Vánoční tipy – část 1
Vloženo: 05. 12. 2017 |

Frutie Variety Pack

Udělejte svým blízkým radost kvalitními náplněmi. Vynikající a chuťově výrazné e-liquidy Frutie mají v nabídce hned několik báječných příchutí. Zralé jahody, sladké meruňky, osvěžující meloun, bohatá lesní směs a vyvážená kombinace červeného a zeleného jablka. Nevíte, kterou z nich si vybrat? A co takhle všechny? Díky praktickému Variety Packu můžete mít hned pět Frutie náplní za skvělou cenu.Frutie Variety Pack je k dostání hned v několika silách nikotinu a s vyšším poměrem rostlinného glycerolu (VG) jsou ideální i pro nízkoodporové tanky a přímé potahování do plic. Vysoce kvalitní náplně prvotřídní kvality za rozumnou cenu pro každého.

Joyetech eGo AIO startovací sada - 1500mAh

Když se řekne elektronická cigareta pro začátečníka, ihned se vybaví Joyetech eGo AIO. Malé rozměry, jednoduchá konstrukce vše v jednom a baterie se solidní výdrží, ne nadarmo je eGo AIO jednou z nejprodávanějších e-cigaret pro nové uživatele. Díky své specifické konstrukci nemusíte řešit kompatibilní tanky a baterie, vše už je součástí.Balení navíc obsahuje hned dvě žhavící hlavy, které jsou vhodné pro klasické šlukování způsobem pusa-plíce. Spirálový náustek zabraňuje prskání a díky hornímu přívodu vzduchu nehrozí protékání jako u starších typů. Joyetech eGo AIO je moderní typ elektronické cigarety, se kterou si můžete jednoduše dopřát všechny výhody vapování.

Joyetech Atopack Penguin - startovací sada

Chcete někomu pod stromeček nadělit první elektronickou cigaretu a nevíte si rady s výběrem? Zkuste univerzální Atopack Penguin od Joyetech. Integrovaná baterie s vysokou kapacitou 2000mAh nabízí dlouhou výdrž na jedno nabití. Penguin navíc díky dvěma přibaleným žhavícím hlavám podporuje také dva typy potahování.Ať už tak hledáte něco pro klasické šlukování způsobem pusa-plíce, nebo pro přímé potahování do plic, Joyetech Atopack Penguin to zvládne bez problému. Přehledná indikace zbývající kapacity baterie, rychlé nabíjení, kompaktní tvar příjemný do ruky, díky těmto a dalším vlastnostem je Penguin skvělá elektronická cigareta pro začátečníky.

Eleaf iJust One - startovací sada

Krásně malá a dostatečně výkonná e-cigareta iJust One nabízí kromě klasického příslušenství v podobě nabíjecího kabelu a náhradního skleněného těla také dvě žhavící hlavy. Vzhledem k tomu, že jedna je určena pro přímé potahování do plic a druhá pro klasické šlukování pusa-plíce, výborně tak poslouží tato elektronická cigareta jako dárek pro začínajícího uživatele.Integrovaná baterie o kapacitě 1100mAh bude spíš vyhovovat slabším a středně silným kuřákům, ale díky praktickému nabíjení pomocí micro USB kabelu není problém ji kdykoliv dobít. Jednoduchá konstrukce, plnění a ovládání, to vše je ideální svou nenáročností pro začátečníky, kteří si užijí pohodové vapování.

Eleaf iJust X AIO set

Ze základních sad pro přímé potahování do plic se nabízí nástupce velice oblíbeného iJust S. Verze X AIO totiž kromě stejné integrované baterie o kapacitě 3000mAh poskytuje také kompaktní design, který se krásně drží v ruce a především obrovský objem vestavěného tanku. S až 7ml opravdu nebudete muset doplňovat příliš často.Každodenní pohodlné používání iJust X AIO zajišťuje šikovný systém horního plnění. Pro ovládání e-cigarety není potřeba žádný displej, ani složité ovládání. Postačí vám jediné tlačítko, kterým zařízení zapnete a vypnete, poté už jen stačí nabít, naplnit a vapovat. Zvládne to každý.

Eleaf iKonn Total s Ello Mini sada – 2ml

Obrovské mraky páry, skvělá chuť a bez problémové používání, to všechno a mnohem víc nabízí iKonn Total od Eleaf. Překvapivě malá elektronická cigareta se skrytým tankem a vyměnitelnou baterií typu 18650. Součástí sady je také nízkoodporový tank Ello Mini pro přímé potahování do plic. Žhavící hlavy, které využívá, mají nízké odpory a podporují vysoké výkony. S touhle e-cigaretou vás tak čekají pořádné mraky.Nižší objem tanku je kompenzovaný extrémně pohodlným horním plněním, kdy nemusíte nic šroubovat a horní část tanku stačí jednoduše vysunout. Eleaf iKonn sada je velice jednoduchá, nevyžaduje komplikovaná nastavení a přesto s ní dosáhnete výsledku jako s mnohem dražšími modely.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 12 a 13 - 20
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
8 - 13 a 13 - 20
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
Copyright © 2011-2017 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím