Odstartoval velký povánoční výprodej!
Vloženo: 25. 12. 2015 |

Protože naše sklady nejsou nafukovací a novinek chodí stále mnoho, připravili jsme si pro vás neopakovatelný výprodej stovek položek. Komplet nabídku najdete přímo v sekci Akce a výprodej v levém menu, v tomto článku zmíníme některé věci, které byste určitě neměli minout.

Kromě samotných slev ve výši až 90% máme pro všechny naše zákazníky ještě jeden dárek - až do 1.1.2016 můžete využít v našem eshopu dopravu zdarma pro všechny nákupy nad 500 Kč. Takže si můžete ve výprodeji vybrat zajímavou věc a doručíme vám ji až domů naprosto zdarma. Samozřejmě všechny produkty si můžete vyzvednout také na kterékoli naší specializované prodejně.

Výprodej probíhá od 25.12.2016 a platí do vyprodání zásob, platí jak pro eshop, tak všechny kamenné prodejny VaseCigareta.cz.

Náplně Vita e-style
Všech 10 příchutí této značky vyráběné v Itálii nyní se slevou 58%. 10ml lahvičku tedy zakoupíte za 49 Kč, multipack s třemi lahvičkami vás vyjde na 139 Kč. Ochutnejte třeba lískový oříšek, karamel nebo tabákový Desert Ship.

Joyetech eVic-VT VW - Prémiová sada - 5000mAh
Pokud jste pod stromečkem nenašli nový GRIP, doporučujeme například tento. Jde o kompletní set včetně vynikajícího eGo One Clearomizéru. Vysoký výkon, teplotní režimy, závodní design a velice kvalitní zabudovaná baterie uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího e-kuřáka.

70W Aspire Pegasus VW/TC 18650 MOD
V našem výprodeji najdete jak starší modely s výraznou slevou, tak i žhavé novinky. Další takovou je i případ kvalitního módu Pegasus, který nabízí teplotní režimy, výkon 70W, výměnné baterie 18650 a zajímavé dobíjení v dokovací stanici.

Eleaf / iSmoka BCC Mega Mini - kompletní set
Patříte-li mezi vyznavače klasického kouření, potom doporučujeme určitě již prověřený clearomizér Eleaf / iSmoka BCC – buď v menší variantě Mini, nebo Mega, u níž nebudete muset tak často doplňovat liquid. Samozřejmostí je v tomto případě spodní žhavení. Clearomizér je kompatibilní i s dual coil hlavami VapeGear BDC.

Smok Subohm VCT Pro Vapor Chaser Tank - 5ml
Naopak pro majitele výkonnějších zařízení můžeme doporučit clearomizér SMOKTECH VCT Pro Chaser. Vynikající podání chuti, extrémní kouřivost při nízkém odporu a precizní zpracování.

Smoktech SID v2 - 18650 MOD
Stále jste nenašli vhodný grip, nepotřebujete vysoký výkon a preferujete výměnu baterií (typu 18650)? Pak není aktuálně lepší kandidát než právě Smoktech SID v jeho vylepšené verzi. K dispozici v různých barvách. Nečekejte zde žádné složité funkce, vložíte baterii (není součástí balení), nastavíte si pouze výstupní napětí a můžete kouřit.

Two Cata
Vánoce a konec roku je obdobím, kdy většina z nás vzpomíná a rekapituluje, co se událo. Právě s těmito dvěma modely clearomizéru za extrémně nízkou cenu máte možnost i vy zavzpomínat na historii e-kouření. Two Cata o obrovské kapacitě byly jedny z prvních clearomizérů na trhu. A po jejich vyzkoušení sami poznáte, jak šel vývoj oproti současným modelům dopředu.

Pouzdra
Přinesl vám Ježíšek novou e-cigaretu? V našem výprodeji doporučujeme pořídit si na ni ochranné pouzdro. Nejen že budete mít cigaretu i náplně hezky u sebe a nebudete je všemožně hledat, ale zároveň bude i chráněná. Pořád je nutné brát v úvahu, že se jedná o drobnou elektroniku, kterou lze snadno neopatrným přenášením poničit. K dispozici různé velikosti i barvy.

Samozřejmě v tomto výčtu jsme neobsáhli zdaleka všechny produkty a šlo pouze o určitý průřez. Kompletní nabídku včetně skladové dostupnosti najdete přímo v sekci Akce a výprodeje.

 

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím