Aspire Nautilus Tank Clearomizér
Vloženo: 02. 7. 2014 |

Aspire Nautilus hned na první pohled ohromí svými rozměry. Není to totiž žádný drobek, pojme až 5ml liquidu a díky své velikosti se bude vyjímat spíše na GRIPu než na klasické eGo baterii. Kromě kovové konstrukce nejvíce zaujme skleněné tělo. To je vyrobeno z Pyrexu, takže by mělo něco vydržet, ale rozhodně doporučujeme s ním zacházet opatrně. Když však pomineme kvalitní a precizní zpracování celého clearomizéru, jeho další předností je možnost upravovat přívod vzduchu. K tomu slouží otočné kolečko na základně Nautilu. Za ním se totiž skrývají čtyři malé otvory různé velikosti, s nimiž si dle libosti nastavíte množství přiváděného vzduchu.

Až po rozšroubování celého clearomizéru však zjistíme, že cena, kterou si za Nautila Aspire říká, není nijak přemrštěná. Clearomizér je kompletně rozebíratelný. Pokud si ho rozložíme, máme před sebou kovový náustek, vrchní část z nerezové oceli, skleněné tělo z Pyrexu, žhavící spirálku a masivní základnu. Tělo je silnější než u jiných clearomizérů a navíc se na jeho horní části nacházejí závity, takže se skvěle spojí s vrchní částí clearomizéru. Ta má navíc nad závitem tlusté silikonové těsnění, takže tudy rozhodně neproteče ani kapka liquidu. To samé platí i o základně, do níž se skleněné tělo pouze zasune a do těsnění je zatlačeno našroubováním vrchní části clearomizéru. Všechno tak do sebe krásně zapadá a perfektně těsní, aniž by bylo třeba cokoliv nijak silně utahovat.

I žhavící spirálka byla vyvinuta speciálně pro Aspire Nautilus. V základní sadě se nacházejí hned dvě, jedna o odporu 1,6ohmů a druhá s odporem 1,8ohmů. Do základny se žhavící spirálka jednoduše našroubuje a poté se už jen spojí se vzduchovou trubicí vrchní části clearomizéru. Žhavení je spodní a zajišťují ho dvě spirálky.

Samozřejmostí je pak možnosti dokoupit náhradní žhavící spirálky o odporu 1,8ohmů. K dispozici je také náhradní tělo, a to buď skleněné nebo kovové.

Celkově se dá říct, že Aspire Nautilus je jedním z nejlepších clearomizérů, které jsou na trhu k dostání. Vyniká především svou propracovanou konstrukcí, velkou kapacitou a konkurenci poráží i díky možnosti regulovat přívod vzduchu. Cena může někoho na první pohled odradit, ale když se podíváte blíže, zjistíte, že za tu kvalitu to opravdu stojí.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím