Představujeme nový design stránek VaseCigareta.cz
Vloženo: 15. 9. 2013 |

Nový design eshopu

Nového vzhledu stránek si hned na první pohled určitě všimli naši pravidelní zákazníci a návštěvníci. Hlavním cílem při jeho navrhování a ladění, které probíhalo poslední půl rok, bylo zmodernizování designu se zajištěním lepší přehlednosti a pohodlného procházení stránek. Zároveň doufáme, že nový vzhled působí čistějším a modernějším dojmem.

 

Centrum zákaznické podpory

Naší prioritou od začátku působení na trhu je především pomoci zákazníkům  s jakýmkoli problémem a vysvětlit maximálně fungování všech produktů, které prodáváme. Vychází to i z toho, že sami jsme všichni nadšenci a uživatelé elektronických cigaret. Každý produkt proto také řádně testujeme předtím, než ho uvedeme do prodeje. Abychom vám mohli zprostředkovat všechny rady, tipy, triky a osvětlit co nejvíce nejasností ohledně elektronických cigaret, připravili jsme pro vás nové samostatné Centrum zákaznické podpory. Ne, nebudeme v něm nesmyslně počítat, kolik ušetříte při koupi e-cigarety (to poznáte totiž sami a je to samozřejmě individuální), ale nabídneme vám cenné rady z praxe. Již nyní je toto centrum naplněno základními informacemi, které snad využijí kromě úplných začátečníků i zběhlejší e-kuřáci. Samozřejmě za veškeré tipy na další články nebo přímo spolupráci při jejich vytváření budeme rádi – více informací přímo na http://podpora.vasecigareta.cz . Kromě tipů na používání e-cigaret tam mimochodem najdete i všechny důležité informace týkající se fungování a pravidel obchodu VaseCigareta.cz.

 

Propojení účtu se zákaznickou kartičkou

Je tomu již prakticky přesně rok co jsme zavedli věrnostní systém pro naše zákazníky. Funguje zvlášť na eshopu a na kamenných prodejnách, kde získáváte body na své zákaznické kartičky. Právě tuto fyzickou zákaznickou kartičku nyní můžete propojit se svým online účtem v našem internetovém obchodu. Má to řadu výhod - například stále uvidíte, kolik vám na kartě zbývá bodů, aniž byste museli vždy zadávat její číslo. Druhou výhodou je i propojení vašeho online účtu s tím, co jste u nás kdy zakoupili. Tudíž i produkty, které jste zakoupili na zákaznickou kartu na jakékoli naší prodejně, můžete nyní hodnotit v zákaznických recenzích.

 

Nové řazení do kategorií

O snaze vytvořit nový eshop přívětivější a pohodlnější jsme již mluvili v úvodu tohoto článku. Šlo mimo jiné i o přehlednost – původní verze byla v roce 2011 stavěna na mnohonásobně menší počet produktů, než v současné době nabízíme. Zkrátka vývoj jde dopředu... Proto v nové verzi přinášíme nové rozdělení na mírně odlišné kategorie a podkategorie tak, aby bylo vše logičtější a podobné produkty či příslušenství u sebe a snáze dohledatelné. Snad se v novém členění rychle a bez problémů zorientujete.

 

Nové vyhledávání

Jsme si vědomi toho, že systém vyhledávání v původní starší verzi eshopu nebyl úplně ideální. Nyní by vše mělo fungovat tak, jak má. Vyhledávání najdete v horní části stránek a pro najití vámi požadovaného výsledku vám pomůže také inteligentní našeptávač. A pokud snad něco nenajdete na stránkách a zjistíte, že daný produkt patrně nemáme, určitě nás můžete zkusit kontaktovat. Buď ho pro vás zkusíme zajistit, nebo vysvětlíme, proč jsme se ho na základně testování rozhodli do prodeje nezařadit. PS: Nekvalitní padělky u nás nehledejte!

 

Diskuze u produktů a článků

Diskuze u produktů v minulé verzi byly před nějakou dobou pozastaveny. Celý systém bylo potřeba od základů přepracovat, k čemuž došlo a diskuze se nyní na eshop vrací. Důrazně ale upozorňujeme, že je potřeba dodržovat jednoduchá pravidla: - zákaz vulgarit, - zákaz odkazování na konkurenční stránky, - zákaz hodnocení produktů v diskuzích, protože na to jsou nově přímo uživatelské recenze. Zkrátka diskuze jsou určeny výhradně pro diskutování a dotazování se na daný produkt. Rádi vám tak veřejně odpovíme na různé doplňující otázky či specifikace, kterou zapomeneme uvést v popisku produktu a co může napomoci následně ostatním budoucím návštěvníkům. Avšak aby byla zachována jejich přehlednost, všechny příspěvky porušující jedno ze tří zmíněných pravidel, budou moderátory odstraněna. Děkujeme za pochopení a předem se omlouváme, pokud by toto odstranění někoho pohoršilo nebo naštvalo.

 

Recenze produktů

Jak jsme zmínili již v minulém odstavci, další velkou novinkou jsou uživatelské recenze. Každý náš zákazník tak můžete ohodnotit vše, co u nás zakoupil – a to buď skrz svůj účet na eshopu, nebo na prodejně s použitím zákaznické kartičky, kterou má s tímto účtem propojenou. Jde o to, že výrobců e-cigaret jsou dnes již stovky (možná tisíce) a všechny produkty se mohou kvalitou a funkčností lišit – i když na první pohled vypadají totožně. Proto se v minulé verzi stránek stávalo, že někteří lidé hodnotili věci od jiného prodejce a zároveň i výrobce. Zakoupené produkty můžete hodnotit jednak hvězdičkami (jedna až pět, přičemž pět je nejlepší) a případně zapsat také stručné vyzdvihnutí plusů a mínusů.

 

Uživatelský účet, trvalé přihlášení

Kompletního přepracování se dočkal váš uživatelský účet. Samozřejmě nemusíte se znovu registrovat, všechny účty ze staré verze stránek byly převedeny do této nové. Do správy vašeho zákaznického účtu se dostanete snadno kliknutím na vaše jméno v horní části obrazovky po přihlášení. Ve správě svého účtu můžete měnit své údaje, přehledněji sledovat historii svých objednávek a přímo odsud lze i hodnotit zakoupené produkty. Stejně tak právě v nastavení účtu lze provézt propojení účtu s věrnostní kartičkou z kamenné prodejny.

 

Nově zasíláme po celé EU

Na základě častých dotazů na možnost objednání (resp. zaslání) do zahraničí přinášíme i tuto možnost. Objednávky z internetového obchodu tak posíláme po celé Evropské unii. Cena za doručení se liší podle jednotlivých států a zároveň podle váhy zásilky, ale troufám si tvrdit, že ceny jsou hodně přívětivé. Pro zahraniční zásilky opět platí, že je odesíláme tentýž den, pokud jsou učiněny do cca. 16 hodin. V případě objednání do zahraničí bohužel nelze využívat platbu na dobírku a úhradu je potřeba učinit skrz PayPal nebo převodem na účet a až po plném připsání platby je objednávka expedována. Více informací o doručování po EU včetně cen a dodací doby nejdete v našem Centru zákaznické podpory – konkrétně zde.

 

Možnost volby zobrazované měny

Především naši zákazníci ze Slovenska nebo z jiných států EU určitě ocení možnost přepnout si v horní části stránek měnu. Buď se vám mohou všechny částky zobrazovat v Kč (základně), nebo lze přepnout na měnu €. Tuto volbu si následně bude váš internetový prohlížeč pamatovat i do budoucna a stejným způsobem lze znovu přepnout zpět na koruny. Nehledě na aktuálně zobrazenou měnu ovšem platí to, že objednávky po ČR vždy musí být hrazeny v Kč a naopak všechny objednávky do zahraničí pouze v eurech (PayPal, nebo náš účet v ČR / SK vedený v EUR měně).

 

Na závěr děkujeme všem našim zákazníkům a návštěvníkům za trpělivost a předem se omlouváme za případné chyby, které by se ještě mohly na stránkách vyskytnout, přestože jsme prováděli důkladné testování několik týdnů. Pokud na jakýkoli problém, chybu či nejasnost narazíte, dejte nám prosím vědět zde v komentářích nebo na e-mail info@vasecigareta.cz. Děkujeme a doufáme, že se vám tato vizuální změna stejně jako nové funkce a možnosti líbí. Inovace tím zdaleka nekončí, ba naopak teprve začínají a další novinky a funkce budeme postupně doplňovat. Stejně tak zatím Centrum zákaznické podpory je relativně chudé a bude teprve řádně plněno za chodu.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 20
8 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím