Přehled RTA pro jednu spirálku
Vloženo: 28. 2. 2017 |

Sice s nimi nevytvoříte takové mraky jako s tanky pro dvě spirálky, ale za to nespotřebují tolik e-liquidu a baterie se vám nevybije s pár potahy. Řeč je o RTA na jednu spirálky. Poměrně omezený výběr se v poslední době rozšířil a my vám přináší přehled vybraných kousků, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

GeekVape AmmitAmmit je prvním čistě jednospirálkovým RTA od GeekVape. A hned na poprvé je to trefa do černého. O Ammit by se měli zajímat spíše příznivci čisté chuti než obrovských mraků, ale ani tvorba páry není u tohoto tanku zanedbatelná. Sice s jednou spirálkou, ale klidně s průměrem 3mm, do základny se vejde i větší clapton spirálky. Chuť zde však hraje prim, a to díky spodnímu a bočnímu přívodu vzduchu. Balení bohužel neobsahuje předmotané spirálky, ani vatu.

OBS Engine NanoJednospirálková verze OBS Engine, na kterou čekal nejeden vaper. Skvělá konstrukce s horním přívodem vzduchu, díky kterému tank neprotéká, ani se nerosí. Prostorná základna nabízí dostatek místa a díky vydařenému designu se vata skvěle zásobuje e-liquidem. Tři otvory pro přívod vzduchu si libovolně nastavitelné a plně otevřené zvládnou uchladit i ty největší spirálky. Výborné plnění, kdy nemusíte nic šroubovat, jen podtrhuje radost z každodenního používání Engine Nano. Balení obsahuje jednu fused clapton spirálku a vatu.

IJOY EXO RTAIJOY má na svém kontě již celou řadu RTA a RDTA. Nyní přichází EXO RTA s vyměnitelnými základnami. Snadno si tak přizpůsobíte EXO svým potřebám. Použít můžete klasickou velocity základnu pro dvě spirálky, nebo jednoduchou základnu na jednu spirálku. Ta má dostatek místa jak pro velké clapton spirálky, tak pro vatu. Nouzi nebudete mít ani o vzduchu, toho proudí EXO RTA více než dost. Specialitou je také boční přívod v základně pro jednu spirálku, díky kterému vás čeká báječné podání chuti. Balení obsahuje fused clapton spirálky a vatu.

WOTOFO Serpent MiniTento malý tank patří se svými rozměry mezi to nejmenší na jednu spirálku, co u nás naleznete. Pokud tak hledáte RTA, které je nenápadné a je na jednu spirálku, produkty společnosti WOTOFO jsou určeny právě pro vás. Serpent Mini nemá samozřejmě nijak velkou základnu, ale stejně si v ní užijete clapton s průměrem 2,5mm. Jedinou záludností jsou protilehlé kontakty. V případě, že si motáte to není problém, pokud si však kupujete předmotané spirálky, bude zapotřebí půl otáčky přidat, nebo ubrat. Serpent Mini se dá pořídit také s průměrem 25mm, kde můžete snadno vyměnit základnu pro dvě spirálky za jednospirálkovou základnu. Balení obsahuje twisted spirálky a vatu.

WOTOFO Serpent AltoWOTOFO malé RTA skutečně umí. Dalším důkazem je Serpent Alto. Následovník Serpent Mini přichází s vylepšenou základnou – kontakty jsou již vedle sebe, takže ani uživatelé předmotaných spirálek nebudou mít problém. Novinkou je také přívod vzduchu na základně, přesněji řečeno dva přívody vzduchu. Klasický spodní je doplněn bočním přívodem a Alto tak dokáže vykouzli báječnou chuť e-liquidu. Balení obsahuje twisted spirálky a vatu.

AUGVAPE Merlin MiniHodně zajímavý, a především variabilní tank od společnosti AUGVAPE. Merlin není žádný velký tank, v průměru mu naměříte 24mm a s 2ml objemu rozhodně neoslní, ale rozhodně zazáří tam, kde na tom záleží. V balení máte dvě základny, jednu klasickou velocity pro dvě spirálky, ale především také základnu pro jednu spirálku. Ta je dostatečně prostorná, má velké kanálky pro vatu, ale její největší předností je regulace vzduchu přímo na základna pomocí speciální adaptérů. Díky tomu můžete Merlin Mini sloužit jak pro přímé potahování do plic, tak pro potahování pusa-plíce. Balení bohužel neobsahuje předmotané spirálky, ani vatu.

Digiflavor SirenNakonec tu máme jeden velice vydařený kousek pro příznivce potahování pusa-plíce. Siren má trochu netradičně posazenou základnu téměř uprostřed tanku a připomíná tak atomizéry v genesis stylu. Díky výbornému přívodu vzduchu a komoře na vás s Digiflavor Siren čeká výborná chuť a perfektní hit, který uspokojí příznivce klasického potahování. Siren je navíc k dostání ve dvou verzích. Je tak pouze na vás, jestli vám bude více vyhovovat 22mm, nebo 25mm verze. Balení bohužel neobsahuje spirálky, ani vatu.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
zavřeno
Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím