Kompletní sady od Smoktechu
Vloženo: 06. 5. 2016 |

Smoktech rozšiřuje nabídku kompletní sad, ve který kromě výkonných baterií a MODů dostanete také skvělé tanky, jejichž produkce páry a podání chuti jen stěží hledá konkurenci.

Stick One Plus

Základní sada s jednoduchou baterií o kapacitě 2000mAh a Micro TFV4 Plus tankem. Není potřeba nic nastavovat, protože baterie pracuje na principu přímého výstupního napětí, a to v rozmezí 3,4V-4,2V, čím více je tak nabitá, tím více bude žhavit spirálku uvnitř tanku. V sadě Stick One Plus také naleznete dvě žhavící hlavy 0,25Ω a 0,3Ω pro přímé potahování do plic.

Nano One

Kompletní sada určená pro všechny, kteří chtějí přejít na výkonnější a kvalitnější elektronickou cigaretu. Najdete v ní jak dostatečně výkonný MOD, tak perfektní nízkoodporový tank Nano TFV4. R-Steam Mini Box MOD zvládne kromě klasického režimu výkonu i teplotní režimy pro nikl, titan, nerezovou ocel a speciální TCR režim. Součástí sady jsou také žhavící hlavy Micro CLP2 a Micro STC2.

Micro One R80 TC

Sada SMOK Micro One obsahuje MOD s označením R80 TC. Ten zvládne až 80W, má v sobě zabudovanou baterii o kapacitě 4000mAh a kromě toho zvládne také moderní teplotní režimy včetně niklového, titanového a nerezového. V sadě spolu s tímto MODem dostanete také Micro TFV4 tank hned se dvěma žhavícími hlavami s odporem 0,25Ω a 0,3Ω.

Guardian III

Designově skvěle zpracovaná elektronická dýmka nelahodí pouze oku, ale uspokojí i náročné vapery. Vyměnitelná baterie 18650, výkon až 75W, teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel, to vše a mnohem víc umí Guardian III. Součástí sady je navíc skvělý Micro TFV4 Plus tank, jehož žhavící hlavy s odpory 0,25Ω a 0,3Ω vyprodukují obrovské množství páry a podají nezaměnitelnou chuť.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím