Eleaf iJust Start: Ideální společník do začátku
Vloženo: 26. 1. 2016 |

Přestože se výrobci elektronických cigaret předhánějí v tom, kdo udělá výkonnější funkcemi nabitější MOD, existuje stále mnoho lidí, kteří e-cigaretu v životě nepoužívali a nevědí, jak funguje. Právě pro ně jsou složité MODy nevhodné a chce to spíše něco jednoduchého, přesto však dostatečně výkonného a kvalitního tak, aby jejich první zkušenost s elektronickou cigaretou byla co nejlepší.

Eleaf na nové nebo méně zkušené uživatele elektronických cigaret myslí. Dokázal to už modelem iStick Basic. A dokazuje to i nyní novou sérií iJust Start.Už v názvu se vyskytuje slovo start a je tak jasné, že tato nová iJust e-cigareta je přímo ideálním společníkem pro vaše první krůčky ve světě vapování.

Vybírat můžete ze dvou verzí a hned několika barevných variant.

První iJust Start se i přes mírně širší průměr pyšní klasickými rozměry. Pokud vám tedy nevyhovují netradiční tvary, které na nás výrobci občas zkouší, tato e-cigareta je určená přímo pro vás. Baterie nabízí dostatečně velkou kapacitou 1300mAh, což středně silným i silnějším kuřákům vystačí na celý den. Pokud by však bylo během dne potřeba baterii nabít, jde to velmi snadno pomocí micro USB portu. iJust Start navíc budete moci používat i během nabíjení, takže už se nestane, že byste museli několik hodin čekat, než se vám baterie znovu nabije, abyste si mohli zakouřit.Pokud byste však chtěli mít jistotu a raději než na nabíjení během dne se spolehli na silnější baterii, o něco širší iJust Start Plus nabízí až 1600mAh. Extra 300mAh se sice nemusí zdát na první pohled moc, ale často je to právě těch pár set mAh navíc, se kterými přežijete dlouhý den.

Clearomizér, tedy nádržka, kam plníte e-liquid, je pro iJust Start zcela nová a využívá GS Air 2 žhavící hlavy, které mají odpor 0,75Ω. S takto nízkým odporem jsou tak schopny vyprodukovat velké množství páry a díky organické vatě uvnitř hlavy také báječnou chuť. I přes nižší odpor jsou tyto žhavící hlavy vhodné pro klasické kouření, tedy pro potahování „pusa-plíce“. Není ovšem vůbec problém dodatečně k sadě dokoupit žhavící hlavy s vyšším odporem, například 1,2Ω.Kapacita clearomizérů u iJust Start sad je 2,3ml, respektive 2,5ml u verze Plus. Oproti klasickým clearomizérům na eGo baterie se jedná o větší kapacitu. Další obrovskou výhodou těchto clearomizérů je přítomnost ovládání přívodu vzduchu na základně. Můžete si tak zcela libovolně nastavit, kolik vzduchu bude do clearomizéru proudit a jak volný nebo náročný bude potah.Eleaf iJust Start proti klasickým elektronickým cigaretám hned několik výhod a rozhodně se jedná o ideální sady pro zcela nové nebo mírně pokročilé uživatele e-cigaret.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím