EU regulace e-liquidů
Vloženo: 12. 5. 2017 |

Řada z vás se již o nadcházející TPD regulaci (Tobacco Products Directive – Evropská směrnice o tabákových výrobcích) dozvěděla na našich prodejnách, případně jinými cestami. Přesto si ale pojďme shrnout, jak tato regulace ovlivní námi nabízený sortiment a co můžete očekávat od 20. května, kdy toto nařízení vejde v platnost.

Největší a nejzásadnější změny se projeví v rámci e-liquidů – tedy náplní do elektronických cigaret. Sami jste si jistě v posledních dnech a týdnech všimli omezené nabídky větších balení (30ml a 50ml) napříč různými značkami a výrobci. Počínaje 20. květnem bude výroba i prodej e-liquidů limitován na balení s maximálním objemem 10ml. Dojde také ke snížení maximálního množství nikotinu v náplni, a to na 20mg/ml.

Změny se budou týkat také výrobků určených pro míchání vlastních e-liquidů. Nově nabízíme takzvané booster báze s maximálním možným množstvím nikotinu (20mg/ml), pomocí kterých lze, ve spojení s dalšími polotovary bez obsahu nikotinu nabízených v objemu 100ml a 125ml, dosáhnout požadované koncentrace. Tyto boostery budou v brzké době dostupné také od značky VapeGear.

Nehledě na nadcházející regulaci budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší produkty, které budou vyhovovat vašim požadavkům.

Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím