Dárkové poukazy na prodejnách i s doručením online ihned
Vloženo: 30. 11. 2016 |

Neexistuje dokonalá elektronická cigareta, která by byla ideální pro všechny. Každý má své specifické potřeby, každý potřebuje něco trochu jiného, ať už se to týká vzhledu, nebo samotných funkcí.

Výběr e-cigarety pro někoho z blízkých tak nemusí vždy dopadnout podle představ. Proto vám nyní nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů, pomocí kterých můžete své nejbližší stále obdarovat, ale koupě elektronické cigarety už bude na nich a náš vyškolený personál jim pomůže vybrat tu nejvhodnější.

K dispozici jsou vám dva typy dárkových poukazů. První je možný zakoupit přímo na prodejně, ten druhý pak na e-shopu.

Dárkový poukaz zakoupený na prodejně

Hodnoty: 200, 500, 1000 a 2000 Kč

Dárkové poukazy je možné zakoupit přímo na některé naší prodejně, a to ve výše uvedených hodnotách. Po zaplacení je poukaz automaticky aktivován a je tak připraven k použití. Dárkový poukaz pak stačí kdykoliv předložit na prodejně a po načtení čárového kódu vám bude jeho hodnota odečtena od nákupu.

Při jednom nákupu lze uplatnit pouze jeden poukaz a zároveň může být poukaz uplatněn pouze jednorázově. Není tedy možné při jednom nákupu využít například 100 Kč a při dalším nákupu zbývající částku. Dárkové poukazy zároveň není možné vracet.

Dárkový poukaz zakoupený na e-shopu - doručení automaticky ihend po uhrazení

Hodnota: 200–5000 Kč - koupit

Dárkové poukazy je možné zakoupit také prostřednictvím e-shopu. Tato možnost vám nabízí hned několik výhod. Jednak si můžete zvolit jakoukoliv částku ve výše uvedeném rozmezí a jednak se vám dárkový poukaz po zaplacení ihned vygeneruje v PDF formátu, ten je navíc kdykoliv dostupný ve vašem profilu.

Pro uplatnění dárkového poukazu zakoupeného přes e-shop na prodejně je potřeba jej vytisknout pomocí černobílé, nebo barevné tiskárny a předložit ho během nákupu. Po načtení čárového kódu vám bude jeho hodnota odečtena od nákupu. Stejně jako u poukazů zakoupených na prodejně, je potřeba i tyto uplatňovat jednorázově.

Online dárkový poukaz je možné uhradit pouze online platební kartou a zakoupit jej můžete přímo zde. Nejdříve je ovšem nutné vytvořit si zákaznický účet na našem eshopu. Následně právě v jeho profilu najdete všechny své zakoupené poukazy a lze je kdykoli vytisknout.

Uplatnění poukazu na e-shopu

Dárkové poukazy je možné uplatnit také při nákupu přes e-shop. Kód poukazu stačí zadat v nákupním košíku do pole Slevový kód a hodnota poukazu se odečte od vašeho nákupu.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím