První aktualizace pro Joyetech Cuboid
Vloženo: 06. 1. 2016 |

Takto rychlý upgrade firmwaru tu ještě nebyl. Joyetech nelení a z již tak silného MODu, jakým Cuboid se svými 150W jistě je, udělal ještě výkonnější zařízení. S novou verzí firmwaru 3.10 máte možnost přidat dalších 50W a dostat tak svůj Cuboid na neuvěřitelných 200W.


1. Stáhněte si Update software a UpdateFirmware soubory zde. Tyto soubory rozbalte do stejné složky. Najdete zde všechny zatím vydané verze firmwaru.

2. Spusťte program UpdateFirmware a zobrazí se vám následující okno.3. Připojte svůj Cuboid pomocí USB kabelu k počítači. V okně programu se vám zobrazí jméno zařízení (Cuboid místo eVic-VTC Mini), aktuální verze firmwaru (3.00) a hardwaru. Tlačítko pro Update změní barvu na modrou.4. Stiskněte tlačítko Update a vyberte soubor Cuboid_V3.10.bin

5. Po dokončení aktualizace stiskněte Ok.6. Po úspěšně dokončené aktualizaci se v okně programu zobrazí aktuální verze Firmwaru jako 3.10. Stiskněte tlačítko Exit a odpojte svůj Cuboid z počítače pro úplné dokončení.

Poznámka: Jestliže se během aktualizace objeví prázdná obrazovka, restartujte prosím upgrade nebo stiskněte minusové tlačítko na svém Cuboid.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím