Novinka: Doručení kurýrem po Praze
Vloženo: 22. 10. 2014 |

Při nákupu na našich stránkách si můžete zvolit z několika způsobů doručení. Zboží si lze vyzvednout přímo na prodejně, můžete si ho nechat dovézt přes PPL nebo Českou poštou. Všechny tyto možnosti jsou kvalitní a spolehlivé. Člověk se však může dostat do situace, kdy potřebuje zásilku obdržet do několika hodin od jejího objednání a právě proto se v naší nabídce objevuje možnost doručení kurýrem společnosti Messenger. Elektronické cigarety, náplně a příslušenství tak můžete mít kdekoli po Praze rychle a tentýž den.

Tato služba je dostupná pouze na území hlavního města Prahy a je možné ji využít ve dvou variantách.

Objednáte-li si běžného kurýra do 12 hodiny během pracovního dne, bude vám zboží doručeno ještě tentýž den do 17 hodiny. Zaplatit můžete na dobírku, tedy až při obdržení zboží, nebo platební kartou online. V případě platby kartou, bude objednávka zpracována až v momentě, kdy tuto platbu obdržíme. Při objednávce zboží nad 2000 Kč je zaslání kurýrem touto formou zdarma.

Pokud na svoji objednávku opravdu spěcháte, lze zvolit i expres kurýra, který Vám zboží doručí na jakoukoliv adresu v Praze do 3 hodin od objednání. V tomto případě je doručení zdarma při objednávce nad 3000 Kč.

Jakmile bude Vaše zásilka přijata (při platbě na dobírku okamžitě, v případě platby kartou až po obdržení platby), bude objednávka zpracována, pečlivě a bezpečně zabalena tak, aby nedošlo k poškození, a dojde k objednání kurýra. V tento moment obdržíte e-mail, že vaše zboží bylo vyexpedováno a předáno kurýrovi.

Doufáme, že budete s touto službou maximálně spokojeni.

 

NAŠE POBOČKY - DNEŠNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Copyright © 2011-2018 VašeCigareta.cz, s.r.o.. Obchodní podmínky zde
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím