Nová prémiová řada e-liquidů LIQUA Q
Vloženo: 10. 2. 2015 |

Není to tak dávno, co společnost Ritchy, respektive LIQUA představila hned čtveřici nových příchutí. Z počátku jste se sice nových chutí trochu báli, ale netrvalo to dlouho a Red Oriental, Ry4Virginia a dokonce i Two Apples si našly své pravidelné odběratele.

Jak každý správný podnikatel ví, není třeba jen držet krok, ale musíte být také o kus napřed. LIQUA to moc dobře ví a kromě rozšiřování portfolia svých příchutí se snaží vylepšovat i své klasické e-liquidy. Proto právě nyní přichází nová prémiová řada e-liquidů LIQUA Q.

Ta se může pochlubit hned několika vylepšeními. Na první pohled si hned každý všimne nového obalu. Týká se jak krabiček, tak lahviček, ty navíc mají vylepšený závit s dětskou pojistkou, která se ani po dlouhodobém používání neopotřebí. Změn doznalo i kapátko. To je tenké a dlouhé a nebudete tak mít problém s ním naplnit jakýkoliv clearomizér.

Vše podstatné se však skrývá uvnitř lahviček. Tam prozatím najdete sedm světově nejoblíbenějších příchutí s vylepšeným složením, navíc kompletně vyráběné v zařízeních přímo v Itálii. LIQUA Q navíc využívá vysoce kvalitní švýcarský nikotin s neutrální chuťovou povahou, díky čemuž tak vynikne samotná příchuť e-liquidu. Vše je samozřejmě vyráběno pod přísným dohledem a se záštitou všech potřebných standardů a certifikátů.

Nová řada e-liquidů LIQUA Q byla navržena a vyrobena s filosofií „all day vape“, tedy vapování po celý den. LIQUA Q je perfektně vyvážená tak, abyste si mohli svůj oblíbený e-liquid užívat po celý den, aniž by vás omrzel.

A jaké jsou tady příchutě prémiové řady LIQUA Q?

Začněme s těmi nejpopulárnějšími e-liquidy, které od LIQUA tak hojně kupujete. Ano, jsou to tabákové příchutě a jako první zde máme Americkou klasiku, jenž se neomrzí a i v nové sérii LIQUA Q vám přinese ještě věrnější podání světoznámých tabáků.

LIQUA Q Americký tabák vás svou chutí přenese přímo do srdce tabákové plantáže, kde se spolu harmonicky propojují směsi orientálního, Virginia a Burley tabáku. Díky tomu vzniká chuťově jedinečný zážitek umocněný plnou a vyváženou tabákovou chutí, podtrženou jemnými medovými tóny. Bez debat patří mezi naše celosvětově nejoblíbenější příchutě.Komu nezachutná Americký tabák, ten si jistě pochutná na tom tradičním. Pokud tedy hledáte něco, co se podobá klasickým cigaretám, Tradiční tabák bude právě pro vás tou správnou volbou.

Pokud hledáte čistou a plnou chuť tabáku, LIQUA Q Tradiční tabák je pro Vás ta správná volba. Typicky bohaté tabákové noty s nádechem santalového dřeva Vám připomenou chuť klasické cigarety. Přesvědčte se sami.Rádi se se svou elektronickou cigaretou necháváte přenést do orientu a užíváte si exotických a nezaměnitelných chutí? I na vás nová řada LIQUA Q myslí se svým Tureckým tabákem.

LIQUA Q Turecký tabák v sobě skrývá tajuplnou chuť Orientu. Objevte všechny jeho podoby díky nejvěrnější chuti poctivého tureckého tabáku doplněného specifickým orientálním aroma a příjemně sladkým zakončením. S exotickou chutí Tureckého tabáku proměníte každý moment v nezapomenutelný zážitek.Kromě tabákových a ovocných je zde ještě jedna příchuť, která je velice oblíbená a dá se říci, že tvoří svoji vlastní kategorii. LIQUA Q nezapomněla ani na osvěžující Menthol.

Strhněte s LIQUA Q Menthol lavinu intenzivní svěžesti a řízných ledových tónů, které prostoupí Vašimi smysly. Užijte si chladivé mentholové potěšení v každém potáhnutí.Nyní jistě potěšíme všechny ty, kteří si rádi ve své elektronické cigaretě užívají něco sladkého. Nebyl by to totiž e-liquid od LIQUA, kdyby chyběla tolik populární Lesní směs.

Ponořte se tak do plné a šťavnaté chutě temných bobulovitých plodů e-liquidu LIQUA Q Lesní směs, která Vás přesvědčí, proč patří mezi nejoblíbenější ovocné příchutě v našem portfoliu.Každý sice máme toho svého favorita mezi e-liquidy, ale pokud máte rádi ovocné příchutě a stále jste nevyzkoušeli LIQUA Jablko, o mnoho přicházíte. Možná se k tomu rozhodnete nyní s LIQUA Q, která toto skvělé Jablko také nabízí.

LIQUA Q Jablko přináší svěží a vyváženou chuť jablek ve své čisté podobě, čerpající inspiraci z čerstvých zralých plodů americké odrůdy Red Delicious. V každé kapce se tak skrývá rafinovaná jemnost a chuťová harmonie, příjemně doplněná neodolatelnou sladkou vůní čerstvě natrhaného košíku jablek.Broskev sice není na seznamu e-liquidů LIQUA tak dlouho jako výše popsané příchutě, ale i přesto si za svou krátkou existenci dokázala vybudovat silnou základnu zájemců a i proto se objevuje v nové řada LIQUA Q.

Bohatá, příjemně nasládlá chuť čerstvých broskví, to je LIQUA Q Broskev. Objevte, vychutnejte a zamilujte si výjimečnou svěžest spolu s úžasně šťavnatým nádechem, který Vás dostane svou jedinečností.Neváhejte a vyzkoušejte novou a vylepšenou verzi vašich oblíbených e-liquidů v prémiové řadě LIQUA Q.

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

8 - 12 a 13 - 20
8 - 20
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 19
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
8 - 20
8 - 20
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
9 - 12 a 13 - 18
Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím