Klasické e-cigarety od Smoktechu
Vloženo: 14. 11. 2016 |

Elektronické cigarety klasických tvarů zažívají velký návrat. Pro velké mraky a skvělou chuť už tak nemusíte vybírat mezi BOX MODy se složitým nastavováním. Jednoduché ovládání, vysoká kapacita baterie a rychlé nabíjení spolu s elegantním designem nabízí kvalitní a příjemný vapovací zážitek.

Vape Pen 22
Cenově velmi dostupná a jednoduchá e-cigareta od Smoktechu nabízí i přes své menší rozměry solidní baterii o kapacitě až 1650mAh, která je schopná žhavit dvojité spirálky s odporem 0,3Ω. Díky takto nízkým odporům je Vape Pen 22 schopen vytvořit velké množství páry.Již klasické horní plnění je rychlé a pohodlné, bez problému tak doplníte z části zabudovaný clearomizér s kapacitou cca 2ml. Výhodou oproti jiným podobným e-cigaretám je možnost výměny skleněného těla.

Stick One Basic
Užší a delší varianta řady Stick One přichází s baterií o vysoké kapacitě 2200mAh a s nejmenší verzí TFV4 tanku. Pro Nano TFV4 tank naleznete v sadě hned dvě žhavící hlavy pro přímé potahování do plic. Jednu s odporem 0,25Ω se spirálkou z nerezové oceli, druhou hlavu pak s odporem 0,3Ω. Ta v sobě ukrývá clapton spirálku, která díky svému většímu povrchu pro odpařování dodává lepší chuť a tvoří více páry.Skvělá je možnost odšroubování tanku z baterie a jeho využití na dalších zařízeních, kde si můžete přesně nastavit výkon. Ovládání baterie je jednoduché, vše zvládnete pomocí jediného tlačítka. Rychlé nabíjení zase zajišťuje micro USB port. Nabíjet tak můžete jak z počítače, tak za pomocí adaptéru také ze zásuvky.

Stick One Plus
Jedna z nejoblíbenějších elektronických cigaret poslední doby. Stick One Plus vás dostane svými rozměry a kapacitou baterie a tanku. Díky 2000mAh si užijete pohodové vapování po celý den. Stejně tak Micro TFV4 ve verzi Plus s kapacitou 3,5ml se nemusí tak často doplňovat.Stejně jako verze Basic i Plus se chlubí praktickým horním plněním, kdy stačí pouze pootočit horní částí a poté už jen bez problému naplnit. Stejně jako ostatní baterie na tomto seznamu, také eGo Cloud Plus pracuje na principu přímého výstupního napětí, takže čím více je baterie nabitá, tím více žhaví spirálku a tím více páry e-cigareta tvoří.

Výhodou obou Stick One e-cigaret je možnost dokoupení žhavících hlav s odpory 1,2Ω a 1,8Ω určených na klasické potahování stylem pusa-plíce.

Brit One Mini
Jeden z nejnovějších přírůstků do rodiny klasických e-cigaret od Smoktechu. Brit One Mini potěší především příznivce klasické potahování stylem pusa-plíce. Dobře ovšem poslouží i při potahování přímo do plic.Díky malým rozměrům Brit One Mini nebude překážet a vejde se do každé kapsy. Kapacita baterie činí 1600mAh a Brit Mini tank naplníte až 2ml e-liquidu. Jednoduché horní plnění a ovládání je přímo ideální pro začátečníky. Baterii nabijete pomocí micro USB portu.

Brit One Mega
Baterie s vyšší kapacitou, žhavící hlavy s nižším odporem. Brit One Mega je e-cigareta určená pro přímé potahování do plic. Bohatý přívod vzduchu dostatečně zásobuje hlavy s odporem 0,4Ω. Vy tak vytvoříte velké množství páry a zároveň získáte skvělou chuť e-liquidu.Jedním tlačítkem žhavíte spirálku a zároveň můžete e-cigaretu uzamknout, nebo odemknout v případě, že ji nosíte v kapse, nebo tašce. Samozřejmě nechybí ani micro USB port pro nabíjení.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím