Všechny prodejny mají o víkendu 16. a 17.12. otevřeno. Detailní otevírací doby v detailu prodejny. V neděli 17.12. budou odeslány víkendové objednávky z eshopu (PPL, Česká pošta).

Sada Joyetech eVic-VTC mini - série TRON-S

+
-
Joyetech
24 měsíců
Joyetech eVic-VTC je funkcemi nabitý BOX MOD, který předčil všechna očekávání a svými vlastnostmi se zařadil mezi nejlepší zařízení letošního roku. Nový eVic-VTC Mini přichází s aktuální verzí firmwaru V2.0, která nejen, že vylepšuje displej, ale také zvyšuje výkon eVic-VTC Mini na 75W a přidává nový režim nastavování teploty pro žhavící spirálky z nerezové oceli. Zároveň si uchovává všechny důležité a podstatné předchozí funkce, stejně jako vyměnitelnou baterii typu 18650, kterou snadno kdykoliv a kdekoliv vyměníte díky magnetickému krytu.

Joyetech eVic-VTC Mini umožňuje použití hned pěti různých režimů. Tím prvním je klasický VW, který známe z ostatních e-cigaret. Ten je určen pro obyčejné kanthalové a nerezové spirálky a je schopen dodat až 75W. Je zde také Bypass režim, který váš eVic-VTC Mini v podstatě přemění na mechanický MOD. Třetím je VT-Ti. To je režim, v němž se nastavuje teplota a je speciálně určen pro titanové spirálky. Dalším teplotním režimem je VT-Ni. Tentokrát však pro spirálky niklové. A nakonec se s novou verzí firmware objevil i VT-SS, tedy režim určený pro nastavování teploty se žhavícími spirálkami vyrobenými z nerezové oceli.

Sami tak můžete vidět, že možností, jak eVic-VTC Mini používat a hlavně s čím ho používat, je opravdu hodně. Teplotu lze nastavit v rozmezí 100°C - 315°C (200°F – 600°F) a její úpravou docílíte zcela netušeného podání chuti vašeho e-liquidu. To ale není vše, regulováním teploty také ovlivníte spotřebu náplně a výdrž baterie. S novými VT režimy můžete dosáhnout až jednou tak delší výdrže baterie a jednou tak nižší spotřeby e-liquidu. Nemluvě o tom, že už se vám nepřepálí vata uvnitř žhavící hlavy.

Není třeba se bát příliš složitého ovládání. Joyetech eVic-VTC Mini má na svém boku velký a přehledný OLED displej, který vám zobrazí hned několik podstatných informací. Jednak na něm vidíte režim, v němž se zrovna nacházíte, a jednak také výstupní výkon / napětí / teplotu. Ukáže vám také odpor vaší spirálky – ten navíc dokáže uzamknout, takže si ho bude pamatovat. A v neposlední řadě samozřejmě uvidíte i kapacitu své baterie, počet potahů a jejich délku.

Chtěli byste snad ještě ušetřit trochu té baterie, nebo nechcete, aby neustále svítil na eVic-VTC Mini displej? K tomu pak slouží funkce Stealth, po jejíž aktivaci nebude během vapování displej svítit. Pro rychlou kontrolu nastavených hodnot pak stačí pouze jednou stisknout tlačítko a displej se vám na krátkou chvíli opět rozsvítí.

Součástí kompletní sady je také zcela nový TRON-S clearomizér s 4ml kapacitou. S ním využijete nejenom tradiční kanthalové eGo ONE žhavící hlavy s odporem 0,5Ω a 1,0Ω, ale také titanové (0,4Ω) a niklové (0,2Ω). Naplno tak využijete potenciál regulace teploty. K tomu je ještě možné do TRON-S clearomizéru dokoupit speciální CLR hlavu, do které namotáte vlastní spirálky a ještě více si přizpůsobit eVic-VTC Mini svým potřebám. TRON-S navíc nabízí velké okénko pro sledování množství e-liquidu uvnitř clearomizéru a bezpochyby si zamilujete i vylepšený systém přívodu vzduchu, s nímž dosáhnete velké produkce páry. Koupí této sady tak máte připravenou kompletní elektronickou cigaretu.

Další nespornou výhodou nového eVic-VTC je i možnost budoucího upgradu firmwaru uvnitř zařízení. V případě, že vyjde nová verze software, bude si moci svůj BOX MOD vylepšit na aktuální verzi. V současné době se eVic-VTC Mini v této sadě dodává ve verzi V2.0.

Joyetech je znám především svými kvalitními elektronickými cigaretami, ale také svými inovacemi, díky kterým se celý průmysl posouvá kupředu. Joyetech eVic-VTC Mini – série TRON toto i nadále potvrzuje.

Ideální výstupní výkon ve VT módu je 30W-75W.

VT mód podporuje odpor pouze do 1,0Ω. Pokud s eVic-VTC Mini použijete vyšší odpor, automaticky se přepne na VW mód.

U nové žhavící hlavy vždy kápněte několik kapek e-liquidu na vatu uvnitř.

Obsah balení:
1x Joyetech eVic-VTC Mini
1x Joyetech TRON-S clearomizér
1x Joyetech eGo ONE CL žhavící hlava 1,0Ω
1x Joyetech eGo ONE Ti žhavící hlava 0,4Ω
1x Joyetech eGo ONE Ni žhavící hlava 0,2Ω
1x micro USB kabel
1x manuál

Parametry eVic-VTC Mini:
Rozměry: 82mm x 22,2mm x 38,2mm
Baterie: 18650 (není součástí balení)
Módy: VT-Ti / VT-Ni / VT-SS / VW / Bypass (Mechanický režim)
Výstupní výkon: 1W-75W
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,0Ω pro VT módy / 0,1Ω-3,5Ω pro VW mód
Nastavitelná teplota: 100°C – 315°C / 200°F – 600°F

Parametry TRON-S:
Rozměry: 22mm x 56,6mm
Kapacita: 4ml
Podporované odpory: 0,5Ω a 1,0Ω (oba kanthal), 0,2Ω (Ni200) a 0,4Ω (Titan)
Závit: 510

Baterie není součástí balení.

Výrobce: Joyetech

Instrukce pro plnění e-liquidu:
1. TRON-S otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu.
2. Doplňte e-liquid – nikdy více, než je hranice prostřední trubičky (ta je určena na průchod vzduchu).
3. Základnu našroubujte zpět.
4. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy:
1. TRON-S otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu.
2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená).
3. Základnu našroubujte zpět.
4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

TIP: Doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu přímo na vatu uvnitř nové žhavící hlavy.
Napište nový dotaz k tomuto produktu
Je třeba se přihlásit

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
9 - 19
9 - 19
9 - 19
9 - 19
9 - 13 a 14 - 18
9 - 13 a 14 - 18
9 - 13 a 14 - 18
9 - 18
8 - 13 a 13 - 20
9 - 18
9 - 13 a 14 - 18
9 - 13 a 14 - 18
9 - 18
9 - 18
9 - 18
9 - 18
9 - 13 a 14 - 18
9 - 18
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím