316 0,6Ω, 1x žhavící hlava BF SS316 0,5Ω, 1x micro USB kabel
VaseCigareta.cz
Ano, pro žhavící hlavu 0,6ohm je vhodný spirálový náustek (potahuje se pusa-plíce), pro žhavící hlavu 0,5ohm je vhodný ten širší náustek (potahuje se přímo do plic).
jeremy.cz | před více jak měsícem
Děkuji, jestli je to úzký náustek se spirálou ?Pokud ano tak to používám. Ale mám druhou také bylo součástí balení a to asi normalní náustek dírková
VaseCigareta.cz
Pokud používáte náustek se spirálou, tak je vše v pořádku. Teď asi úplně nevím, co myslíte, co druhého bylo součástí balení?
Nárovec Tomáš | před více jak měsícem
Dobrý den. Dá se hlava 0,5ohm používat na klasické kouření pusa-plíce?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s největší pravděpodobností se bude žhavící hlava přesycovat, začne bublat a prskat e-liquid. Příliš bych to nedoporučoval.
Kuky Lukáš | před více jak měsícem
Dobrý den, Kolik ohmů mám zvolit pokud chci větší tvorbu páry? Předem díky za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, a do jaké e-cigarety to máte?
Dahab | před více jak měsícem
dobrý den, koupila jsem si celou sadu Joyetech eVic Basic s CUBIS PRO Mini, použila jsem hlavu 1,5 ohm Clapton, vše bylo OK, nastavila jsem TCR 120 M2, pak jsem si koupila BF 1,5ohm Clapton a toto nastavení nefunguje, funguje pouze s nastavením TEMP SS316, dělám něco špatně?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, podle toho, co píšete jste použila v obou případech stejnou hlavu a jednou to šlo a podruhé ne? Každopádně teplotní režim pro ocel byste měla používat jen na nerezové hlavy.
Dahab | před více jak měsícem
ano, přesně tak, asi bude nejlepší se stavit na prodejně, je to tak?
VaseCigareta.cz
To je vždycky nejlepší řešení.
Nováková Markéta | před více jak měsícem
Budou na tomto AIO PRO fungovat náhradní hlavy nerezové 0,25 a nebo QCS? Niklová vím, že fungovat nebude.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, bohužel nemohu zaručit, že to baterie zvládne.
Miki86 | před více jak měsícem
Tak ještě jeden dotaz od prvního potahu pálí kouř v krku a nemá žádnou chuť skousel sem i druhou hlavu a to stejný a na vaticku sem liquid nakapal a nechal cca půl hodiny nasáknout
VaseCigareta.cz
Dobrý den, a jakým způsobem potahujete? Přímo do plic, nebo jako z klasických cigaret, tedy nejprve do pusy a poté šluknete do plic?
Miki86 | před více jak měsícem
No učím se tahat přímo do plic ale moc mi to nejde jak je člověk zviklej pusa plíce :-)
VaseCigareta.cz
Ano, je to boj, také mi to zpočátku moc nešlo, ale dnes si už mi naopak dělá problém pusa-plíce :)
Miki86 | před více jak měsícem
Mám el cigaretu eVic Vtwo 5000mAh s CUBIS Pro abych neměl zbytečně velké teploty a nespálil žhavicí hlavu
VaseCigareta.cz
Dobrý den, začněte na nižších hodnotách a postupně si přidávejte podle toho, co vám vyhovuje. Tady není žádné univerzální a ideální nastavení, každý to má trochu jinde.
Miki86 | před více jak měsícem
Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký je optimální nastavení stupňů °C a wattů pro tuto hlavu s odporem 0,5 ohm děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, optimální nastavení má každý jiný, to je hodně individuální, zkuste začít na 210°C a 30W. Teplota určuje maximální teplotu, které spirálka dosáhne (to je spojeno s množstvím páry a tím, jak teplá pára bude), výkon pak určuje, jak rychlé takové teploty dosáhnete. Čím více tedy nastavíte, tím kratší bude potah, respektive nastavené teploty dosáhnete za kratší dobu. Někdo má rád delší chladnější potahy, někdo kratší a teplé, je to různé, protože zkuste začít na těch hodnotách a trochu si pohrát s nastavení a najít si vlastní ideální nastavení. Určitě bych nešel přes 250°C a 45W, ale sám už poznáte, jestli to není moc horké.
Harapát Milan | před více jak měsícem
Žhavicí hlava BF Clapton 1,5 ohm MTL je nějak konstrukčně nevhodná (téměř neumožňuje přisátí vzduchu): byla v balení Cuboid Mini (použita teprve nyní). Stejně nefunguje v eVic Basic (Cubis Pro Mini) i v eGo AIO. Ve všech je ale funkční LVC Clapton 1,5 MTL. Proč?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, nějak jsem nerozuměl otázce. Ptáte se proč je BF Clapton údajně konstrukčně nevhodná, nebo proč funguje hůře než LVC? S BF Clapton hlavami zatím žádné špatné zkušenosti nemáme.
Harapát Milan | před více jak měsícem
Jak to napsat; prostě jako uzavřený přívod vzduchu.
VaseCigareta.cz
Osobně jsem zkoušel jen LVC, ale ty jsou na mě taky příliš uzavřené, holduji přímým potahům do plic. Je možné, že BF 1.5ohm má prostě více uzavřený přívod vzduchu, někdo má radši, když má takový odpor v tahu a musí déle tahat a není to tak volné.
Sphynxe | před více jak měsícem
Dobrý den. Vlastním Joytech eGo AIO 1500mAh, nasadila jsem novou hlavu 0,6ohm, zakápla, nechala více než 15min nasáknout, ale po pár potazích smrdí spáleninou. To už je podruhé. Je chyba v zařízení nebo ve špatně zvolené hlavě? vapuju stylem pusa-plíce. Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zrovna toto se takto nadálku těžko odhaduje. Jaký používáte e-liquid. Kolik bylo pár potahů? Obzvláště u AIO je důležité jich nedělat příliš mnoho rychle po sobě a nechat hlavu a vatu, aby se stíhala zásobit náplní. Pokud budete mít cestu kolem, spíše se zastavte na prodejně, ať se vám na to podívají.
Hanus Zbynek | před více jak měsícem
Chci se zeptat, koupil sem 2x 1,0ohm hlavu pres e-shop, normalne jako vzdycky namontoval trochu kapnul "dovnitr", naplnil tank a cekal cca 10-15 minut, aby se nasakla. Ale po zapnuti mi to pise u eVIC VTwo Mini, "atomizer low". Zkusil sem teda druhou stejny postup a funguje. Je mozno prijit na prodejnu a reklamovat hlavu / vymenit?
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano, zastavte se na prodejně, podívají se na to a případně vymyslí, co s tím.
Skala Pavel | před více jak měsícem
Lze dát tuto žhavící hlavu s odporem 0.2 do eGo AIO Pro C ? Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobry den, jak je uvedeno v popisku: K dostání je také niklová žhavící hlava s odporem 0,2Ω určená pouze pro niklový režim nastavování teploty. Není kompatibilní se sérií eGo AIO.
Trojan Josef | před více jak měsícem
Dobrý den. Já si kupuji hlavu O,5 ohmu pro ego aio 2300mAh. Kamrád kouří stejný model, ale hlava mu vydrží týden. Mě vydrží i měsíc se stejným liquidem. Kupuji kvalitní Joytech USA mix. 16 mg nikotin. Divil jsem se proč mu hlavy tolik odcházejí. Tak jsem ho sledoval jak kouří, no hrůza natahuje jak divej, žádný pauzy, prostě z toho chce vymáčknout co nejvíc a pak se diví , že cítí spáleninu a ještě kouří na dno. Já raději doplňuji v půlce a opravdu např. v leže sleduji, jestli je spodek dostatečně ponořený. Kdo to s tím neumí, ať si raději ubalí cigaretu, protože takhle nic neušetří. Zdraví J. T.
Vedra Martin | před více jak měsícem
Dobrý den Z recenzí je zřejmé že žhavící hlavy 0,6 jsou konstrkčně špatné,doporučuji reklamovat.
Adamcová Petra | před více jak měsícem
Dobry vecer rada bych vedela kterou nahradni zhavici hlavu mam pouzit kdyz kourim pusa a po te vtahuju do plic. Aby mi vydrzela dele nez 4 dny. A dale nazor ktery liqiud vydrzi a tak rychle se nespaluje stale doplnuji liquid Liqua Energy drink... zda se mi, tento tip.EGA dost neusporny. A dale energy drink prichut je sladky, proto spaluju civku rychleji. Mela bych si koupit radeji prichut usa mix atd? Zkratka svetly liquid? Dekuji za odpoved Petra
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pro potahování stylem pusa-plíce je vhodná hlava 0,6ohm, kterou jste měla v sadě, ale zřejmě vám nevyhovuje. Použít můžete také 1,0ohm hlavu. Liqua je vhodnou náplní pro tyto hlavy, stejně jako třeba Aramax, nebo American Stars, Joyetech, Ecoliquid a Electra. Ano, čím tmavší a sladší náplň je, tím více se bude připalovat a tím nižší budou mít hlavy životnost. Je důležité mít také na paměti, že s AIO e-cigaretou, se nedá kouřit jako s klasickou cigaretou. Není možné z ní potahovat v kuse několik minut. Je potřeba udělat nekolik potahů (cca 4) a poté nechat žhavící hlava pár minut čas, aby se opět uvnitř vata nasákla e-liquidem. Je tedy potřebova dělat mezi potahy pouzy. Příliš intenzivní a četné potahování bude mít za následek předčasné spálení hlavy.
Mr_Agony | před více jak měsícem
Dobrý den, pořídil jsem eGO AIO. První hlava 0,6 mi vydržela 4 dny (přes den jsem jen občas odběhnul z práce a zabafal). V pátek večer jsem už nandaval novou hlavu 0,6. Ta mi odešla v neděli odpoledne. V pondělí jsem u Vás koupil 2x 1,0 hlavu. v pondělí večer jsem dal 1,0 hlavu, teď je úterý odpoledne a hlava táhne spáleninu. Dal jsem druhou 1,0 hlavu a teď zjistím jak dlouho vydrží. Používám liquid AraMax meloun 50/50. Může mi někdo vysvětlit, kde je chyba, že hlavy měním jak na běžícím páse? U 1,0 hlavy jsem čekal výdrž alespoň týden. Navíc u 1,0 hlavy mi přišlo, že absolutně nepodávala chuť liquidu, jen opravdu výjimečně a slabě.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, zkuste zajít na jednu z našich prodejen a oni se podívají kde je problém.
Mr_Agony | před více jak měsícem
Ještě dodávám, že samozřejmě po zakapání nové hlavy nechávám odstát a nasáknout rozhodně i víc jak 5 minut.
Havrla Jakub | před více jak měsícem
*zapoměl sem dodat ze kourim na 15-20w.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, s hlavou 1ohm není příliš vhodné tahat přímo do plic, je určena pro klasické potahování pusa-plíce. Pokud chcete tahat přímo do plic, zkuste spíše hlavu 0,5ohm. Je možné, že právě způsob, jakým potahujete způsobuje přepalování, případně četnost, s jakou potahujete. U AIO hlav je dobré si cca 3-5 potáhnout a poté je chvilku nechat být, aby se vata uvnitř opět stihla nasáknout e-liquidem. Nedají se používat jako klasické cigarety, kdy třeba 5-10 minut vkuse kouříte. A pak ještě další věc, jaký e-liquid používáte?
Havrla Jakub | před více jak měsícem
a jeste bych mel jeden dotaz, mam tam ted nasazenou hlavu 1,0 a kourim to cca 5 dni, nekdy se mi ale stane, ze si potahnu a citim strasne spaleny az se dusim, to trva treba 5 potahu za sebou pak najednou zase vse v poradku,kdyz to neprestane tak sem tu hlavu vyndal otrel hadrem a zandal a vse v poradku, problem je v tom ze mi to dela treba 5x denne coz je dost neprijemne, liquid mam stale plny a kvalitni, a ten otvor na vzduch otevreny, tahám do plic, nejaka rada ? diky
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlava s odporem 1,0ohm je určená pro potahování pusa-plíce.
Havrla Jakub | před více jak měsícem
DOBRÝ DEN,mohl bych se zeptat jaka hlava je nejlepsi na tahaní do plic ? diky .
VaseCigareta.cz
Dobrý den, odpor 0,5ohm je určený pro potahování přímo do plic. Niklová žhavící hlava 0,2ohm je určená pouze pro niklový teplotní režim a přímé potahování do plic.
Ulrych František | před více jak měsícem
Dobrý den, Objednal jsem u Vás 2x ego AIO, ani ne po 5 dnech odešla žhavící hlava 0.6 u obou e-cigaret(jak u mně, tak u mé přítelkyně). Chtěl bych se zeptat jeslti hlava 0.5 jde použít pro šlukování pusa-plíce či nikoliv? Budete toto nějak řešit? Krátkou životností hlavy se nepotýkám zřejmě jenom já. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jaký liquid jste použil? Je také důležité hlavu zakapat a nechat liquid cca 5min. nasáknout do vaty.
Horňák Štefan | před více jak měsícem
Pro všechny komu se rychle přepaluje spirálka. Mám AIO i Cubise v AIO funfuje bez problemu a v Cubise hned když ucítím trošku spáleninku povolím celý vrch a zespodu vyplave pár bublinek a zase to jede dobře. Je jasné že se tam někam dostává vzduch který zabrání nasáknutí liquidu. A ještě dotahujte vršek s citem a jenom jemně - pokud to datáhnete moc tak to taky nestíhá nasávat liquid. Toť zatím můj poznatek s touto hlavou.
Nejezchleb Aleš | před více jak měsícem
Dobrý den, můžete, prosím, vypsat rozdíly mezi jednotlivými hlavami? Například výhody a nevýhody? Používám 0,6 ohm a zajímá mne, jak jsou na tom ostatní. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, 0,6ohm - nerez hlava pro klasické potahování i přímé potahování, žhaví více než běžné hlavy, lze používat v teplotním režimu 1,0ohm - nerez hlava pro klasické potahování, žhaví méně než 0,6ohm, lze používat v teplotním režimu 1,5ohm - clapton hlava, lepší podání chuti, větší odpor v tahu 0,5ohm - nerez hlava pro přímé potahování do plic, lze používat v teplotním režimu, žhaví více než ostatní hlavy 0,2ohm - niklová hlava, pouze pro niklový teplotní režim a přímé potahování do plic, žhavící víc než ostatní hlavy Všechny výhody a nevýhody jednotlivých hlav jsou vysoce individuální a subjektivní, ne každému vyhovuje to, co ostatním, je potřeba vyzkoušet, co bude vyhovovat vám.
ferkovic matej | před více jak měsícem
Dobrí den mám dotaz mám joytech ego aio ked som chcel vapovať tak som zakapnul hlavu a začal ťahať hlava my vydržala maximalne tak 2 dni neviete prosím čo stím ? použil som hlavu 0.6Ω Dakujem za odpoved
VaseCigareta.cz
Dobrý den, po zakapaní hlavy je důležité nechat cca 5min nasáknout liquid do vaty. Také záleží jakým stylem kouříte a jaký liquid používáte.
ferkovic matej | před více jak měsícem
a ešte som zabudol ked som rozobral hlavu tak vata bola celkom čista ale ta špirala bola uplne zhoreta
masek libor | před více jak měsícem
Dnes jsem si koupil noví BF pro Cubis, eGo AIO...Síla 0.25 a nefunguje,pouze to problikává.Včem je problém?Mám Joyetech eGo AIO ciraretu děkuji Mašek
VaseCigareta.cz
Dobrý den, v popisku je upozornění: K dostání je také niklová žhavící hlava s odporem 0,2Ω určená pouze pro niklový režim nastavování teploty. Není kompatibilní se sérií eGo AIO.
Matelka Lukáš | před více jak měsícem
Mam Joyetech AIO PRO 2300 mAh.. V baleni boli hlavy 0,5 (DL) a 0,6 (MTL) ohm... Po dvoch tyzdnoch som 0,5 ohm hlavu kvoli opotrebeniu vymenil za hlavu 0,6 urcenu pre MTL... Fungujem na nej uz tyzden a fajcim s nou sposobom MTL a takisto aj DL (horsie to ide kvoli malemu stredovemu otvoru,ale da sa to)... Po tyzni zatial som nezaznamenal jediny problem ako to spominaju niektori ze im spaluje spiraly 0,6 ohmove po dvoch-troch dnoch.. Liquid mam miesany 80/20 VG/PG VAPERGEAR.. Daco musite robit zle ked vam to tak rychlo vypaluje,mne ide spolahlivo a bez problemov...
C M | před více jak měsícem
Dobrý den, podarilo se vyresit problem popsany nize (p. Rybnicek, Z a H, p. Hornak)? Mám stejny problem 0,6 ohm MTL a 1,0 ohm MTL bud ztrata vykonu nebo prepaleni (prepalena chut) po vykoureni cca 2 ml liquidu. Hlavy pred instalaci zakapany. Pouzivan TC s vykonem kolem 15-20 W a teplotou 220-280 °C. Dekuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, pokud používáte TC režim tak se tam nastavuje pouze teplota nikoliv watty.
C M | před více jak měsícem
Tak problem s vykonem je odhalen - staci povolit viko Cubis Pro Mini a zase utahnout. Zrejme je tedy ztrata vykonu zpusobena vzniklym podtlakem ubyvajiciho liquidu..
C M | před více jak měsícem
Mám eVic Basic, kde se v TC nastavuje jak teplota, tak W.
VaseCigareta.cz
Tak to jo. Pokud problem pretrvava, zajdete s tim na nasi prodejnu a oni se na to podivaji.
Vylít Lukáš | před více jak měsícem
dobrý den je toto stejná žhavící hlava jako 0.5ohm DL, SS316 kterou momentálně používám nenašel jsem zde to označení DL děkuji
VaseCigareta.cz
Dobry den, DL Direct-Lung znamena primo do plic. Ano, jedna se o stejne hlavy.
Tom123 | před více jak měsícem
Dobrý den mohu použít tuto žhavící hlavu ale s menším odporem do elektronické cigarety Joyetech eGo AIO ? Předem Děkuji za odpověď
VaseCigareta.cz
Dobrý den, do eGo AIO můžete použít například 0,5ohm hlavu pro přímé potahování do plic.
Rybníček Marek | před více jak měsícem
Mám stejný problém. používám odpor 1.0 SS316 power 13W a za 3 dny se buď přepálí a nebo ztratí výkon. Nemáte někdo zkušenosti kolik nastavit teplotu F? mám tam nějakých 420 F. nebo co dělám špatně... Hlavy nové zakapuji liquidem a používám Liqua American Blend. Grip mám Cuboid MIni a Cubis Pro Clearomizér
lutenco igor | před více jak měsícem
Dobry den. Muzu pouzit 0.5ohm, SS316 do Joyetech eGo Mega Twist+ . Diky.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, ano tyto hlavy jsou určené pro eGo Mega Twist+ Sadu.
Roller Miroslav | před více jak měsícem
S posledně zakoupenou 1,5ohm se mi stalo to samé po 3dnech jako p. Hornak.
Z a H | před více jak měsícem
Mame tu samou zkusenost s 0,6, 1,0 i 1,5ohm, jako p. Hornak. Spiralky vydrzi sotva 2-3 dny. Navic davaji i mene hitu a tezko se z nich taha i pri plne otevrenem vzduchu. Nejlepsi vydrz i hit maji 0,5ohm, ktere menime po vice nez 14dnech.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, doporučovala bych používat spirálky SS316 s odporem 0.6ohm. Hodně záleží na síle potahu, použitém liquidu a odporu.
Horňák Štefan | před více jak měsícem
Dobrý den. Chci se zeptat koupil jsem si náhradní hlavy celé balení - před použitím zakapu a dolívám včas liquid a z pěti mi tři začali přepalovat už po dvou dnech. Dvě vydrželi normálně pracovat tři týdny. Je táto úmrtnost normální? pro upřesnění používám odpor 1,5 ohm a napájím to 18 W. Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, jaký používáte Clearomizér?
Horňák Štefan | před více jak měsícem
Tak dnes skončila i poslední jednu jsem rozebral a vata i spirálka jsou jako nové vůbec nenapálené tak nevím co dělám špatně. 23.5.jsem koupil sadu pěti hlav a dnes 16.6. skončila a přepaluje i ta poslední. Zkusil jsem i ubrat napájení a stejně přepálená chuť. Používám Liqua tradiční tabák a tá není tak hustá aby to nestíhalo nasát do hlavy. Tak teď nevím kde je chyba.
VaseCigareta.cz
Dobry den, takhle na dalku je tezke poradit. Vezmete cigaretu i s prepalenou hlavou na jednu z nasich prodejen a tam se na to podivaji.
Horňák Štefan | před více jak měsícem
Tak po dalších dvou dnech další přepaluje - nerozumím tomu.
VaseCigareta.cz
Dobry den, zkuste s tim zajit do nasi prodejny a tam se na to podivaji. Takhle na dalku vam moc neporadim kdyz to nevidim.
Horňák Štefan | před více jak měsícem
Jeden mám Joetech Cubis k němu eleaf istick TC60w a druhý Joetech ego AIO 1500 mAh všechno od vás :)
Kalaš Jan | před více jak měsícem
Dobrý den, doporučujete před prvním použitím žhavící hlavu zakapat nebo hrozí přesycení. Děkuji za odpověď.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, určitě hlavu zakapejte, pár kapek do prostřední trubičky s vatou. K přesycení by dojít nemělo. Pokud dojde obvykle po pár potazích přebytečný liquid zmizí. Ale vzhledem k malým přívodům liquidu k vatě je určitě lepší hlavu zakapat.
Kozdera Michal | před více jak měsícem
BF 0,5 ohm; mod SS316 dobrý den jaké jsou parametry pro nastavení teploty a W (rozmezí hodnot) pro tuto hlavu. Děkuji
VaseCigareta.cz
Dobrý den, hlava BF 0,5ohm SS316 15-30W. Na všech BF hlavach je napsané rozmezí výkonu.
Matura David | před více jak měsícem
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli žhavicí hlava s odporem 0,2Ω je plně kompatibilní s Joyetech eGo AIO a bude bezproblémově fungovat? Ptám se z důvodu obav z nízkého odporu pro tuto E-cigaretu. Děkuji.
VaseCigareta.cz
Dobrý den, niklová žhavící hlava 0,2ohm není kompatibilní s eGo AIO. Je určená pouze pro niklový režim a Joyetech AIO tento režim nemá.
Josef K.
Pokud omylem funguje, příjemně podává chuť. Ale to není nikdy jisté.Často vadné hlavy, které nefungují a nesají liquid, raději jsem přešel na Aspire. Vydrží maximálně 10 dní.
antonin z.
Jakub N.
Zdeněk B.
Marie J.
Michal D.
-průměrná chuť
Pavel P.
Jaroslav V.
Jan W.
Vladimír V.
David T.
David T.
Milan H.
Jiri M.
Július T.
Richard F.
Tomáš P.
Martin K.
-každá druhá vydrží jen pár dní
Jiří J.
Jiří J.
Marek M.
Michal J.
Petr H.
Ondřej I.
Dobré podání chuti, v ego AIO nezabere tolik objemu tanku jako LVCCelkem slabá výdrž. LVC vydrží déle.
Josef V.
Ladislav B.
Martin K.
Pavel T.
Pavel T.
Jaromír H.
Jaromír H.
Miroslav K.
Miroslav K.
Petr M.
Petr M.
Pavel K.
Lucie B.
Jaroslav Č.
Lukáš K.
Lukáš K.
Lukáš K.
Zdeňka V.
tadeas j.
Tomáš M.
Tomáš M.
Kateřina K.
při průměrném vapování vydrží cca měsíc, dobře nese chuť-
Jakub K.
Václav G.
Tomáš V.
Miloslav F.
sedmý den od nákupu a šlape jako nová :.)-
Martin O.
Martin O.
Jakub H.
Radek H.
David S.
pavel r.
pavel r.
pavel r.
Matěj Š.
Roman S.
kvalita poměrně dlouhá výdrž-
Roman S.
kvalita poměrně dlouhá výdrž-
Jan L.
Petra A.
Tato zhavici hlava vydrzi cca 14 dni. Jsem velice spokojena. -
Lukáš K.
Jiří J.
Kamil D.
v pohodě hlavaMusí se s ní vapovat opatrně a s citem, potom funguje dobře
Kamil D.
v pohoděmusí se s ní vapovat opatrně a s citem, potom funguje
Marek Š.
Tak nějak nevím, zhruba po dvouměsíčním vlastnictví aio asi třetí hlava. Ale s každou novou jakoby klesala čistě subjektivně chuť a takové to slastné vychutnávání každého potáhnutí - možná jsem už jen moc namlsaný.-
David V.
Adam G.
Jaroslav Š.
Roman S.
Ondřej S.
Martin R.
cenamalá výdrž
Martin R.
cenamalá výdrž
Radek K.
Petr L.
Martin K.
David Š.
David Š.
Jakub H.
Tomáš N.
Falk M.
Oldřich H.
Oldřich H.
Miroslav H.
Martin M.
Jaroslav S.
Jaroslav S.
Milan D.
David G.
David G.
Samuel G.
Jana K.
Zdeněk K.
Zdeněk K.
Jaroslav M.
Libor L.
-vydržela 2 dny...
Radek W.
Ivan S.
Jiří B.
Lukáš K.
Žhavící hlava s odporem 0,5ohm Žhavící hlava s odporem 0,6ohm
Josef D.
Tomáš M.
Michael J.
-0.6 ani den
Michael J.
-0.6 spálenina po pár dnech
Miroslav M.
-prd vydrží
Lukáš R.
Monika P.
Filip K.
Jakub Z.
igor l.
Václav D.
0,5 vydrží cca měsíc0,6 vydržela cca 15 dnů a špatně se vsakoval liquid...
Michal K.
Velký výběr hlav, horní plnění, snadná údržba, moc pěkný design. Můj první lepší tank je Aspire Nautilus mini, hledal jsem nějakou náhradu s větší kapacitou horním plněním a jakousi universálností. Dle popisu jsem měl pocit, že by mi mohl tento tank vyhov-
Martin L.
-i po důrazném nasáknutí se spálí za jeden až dva dny
Martin L.
-I po důrazném nasáknutí nic nevydrží a během dne spálená
Jan L.
-Přechlastává se při plnění tanku liquidem, nepomáhá ani uzavření airflow, ani vyprádnění tanku od liquidu.
Milan F.
Pokud funguje, tak bezva.Malá životnost u 0,6Ohm
Milan F.
Pokud funguje, tak bezva.Malá životnost u 0,6Ohm
Milan F.
Pokud funguje, tak bezva.Malá životnost u 0,6Ohm
Ladislav K.
David P.
Martin S.
Jaroslav B.
Jan D.
Výdrž-
Josef M.
Josef M.
Josef M.
Lukáš M.
vydrzslaby tah vzduchu
Petra C.
Dominik S.
Štefan B.
Štefan B.
Martin K.
Tomáš R.
Karel K.
Raul L.
Good.Don't last very ong with heavy smoking,
Jiří M.
Michal P.
Výborně "pálí liquid" a poměrně dlouho vydrží-
Petr S.
Pavel J.
Pavel J.
Lukas R.
Veronika Ř.
Veronika Ř.
Matic T.
Jiří K.
Jakub P.
-přechlastávání
David Š.
Jan B.
Jan H.
Michal B.
Ni 5/5-
Petr L.
Štefan H.
Pokud funguje super dýmivost i podání chuti.Z pěti mi tři po dvou dnech přepalovali liquid.
Kamil Č.
Martin R.
Pavel F.
Aleš H.
Ok -
Petr D.
Petr D.
Petr S.
Petr S.
Hana E.
Hana E.
Ján A.
Hlavy sedia ako na Cubis tak aj na AIO :) 15ohm ma vybornu chut a 0.6 omh perfektny vykon.Mae otvori na liquid
Akce799,-
Joyetech Cubis Tank - 3,5mlSkladem
699 Kč
799 Kč
Koupit
Joyetech eGo AIO ProBox sadaSkladem
999 Kč
Koupit
Joyetech eGo AIO Pro - 2300mAhSkladem
899 Kč
Koupit
Akce1599,-
Joyetech ELITAR Pipe - elektronická dýmkaSkladem
1 499 Kč
1 599 Kč
Koupit
Joyetech eGo AIO D22 - 1500mAhSkladem
699 Kč
Koupit
Joyetech eGo AIO D16 - 1500mAhSkladem
699 Kč
Koupit
Akce499,-
Joyetech Elitar Pipe - samotný clearomizér - 2mlSkladem
399 Kč
499 Kč
Koupit
Akce499,-
Joyetech CUBIS Pro Mini Clearomizér - 2mlSkladem
399 Kč
499 Kč
Koupit
Akce1199,-
Joyetech eGo Twist+ sada s CUBIS D19 - 1500mAhSkladem
999 Kč
1 199 Kč
Koupit
Akce1599,-
Joyetech eVic Basic sada s CUBIS PRO Mini - 1500mAhSkladem
1 449 Kč
1 599 Kč
Koupit
Joyetech eVic AIOSkladem
1 599 Kč
Koupit

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím